Suzuki SV 650

mateunio32

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam! Mam zamiar kupić Suzuki SV 650 bez osłony ponieważ bardzo podoba mi się ten motor. Czy mógłby ktoś wyrazić swoje zdanie na temat tego motoru?? A może polecicie mi jeszcze jakiś inny motor w tym stylu?? Czekam na wasze Rady... :]
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
czy ten motocykl jest dobry nie powiem ci, bo nie orientuje się na tyle, ale w podobnym stylu jest też YAMAHA FZ6 FAZER i Yamaha Xj600 diversion(mowa tu o nowych modelach)..
 

mateunio32

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
ja tam wolę rzędowe czwórki,Vka ma tę zaletę,że lepiej ciągnie od dołu,ale nie ma z kolei tego pięknego ryku

Co do SV to ponoc były tam problemy ze smarowaniem,ja wolałbym horneta,albo wspomnianą xj
 

mateunio32

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja tam wolę rzędowe czwórki,Vka ma tę zaletę,że lepiej ciągnie od dołu,ale nie ma z kolei tego pięknego ryku

Co do SV to ponoc były tam problemy ze smarowaniem,ja wolałbym horneta,albo wspomnianą xj


W SV sa problemy ze smarowaniem tylko gdy stawiasz motor na koło a ja raczej nie bede robił takich wyczynów bo bedzie to mój pierwszy motocykl. :D
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
nieźle jak na pierwsze moto,ale ja mimo wszystko brałbym cos z klasycznym r4,a poza tym to nigdy nie byłem fanem marki suzuki bo kiedys zraził mnie do tej marki dr 650 "suzki =szumy i stuki" :D jeśli już to bandit
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
jeśli już to bandit

Ja bym brał sv. Bandyta niby ma więcej te 7KM,ale jest cięży bagatela 40 kg!
A to się przekłada nie dość ze na spalanie (sv - 4-7l/100km ; bandit - 7-11) to jeszcze jest bardziej elastyczny.
Kolejnym plusem sv jest to,że można wyhaczyć egzemplaz z roku 02' w kwocie ok 8.000zł.
 

mateunio32

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kolejnym plusem sv jest to,że można wyhaczyć egzemplaz z roku 02' w kwocie ok 8.000zł.


Właśnie cena SVki tez mi bardzo pomogła co do wyboru. A z tego co czytałem to ludzie chwalą sobie tan motorek I mówią ze nadaje się na pierwszy motor.
 
Do góry