Subkultura JP?

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
blondyna90 agresja wobec innych sprawia tobie przyjemnosc??
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Kiedyś?taaak :) teraz mi nie wypada ale brakuje mi tego... postanowiłam nie przekonywać was o moich racjach, ja jestem sobą wy sobą i tyla:)
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
oj choćbym nie wiem jakie argumenty podała itak nie zmienicie zdania!to mass media ukształtowały poglądy na kibiców i to się nie zmieni dla was nawet ultras jest chuliganem..żal mi was.. popatrzcie chociaż raz z innej perspektywy na nas

http://niebiescy.pl/blue_girls.php?id=02 z tym się zgodzę..tu macie przykład typowych szpanerek które jakby wpadły w kłopoty to by się za psami chowały , ale zrozumcie że nie wszyscy tacy są

myślałam że przekieruje odrazu do tego zdjęcia..chodzi mi o foto dwóch lasek na tle su** policyjnej
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no ja myślałem, że galeria jest by trzymać gdzieś swoje avki, sygnaturki, i ilustracje potrzebne do dyskusji. Ale doszedłem do tego że jest po to by utrzymać tu dzieci.

btw, skoro brak Ci agresji, to współczuje Twoim dzieciom.
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
ehh brak słów...a tak z ciekawości ilu z was widzi wśród kibiców nie tylko chuliganów??Ale też ultrasów którzy poświęcają wiele aby przygotować widowisko w trakcie meczu?te wszystkie oprawy kosztuję sporo czasu i pieniędzy...
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
oj choćbym nie wiem jakie argumenty podała itak nie zmienicie zdania!to mass media ukształtowały poglądy na kibiców i to się nie zmieni dla was nawet ultras jest chuliganem..żal mi was.. popatrzcie chociaż raz z innej perspektywy na nas

http://niebiescy.pl/blue_girls.php?id=02 z tym się zgodzę..tu macie przykład typowych szpanerek które jakby wpadły w kłopoty to by się za psami chowały , ale zrozumcie że nie wszyscy tacy są

myślałam że przekieruje odrazu do tego zdjęcia..chodzi mi o foto dwóch lasek na tle su** policyjnej

po pierwsze dziecko drogie wiem kto to jest kibic wiem kto to jest ultras i wiem kto to jest chuligan, kiedy ja chodziłem na mecze to ty jeszcze byłaś w epoce berka kucanego i też swego czasu chodziłem po to aby mieć zastrzyk adrenaliny a moimi idolami były jełopy ze średnim IQ oscylującym gdzieś koło 5 tej dziesiątki jednakże szybko to minęło i wraz z 15 tymi urodzinami poszedłem umysłowo dalej. chodzę na mecze bo lubię oglądać na żywo piłkę i rozumiem emocje powstałe podczas meczu ale przede wszystkim używa się mózgu a to że wielu ludzi go nie używa nie znaczy że to jest jakąś normą.
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
A tak wogóle co się czepiacie moich fot?! ku** co to ja pierwsza tu umieściłam swoje zdjęcia?! i pokażcie mi gdzieś w regulaminie że tak nie wolno??!wrr
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Ja widzę normalnych ludzi, którzy chcą tylko przygotować stadion i dopilnować tam porządku. Niestety ty nie jesteś jednym z nich.

To nie media ukształtowały opinię o kibicach, tylko oni sami. Sama mówiłaś, że agresja sprawia ci przyjemność - mam w rodzinie kilku kibiców, którzy nigdy nie przejawiali na meczach żadnych objawów agresji i brzydzą się takimi chuliganami. Może mi powiesz jak to możliwe, bo według twojego toku myślenia, takowi nie powinni istnieć?

Otóż są kibice i są po***y. Ci pierwsi to normalni ludzie, którzy idą na mecz, kibicują i idą do domu. Ci drudzy to właśnie ci, co idą brać udział w bójkach itp.

Aha no i jak to jest, że jakoś do nie wszystkich kibiców przyczepia się policja? Dlaczego tylko "kibice" niektórych drużyn są tak "wyróżnieni"?


P.S.
To ty pierwsza zaczęłaś robić problemy, że kogoś tam galeria świeci pustkami.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
A tak wogóle co się czepiacie moich fot?! ku** co to ja pierwsza tu umieściłam swoje zdjęcia?! i pokażcie mi gdzieś w regulaminie że tak nie wolno??!wrr

no tak agresja :D .. co do agresji można ją rozładować poprzez np odrobinę ruchu a może jakiś sport uprawiać ? popracować troszkę ciężej fizycznie i już agresja znika :D
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ehh brak słów...a tak z ciekawości ilu z was widzi wśród kibiców nie tylko chuliganów??Ale też ultrasów którzy poświęcają wiele aby przygotować widowisko w trakcie meczu?te wszystkie oprawy kosztuję sporo czasu i pieniędzy...
Jestem Ultrasem, do nich nic nie mam ale do tych co propagują agresje, przemoc wobec innych już nie szanuje, ty wstawianiem takich zdjec wlasnie to robisz to jaki z ciebie ultras, powinnas uszanowac kibicow innych druzyn a nie czaic sie kogo tu obic
 

kam.rys

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Puszczykowo
Co ma kibicowanie zespołowi do policji? Normalny kibic - a mam znajomych, którzy są wiernymi fanami Kolejorza - nie ma żadnych problemów z policją. Jak to możliwe, że niektórzy potrafią dopingować swój klub, wspierać zawodników, a inni muszą robić to w sposób niezgodny z prawem? Bić się? Za klub? Śmiech...
Aktualnie - jak pewnie zorientowani wiedzą - Wiara Lecha prowadzi bojkot przeciwko spółce do której należy pewna gazeta, właśnie przez to, że kibice utożsamiani są z chuliganami.
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Tak ogólnie nie utożsamiam się już z chuligaństwem bo się tym nie zajmuję. Bawiłam się tylko w akcje wktóre nagle wypadały na stadionie a wyżywałam się dopingując z całych sił, na całe gardło (tak że chrypka była na drugi dzień) i ten doping jest i był dla mnie najważniejszy! Ale nie mam zamiaru potępiać tych co się biją za klub bo oni mają swoje, my swoje rację, i jasne że się różnimy gdyby tak nie było to nie powstałaby ta dyskusja...nie rozumię czemu tylko najeżdzacie na mnie jakbym była przedstawicielem wszystkiego co złe?!
Ostatni raz napisałam jak wyglądał mój stosunek do rozrób szczerze wolę być ultrasem, sama na deRby z Górnikiem cięłam masę konfetti co zajło mi parenaście godzin..więc nie gadajcie że jestem zła.,.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Tak ogólnie nie utożsamiam się już z chuligaństwem bo się tym nie zajmuję. Bawiłam się tylko w akcje wktóre nagle wypadały na stadionie a wyżywałam się dopingując z całych sił, na całe gardło (tak że chrypka była na drugi dzień)

BYŁY CHULIGAN A NIE DRESIARA!!
hmm może to będzie wyrażenie w stylu gówniarza ale uwielbiałam to!I ten dreszczyk emocji i nie chodziło mi tu tylko o policję ale też o wrogie kluby. i nawet jakby mi mieli wpie** lub wziąść na dołek to trudno, może właśnie tego oczekiwałam?!

ty albo masz rozdwojenie jaźni albo w swoim wyimaginowanym świecie nie pamiętasz co napisałaś kilka dni wcześniej to w końcu biłaś się z kimś czy nie ? rozwalałaś własny stadion czy nie ? co krzyczałaś ? bij zabij je** policję itp ?
bo jeśli nie to chuliganem raczej być nie możesz czy nie mogłaś być .. ewentualnie bezmózgim krzykaczem

a z innej beczki widziałaś kiedyś zmasakrowaną twarz człowieka ? kogoś kto nie żył ? pobiłaś kogoś kiedyś tak że się krew lała ? widocznie nie bo wtedy raczej takich głupot byś tu nie wygadywała

co do zła nie uważam cię za zło wcielone lecz za głupotę wcieloną to na pewno
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Twoja galeria świeci pustkami..ja bynajmniej mam się czym pochwalić xD

Tak, głupotą.

Propagowanie przemocy na forum powinno być nagradzane ostrzeżeniami, tak samo jak wulgaryzmy w galerii czy gdziekolwiek indziej. Niektórzy nie wydorośleją z etapu podstawówki. Być może dla części wyznawców "JP" jest jeszcze nadzieja, że zmądrzeją.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
szkoda mi gadać z mocherowym berecikiem..[sygnaturka]

nie szkoda ci dziecko drogie tylko nie masz argumentów jedyne co mi żal to twego dziecka bo w najważniejszej ostoi jaką jest dom jest skazane z góry na indoktrynację głupotą a co mojej sygnatury to w ogóle nie rozumiesz zagadnienia ale niech ci będzie wolę moherowe bereciki od pajacowania i głupoty
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
szkoda mi gadać z mocherowym berecikiem..[sygnaturka]
zawrzyj rzyć smarkulo, nie jestem w żadną stronę w wierze, ale wkurzają mnie ludzie, co atakują od razu człowieka po wierzy w Boga. Jesteś niedorosłym gówniarzem nie nadającym się jeszcze do życia w społeczeństwie. Emocjonalnie nie wyrosłaś jeszcze nawet z gimnazjum. Twoje podejście do agresji jest szkodliwe, i nie nadajesz się, by wkroczyć w dorosłe życie. Ludzie Twojego pokroju stwarzają zagrożenie.
 

sq9nip

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
1
Miasto
Chorzów Batory
a z innej beczki widziałaś kiedyś zmasakrowaną twarz człowieka ? kogoś kto nie żył ? pobiłaś kogoś kiedyś tak że się krew lała ? widocznie nie bo wtedy raczej takich głupot byś tu nie wygadywała

co do zła nie uważam cię za zło wcielone lecz za głupotę wcieloną to na pewno
A ty widziałeś zmasakrowaną twarz palancie i po jakiego grzyba się udzielasz jak nie masz pojęcia o czym mówisz jesteś gratis taki głupi czy ktoś ci za to płaci jak nie macie pojęcia to cisza.
Szanuję każdego kibica i każdego kibica mam zamiar bronić na tym forum.
A co do fanów kolejorza to są to najlepsi kibice w kraju i na pewno są wzorem do naśladowania.
Chcecie wlepić mi jakieś ostrzeżenia to dawać panowie i panie nie oceniajmy ludzi po tym co piszą w internecie, a nawet za to co robią a tak poza tym to dlaczego tą dziewczynę tak oceniacie??
 
Do góry