Sukienka Na Studniówke,studniówka

shessej

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zielona
A ja bym wzięła CZERWONĄ :D
Jeśli jesteś blondynka i masz jasna cerę, to nie polecam czarnej. W ogóle nie polecam tego koloru. Stanie was kilka takich czarnych do zdjęcia, to będziecie wyglądały jak kondukt pogrzebowy.
Brązy są już zużyte, przerobione i powszechne. Sądzę, że mogłabyś zgubić się w tłumie.
A czerwień... :D Ma w sobie pasję, elegancję, nutę temperamentu i będziesz tą jedną z niewielu. Na pewno nie jeden zaczepi oko. :D Ładnie pasuje ido ciemnych i do jasnych włosków/cery.
Ale to Twoja studniówka i Twój wybór :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no ja jestem blondynką o ciemnych i jasnych włosach blond tak Ci powiem bo mam do połowy jasne do połowy ciemny blond
i do tego ciemną karnację. No wiem, że moja studniówka ale ja kompletnie nie wiem..
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
Gabi to idziesz do sklepu, mierzysz, robisz sobie zdjęcie i dajesz nam to doradzimy :D ja bym wybrała brązową :p
 

shessej

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zielona
Gabi, bardzo dobry pomysł podsuwa polly. Leć, strzel foty i wystaw. A my ocenimy, w czym jest Ci najładniej :) I będzie po problemie.
Dalej obstaje przy czerwonej, ale jak się widzi, łatwiej doradzić. ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no wybaczcie ale aparat mi sie zrypał :/
tak, że nie mam jak no ja się właśnie teraz też tak zastanawiam nad tą czerwoną :)
chyba że macie jakieś inne pomysły
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
idź z jakąś koleżanką niech ci doradzi ;)
ale ShesseJ ma racje będzie dużo dziewczyn w czarnych kieckach wiec raczej wtopisz się w tłum.
a jeśli chcesz wyglądać szałowo i inaczej niż koleżanki kup czerwoną ;)

na mojej studniówce chyba tylko jedna laska miała czerwoną kieckę- wyglądała świetnie ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no u mojej kuzynki na studniówce tylko ona jako jedna jedyna miała czerwoną sukienkę :)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
na mojej studniówce były chyba wszystkie kolory jakie tylko można znaleźć w sklepach. Właśnie mało kto był w czarnej sukience :)

a ja teraz do chłopaka na studniówkę mam czarna i jak myślicie jakie dodatki?? srebrne? czy może spróbować z jakimś kolorem?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja bym wzięła srebro..
a co do sukienki to kupiłam czerwoną :)
 

shessej

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zielona
a co do sukienki to kupiłam czerwoną
fajnie:D

właśnie tak się zastanawiam. bo połączenie czerni i srebra jest takie pospolite. chyba zastanowię się nad fioletem.
Zgadzam się - pospolite, ale nie gdy ma barwne oczka. Ale na szczęście czarny ma to do siebie, że dopasować do niego można wiele innych kolorów. Jeśli koniecznie fiolet, to proponuje taki nie ciemniejszy niż TEN KOLOREK. Ja chyba bym wybrała do czarnego coś jaśniejszego, żeby rozświetlić czerń sukienki, albo krwawą, karminową czerwień, bo podoba mi się gra tych dwóch kolorów. :D

PS. Czasami dobry efekt daje dopasowanie do koloru oczu. :D
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja akurat mam oczy niebieskie :) muszę połazić po sklepach. ciekawe czy wogle znajdę buty w kolorze fioletu :/ no nad czerwienią też się zastanawiałam :]
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
za sukienkę dałam 160 z czymś...
jeszcze tylko się zastanawiam jaką sobie kupić do tego biżuterie :D
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
jeśli założysz czarne szpilki to może jakieś czarne koraliki
0648_d.jpg s1_272a.jpg
i do tego coś na rękę
b04.jpg504286973.jpeg499286733.jpeg

PS pamiętaj o czerwonej podwiązce ;)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
a ja mialam w tymm tygodniu jechac po kiecuche i tez wlasnie mam zamiar kupic czerwona, bo wydaje mi sie ze taki kolor jest wyjatkowy :) zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Do góry