super sposób na cellulit

AgataW

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
ELANCYL OFFENSIVE CELLULIT- widoczne efekty po 14 dniach!!!
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
O ja nie wierzę w jakieś cudowne środki na cellulit bo z tego co wiem żeby pozbyć się cellulitu trzeba działać "grupowo" Po pierwsze dobrze dobrana dieta. po drugie, ćwiczenia, po trzecie kosmetyki;)
Można się oczywiście wspomagać jeszcze innymi produktami, ale nie może być to jedyny sposób na pozbycie się cellulitu;)
 

wiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z poprzedniczką! Jeśli chce się walczyć z cellulitem trzeba działac z każdej strony- jakaś dieta oczyszczająca, ja jestem od pewnego czasu na diecie Dukana, ruch- polecam basen, przyjemne z pożytecznym, chwila relaksu i kopniak dla cellulitu. Polecam także dobre kremy które wiem z doświadczenia wspomagają walkę z "pomarańczą" na udach- Slim Line, kupuje je w aptece.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Tak jest :) Jedynie działanie kompleksowe może skutecznie zredukować cellulit. I nawet zalecane jest łączenie takich zabiegów z jeszcze innymi sposobami. Po pierwsze - dieta. I tutaj jestem zdania, że dieta taka wcale nie musi być przygotowana przez dietetyka etc. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad: jeść mniejsze porcje a częściej, pić dużo wody, odstawić potrawy smażone i przede wszystkim - fast foody. Po drugie: ruch! Pod każdą postacią i kiedy tylko możemy a najlepiej regularnie :) Po trzecie: zabiegi (jeśli ktoś ma już bardzo zaawansowany cellulit to na pewno nie zaszkodzi skorzystać. Btw. Ktoś słyszał o stop-cellulit czyli o terapii falą akustyczną? Bo brzmi interesująco i na pewno nie przeraża ;)). Po czwarte, kremy i balsamy - wydaje mi się, że ich oddziaływanie jest tutaj najmniejsze ale jednak - nie zaszkodzi spróbować ;)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
no jedzac czekoladki i smarujac sie kremem za wiele nie zdzialamy ;) trzeba ruszyc dupke na silownie -wiosna idize
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja swego czasu stosowałam i diety i różne kremy na cellulit i nic nie przyniosło oczekiwanych efektów. Dlatego tez w najbliższym czasie zamierzam skorzystać z urządzania, które widziałam w klinice La Perla a mianowicie z Smooth Shapes. Z tego co się bowiem dowiedziałam, seria 8 zabiegów poprawia wygląd skóry a co najważniejsze pozwala zapomnieć o cellulicie.
 
M

Marjeretka

Guest
Kremy kremami, ale nic i tak nie zastąpi dyscyplin w diecie i aktywnego spędzania czasu, w przeciwnym razie żadna pielęgnacja nie pomoże nam pozbyć się tego paskudztwa. A dodatkowe zabiegi zawsze pomagają, być może warto wypróbować nowości na rynku wellness, czyli winoterapii - podobno bardzo dobrze działa na skórę z cellulitem. Nie jest jeszcze specjalnie popularna w Polsce, z tego co wiem, to kompleksowe zabiegi winoterapii oferuje spa przy hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim.
 

glohard

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja na cellulit polecam jeszcze masaż, lecz by był on skuteczny trzeba poddawać się regularnym zabiegom, gdyż pojedyncze sesje nie wystarczą :) :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Na cellulit pomocne również bywają różne zabiegi. Np. w Hotelu Głęboczek można sobie zrobić zabieg Espresso Detox, który jesr oparty na zielonej kawie. Oprócz tego, że skutecznie pomaga walczyć ze skórką pomarańczową, to dodatkowo również bardzo odpręża i relaksuje, także można połączyć pożyteczne z przyjemnym ;)
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja na forach czytałam wiele wypowiedzi kobiet zachwyconych peelingiem kawowym. Ponoć skóra wygląda lepiej już po pierwszym użyciu. Ale na pewno żeby zwalczyć cellulit trzeba stosować peeling regularnie. Działa tu głównie kofeina - niszczy komórki tłuszczu. Ja osobiście nie mam (jeszcze) cellulitu, a peeling kawowy zrobiłam sobie, bo potrzebuję jakiegoś peelingu ze względu na depilację. Skóra po zabiegu była niesamowicie miła, mięciutka i gładka w dotyku!
Kosmetyk prosty, naturalny, składniki większość z nas ma w domu - polecam, spróbujcie!
 

Koralek

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Cellulit tak łatwo niestety nie znika, ja stosuje kosmetyki Avon w połączeniu z peelingami i jest ok,
nie potrzebuję jakichś szczególnych ćwiczeń, bo jestem szczupła i drobna, i szczuplejsza nie chce być, bo zostanie szkielet ;)
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Ja na forach czytałam wiele wypowiedzi kobiet zachwyconych peelingiem kawowym. Ponoć skóra wygląda lepiej już po pierwszym użyciu. Ale na pewno żeby zwalczyć cellulit trzeba stosować peeling regularnie. Działa tu głównie kofeina - niszczy komórki tłuszczu. Ja osobiście nie mam (jeszcze) cellulitu, a peeling kawowy zrobiłam sobie, bo potrzebuję jakiegoś peelingu ze względu na depilację. Skóra po zabiegu była niesamowicie miła, mięciutka i gładka w dotyku!
Kosmetyk prosty, naturalny, składniki większość z nas ma w domu - polecam, spróbujcie!



A czy mogłabyś napisać na czym polega ten peeling? Rozumiem, że z dodatakiem kawy jest :D ale o szczegóły bardzo prosiłabym ;)
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
A czy mogłabyś napisać na czym polega ten peeling? Rozumiem, że z dodatakiem kawy jest :D ale o szczegóły bardzo prosiłabym ;)

Są różne wersje. Ja wybrałam i zrobiłam takie coś:
- zaparzasz 3 duże łyżki prawdziwej kawy, zostawiasz na 10 minut, potem odlewasz wodę-kawę, żeby zostały same 'fusy'
- do fusów dodajesz: żel pod prysznic, oliwkę, możesz dodać też sól (sama jest mocnym peelingiem), wiele dziewczyn dodaje cynamon m.in. dla zapachu, ale trzeba uważać, żeby nie przedawkować.

Ja robiłam bez cynamonu, bo nie miałam w domu. Kawa sama w sobie bosko pachnie :) Skóra od razu gładziutka, miękka, miła w dotyku.

Możesz poszukać też na innych forach, jak pisałam, jest wiele wariacji na temat peelingu kawowego.
Podziel się później wrażeniami :)
 
H

halek77

Guest
Mi jeszcze nigdy balsamy nie pomogły w cellulicie. Jak już to peeling kawowy, albo peeling z zabłockiej soli termalnej, połączony z masażem. Codzinnie taki trzeba robić by były efekty. U mnie były zauważalne po około miesiącu
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Z mojego doświadczenia wynika, że same kremy na cellulit nie pomogą. Pomocne bywają za to różne masaże. Np. w Primavera SPA można zrobić sobie masaż czekoladowy, który pomaga w walce ze skórką pomarańczową, a dodatkowo cudownie odpręża, także idealnie łączy przyjemne z pożytecznym :)
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
A najlepiej się ruszać, ruszać! Pomoże nie tylko na cellulit :)
 
Do góry