suplementy

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Czy spotkaliście się kiedyś z suplementami diety? Stały się teraz tak popularne jak kiedyś diety. Ja stosuję suplement Slim Formula i efekty są bardzo zadowalające, choć na szczęście nie natychmiastowe. Mam przykre doświadczenia ze stosowaniem diet, ze względu na rozstępy i efekt jojo. A teraz chudnę w sposób kontrolowany, dobrze się czuję, mam mniejszy apetyt, poprawiła mi się cera. Zamawiam sobie w suplementydiety.istore.pl, maja tam duży wybór różnych specyfików na naturalnych składnikach. Kolejny zakup, to będzie preparat oczyszczający organizm, może się dzięki niemu zmotywuje do rzucenia palenia.
 

KatSzym

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o oczyszczanie to mogę polecić po prostu herbatki ziołowe. Albo zabiegi body-detox na przykład
 

Agnieszka_f

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że suplementy są tylko dopełnieniem diety. I jak to zawsze jest napisane na ulotce "nie mogę być substytutem zróżnicowanej diety". A do tego jeszcze ruch. Preparatów jest teraz tak dużo, że lepiej najpierw sie poradzić, i kupić taki, którego dzialanie najlepiej odpowiada naszym potrzebom.
 

srubka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też stosuję suplement Slim Formula. Do tego jeszcze zażywam Citrimax and Chrmium i Nopalin. Efekty mam bardzo dobre. Schudłam tak jak chciałam i od dłuższego czasu trzymam wagę w normie. Uważam że te preparaty są świetne. Ja je kupuję w sklepie http://www.powitaminy.pl/. Polecam te preparaty.
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Suplementy diety i odchudzanie to dwie osobne historie. Proponowałabym wydać kasę na kino :)
Lepiej poćwiczyć sobie np. 6 Weidera :)
 
Do góry