Suche plamy na twarzy

blackpoet

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ełk
Witam Was wszystkich. Mam taki problem: od jakiegoś tygodnia na twarzy pojawiły mi się krostki. Najpierw myślałam, że to pryszcze, więc postanowiłam je wycisnąć, jednak "nic z nich nie wychodziło". Zostawiłam je, przemywałam tonikiem, myłam żelem i smarowałam twarz kremem, ale przed posmarowaniem te krostki są bardzo suche i pieką, zdrapuję z nich skórę, która sama odchodzi, ale dalej w ogóle nie znikają. Wiecie co to może być i jak się tego pozbyć? Pomocy! :(
Z pozdrowieniami!
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Absolutnie nie zdrapuj! To mogą być jakieś zmiany alergiczne. Tylko pieką, czy również swędzą? Koniecznie idź do dermatologa, może będziesz potrzebowała jakiejś specjalnej maści. I raczej odradzałabym przemywanie tonikiem, zanim nie pójdziesz do lekarza raczej myj buzię zwykłą wodą (albo wodą mineralną)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Sucha skóra , podrażnienia .
Widzę miesiąc luty , czyli mróz Ci uszkodził naskórek.
Krem do cery suchej i już . ^^
Nie drap tego !
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
a mozesz mowisz o prosakach? u kosmetyczki musialbys je usunac, tez je mialam ale igla mozna latwo sie ich pozbyc
 

Trutka Dla Rozumu

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
kochana,
wszystko zalezy od tego:
1. ile masz lat
2. czy bierzesz jakies leki od niedawna
3. czy zmienilas drastycznie sposob odzywiania
4. czy zmienilas moze kosmetyki do cery

najlepoiej bedzie jak podeslesz mi zdjecie bede wiedziala jak ci doradzic, poniewaz czesto problem jest blachy
ja mimo ze jestem po 30stce moja cera jest bardzo 18latki, wyskakuje cos bez zapowiedzi.
 
Do góry