Świadectwo z czerwonym paskiem.

Misska1617

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Za górami, za Lasami x)
Cześć. ! Co roku zdaję z czerwonym paskiem. Oczywiście co roku moja średnia się obniża (związane jest to z większa liczbą przedmiotów, godzinami nauki, zmęczeniem, dojrzewaniem). Wszyscy się mnie pytają, czy warto jest marnować swoje dni na siedzenie z książkami, jedynie po to, by na zakończenie roku wyjść na środek sali, dostać zwykłą książkę i kartkę z biało-czerwonym paskiem- świadectwem. W sumie, podoba mi się to. :D Achh... ta satysfakcja <lol2>.
W tym roku moja średnia wynosi: 4,8.
Mam nadzieję, że w następnych latach będzie jeszcze większa ;D.
Liczę na wasze relacje w związku z wyróżnieniami.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :*.
:papa: :papa:
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Moim zdaniem nie wiem w ogóle po co ten temat powstał. Wnioskuję, że pisząc tego posta jesteś z siebie dumna, a większość forumowiczów raczej nie obchodzi Twoja średnia. A pozatym jak już koniecznie chcesz taki temat założyć, to może rób to w dziale na forum o szkole. Tam pewnie znajdziesz innych podobnych do Ciebie.
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
To żeś się pochwaliła, życzę dalszych sukcesów.
Nie których może ten post ucieszyć a innych bardziej pogrążyć, reasumując nie wiem po co powstał ;).
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Trochę bez sensu. Świadectwa dla mnie przestały się w gimnazjum liczyć.
I jeszcze dział niedobry
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
to super. Szkoda tylko że ten pasek nie obliguje Cię do zadania sobie odrobiny trudu i umieszczenia tematu w odpowiednim dziale. Bo nie trzeb mieć chyba średniej 4,8 by domyślić się że forum regionalne to nie najlepsze miejsce do rozmowy o wynikach w nauce.
Świadectwo z paskiem miałem raz w życiu. I wystarczyło.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
miałem w podstawówce , w 4 i 5 klasie. Ogólnie nie trzeba się męczyć żeby mieć pasek. Wystarczy być tylko słuchowcem. Przez te lata gimnazjum obijałem się i nic nie robiłem poza słuchaniem na lekcjach. Średnia 4,65 ;) trzeba żyć na loozie a nie przed książkami. To nie czas ani miejsce
 

Neger

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
187
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Wszyscy się mnie pytają, czy warto jest marnować swoje dni na siedzenie z książkami, jedynie po to, by na zakończenie roku wyjść na środek sali, dostać zwykłą książkę i kartkę z biało-czerwonym paskiem- świadectwem. W sumie, podoba mi się to. :D Achh... ta satysfakcja <lol2>.
W tym roku moja średnia wynosi: 4,8.

Ciekawe czy bedziesz miala satysfakcje jak cie dziecko zapyta za iles tam lat, a okaze sie ze nic nie pamietasz i tylko zmarnowalas swoje dziecinstwo... przykre ale prawdziwe.
Przykry temat, bo nie wiem w ktorej klasie jestes ale w liceum juz raczej nikt nie patrzy z podziwem na kogos kto mial czerwony pasek, wiekszy respect maja ludzie ktorzy maja 5 z 3-4 wybranych przez siebie przedmiotow i maja czas dla siebie, niz ci co maja same 5 i nie maja czasu na nic.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Popieram przedmówcę. :papa:
Choć miałam w podstawówce w każdej klasie i chyba w 2 kl. gima..
i co z tego ? Jestem w liceum i zależy mi, by przejść z klasy do klasy ale nie po najniższej linii oporu ;)
ale tak, by coś z tego zapamiętać :)
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
ah , jeszcze dopowiem , że jeśli kujecie dzień w dzień , zamęczacie się psychicznie i fizycznie żeby zdobyć tą średnią 5,5! zdobyć to 6 z matematyki(!), płaczecie bo dostaliście mniej niż 6/5/4 to macie ostro po:cenzura:e w tych waszych główkach ;)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Zgadzam się. ;) pamiętam jak w gimnazjum przeżywałam jakie ja to miałam oceny (ale nie uczyłam się nigdy długo tak gdzieś 2h) i tyle razy płakałam że dostałam 1 czy 2 ( :haha: ) ... a teraz? gdy dostanę 2 to się cieszę (no zależy z jakiś przedmiotów) :D ludzie w liceum cieszą się z trój nawet :p.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
W podstawowce miałam zawsze pasek,jakoś specjalnie sie nie poświęcając.Za to liceum ryłam dniami i nocami a z paska nici.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mi się 2 razy "zdarzył" pasek. W 6kl i 1 gim ;) Wcale się dużo nie uczyłam. A i jeszcze jedno - u mnie w gimnazjum paskowiczom nie dają nagród, chyba, że ktoś ma 5,25 to dostaje "Srebrną Tarczę".
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
a ja nigdy nie miałam paska bo nawet się na niego nie starałam :p po prostu nie zależało mi na tym. Teraz w liceum cieszę się że mam 2 na koniec z matmy, fajnie że wyciągnełam na 3 z angola... Mam satysfakcję... Bo np z matmy jestem słaba ale zdam... Wogóle ze wszystkiego zdam bez żadnych poprawek. U mnie w szkole dość mocno cisną i dlatego jestem z siebie dumna, zrobiłam co tylko mogłam. A to czy z czegoś mam np 3 czy 4? Na maturze i tak wszystko wyjdzie :p :afro:
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
Mi jakoś na pasku nigdy nie zależało (chociaż razem z tegorocznym jest ich 5)
Jeszcze nie zdarzyło się żebym do jakiegoś testu/ kartkówki kuła godzinami.
Przeczytałam kilka razy i na tym koniec.
Po jaką cholerę tak się męczyć dla jakiegoś paska !
Nic na siłę
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wyniki w liceum są mało istotne, jak pójdzie się na trudne studia, to czy ktoś miał średnią 3 czy 5, i tak trzeba uczyć się godzinami, przy okazji wlewając w siebie litry kawy, plusssz active i innych napojów, które pomogą ogarnąć materiał przed kolokwium/sesją.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
To prawda.Liceum a studia to całkiem inna bajka.W liceum posiedziałam ze 2 godz i dostałam 4-5,a na studiach siedzisz dniami i nocami i ledwo na 3 wyciagasz.
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Tak szczerze, to moim zdaniem pasek przydaje się tylko w 3 gim. 5 pkt za to jest. (w moim województwie)
Jeśli się dostanie do dobrego liceum, to potem łatwiej się na studia dostać itp..
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Tak szczerze, to moim zdaniem pasek przydaje się tylko w 3 gim. 5 pkt za to jest. (w moim województwie)
Jeśli się dostanie do dobrego liceum, to potem łatwiej się na studia dostać itp..
A tak ogólnie to świadectwa z klas przed 3 się przydają? :D
Ja nie miałam paska i uważam to za strate czasu...
 

obcyxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
u mnie 8 :p a ja nigdy nie miałem czer. paska, po co to komu?? jakby dawali kase to bym sie uczył:D w I gim średnia 2,9 , w II jakies 3,4 a w III 3,8 i jest git, a dalej to aby zdawac na tych dwójach
 

agagadek123

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
-------
Ja mam teraz świadectwo z paskiem <pierwszy raz > i ciesze sie bo przynajmniej 5 pkt za to mam a tak to mi nie zalezalo na pasku w 1 i 2 kl .
 
Do góry