Swiat według Bundych

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Serial świetny, w trafny sposób pariodiuje "uroki" życia typowej, amerykańskiej rodziny. Al to obraz sfrustrowanego człowieka, który ma dosyć swojej żony, pracy i właściwie całego życia. Jego teksty to już klasyka.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Jak kiedys na polsacie zapuscili ten serial,to w szkole o niczym innym sie nie gadało.W każdej klasie była Kelly,kilku Bud'ów tudzież Marcy :D
Obecnie niektóre żarty już mnie nie śmieszą,ale jak mam akurat wolną chwilę to oglądam.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Fajny serial, można się pośmiać. ;p
ale wolę Przyjaciół. ;p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no nie porownuj przyjaciol do Bundych, lubie oba seriale ale nie mozna ich do siebie porownywac bo sa robione w roznych stylach
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
najlepszy serial bez watpienia
dorównywał im może drew carey show ale to młodszy serial
jak komuś sie ten serial nie podoba to ja już nie wiem co moze sie podobac... :mruga:
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
Świetny serial.
zawsze się uśmieję.
a tak btw. to pamiętam, że jak miałam pięć lat to już ten serial leciał i, że mój tata namiętnie go oglądał. ;)
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
To jeden z najlepszych serialow na świecie :) Jak to oglądam z mamą to czasem mi karze przełączyc :D Bo niby +12 a teksty o seksie jakby było +18 :D
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Moim zdaniem o niebo lepszy od Kiespskich. W Kiepskich cały serial praktycznie polegał na rechocie Waldusia, głupich pomysłach Ferdka i tej całej zgrai jego kumpli, co nie znaczy, że nie było śmieszne, ale bardzo prostackie. A w Buncych czuć klimat, który po prostu powodował, że wczuwaliśmy się w amerykańską rodzinkę, pomimo to, że znacząco odbiega od standardowej familli.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Eh najlepszy amerykański serial komediowy cała rodzina Bundych wymiata :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Moim zdaniem o niebo lepszy od Kiespskich. W Kiepskich cały serial praktycznie polegał na rechocie Waldusia, głupich pomysłach Ferdka i tej całej zgrai jego kumpli, co nie znaczy, że nie było śmieszne, ale bardzo prostackie.
Kiepscy to zwykłe zrzynanie. Plus tylko, że dopasowali się do naszych klimatów. Ale w porównaniu z pierwowzorem, humor wręcz buracki.
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Bundy są świetni :lol:
chociaż teraz nie oglądam ich tak często.
 
R

robaldo

Guest
kiedyś go nie lubiłem, bo go nie rozumiałem :p Ale teraz tj mój serial No. One!!! Fenomenalny :)
Kelly mnie rozbraja!

Na zawsze zapamiętam scene, w której do sklepu Ala przychodzi gruba kobieta z dzieckiem , po czym dziecko mówi:
-ja chcę balona //// na to Al
-jednego już masz! <hahaha>

świetny jest też tata psychopata

kapitalny był też tekst jak obraził inną grubaskę:

-ona mówi "jak pan śmie mówić mi to w twarz" ///// Al na to:
" powiedziałbym ci to w plecy, ale mam tylko pół baku paliwa" :p

-Peggy jak zwykle wydała całą wypłatę Ala na duperele, m.in. na wypchaną głowę dzika. Wchodząc do domu chowa tę głowę za plecami, Al siedząc na kanapie pyta:
Peggy co tam masz ??
Peggy: głowę dzika !
Al: to widzę, ale co masz za plecami :)

no i te anty-baby :p

Poprostu brak słów !! :)
 
Do góry