Subkultura a kobiety

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Ja tam wolę jak Kobiety ubierają się naturalnie, a nie jakieś skejciary, lub metalówy. Przez te style kobiety tylko tracą swoją wartość i piękność, takie jest bynajmniej moje zdanie. Poza tym, słyszałem że w większości sytuacjach panowie nie lubią być z kobietą która ubiera się według jakieś Subkultury. :)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Poza tym, słyszałem że w większości sytuacjach panowie nie lubią być z kobietą która ubiera się według jakieś Subkultury.
Nie chcę być niegrzeczna, ale to, że chłopakom się coś nie podoba, ma akrat najmniejsze znaczenie ;) Żadna dziewczyna nie będzie się specjalnie zmieniała dla chłopaka, przynajmniej ja nie widzę w tym sensu.
 

ScarletL

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
Miasto
Radom
Rowniez nie widze w tym sensu. Widzę spore oburzenie wśród panów. Jak dla mnie(mimo, że jestem dziewczyna) kobiecość to nie ubior, a wnetrze. Rzeczywiscie skejtowa traci gdy ma luzneczesto meskie) spodnie, koszulki itd. Nie ukazuje swoich kraglosci. Jednak z metalowami jest juz troche inaczej. ie uwazam zeby kobieta w luznej kosuzlce zespolu tracila w oczach aceta(zalezy kto co lubi). Sama nosze luzne koszulki, ze wzgledu na ich wygote i to, że mi sie podobaja. Jezeli chodzi o glany. Moze i sa malo kobiece, ale desanty, w ktorych ja pomykam i wiele moich znajomych chyba sa jeszcz emniej kobiece prawda? ''Lamiac'' reguly mody, pogladow .. nie wiem.. Mniejsza. Założyłam desanty i luzna sukienke. Uslyszalam ze wrecz buty dodalyy uroku, a nie zabraly.
Więc wszystko zalezy tu od tegoo, w jakich paniach dany mezczyzna gustuje. ;)
 

Kingo

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
118
Punkty reakcji
3
Miasto
D-Ś
Rowniez nie widze w tym sensu. Widzę spore oburzenie wśród panów. Jak dla mnie(mimo, że jestem dziewczyna) kobiecość to nie ubior, a wnetrze.

No i ktoś w końcu dobrze pisze. Zauważyłam że panowie patrzą na to tylko z jednego punktu. Mianowicie wyglądu. Ale na tym polega w końcu ich natura (nie obrażając was oczywiście, po prostu wasze zmysły wzroku są tak wyostrzone, że tak to ujmę)
dla jednych jest się kobiecą tak a dla innych inaczej, sądzę, że to kwestia gustu. Ale nie mnie to oceniać bo jestem dziewczyną. zostawmy to panom. :)
We wcześniejszych postach wypowiedziałam się chyba dość znacznie co o tym myślę. :)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Robienie wielu rzeczy bez sensu jest nagminne.
A jakie urocze ...
Gdybyśmy tylko sensem się kierowali, to dałoby się przewidzieć - co i kto powie albo zrobi.
Byłby raj dla prowokatorów. :daibel2:
 
B

BraveNewWorld

Guest
Rozmawiałam kiedyś na taki temat ze starszym bratem. :D Wydaje mi się, że to jest kwestia gustu, bo jednemu panu spodoba się pani w szpileczkach i sukience, a innemu w glanach i koszulce Iron Maiden. I nie ma tu co porównywać, która jest "lepsza", bo są po prostu RÓŻNE. Dziewczyny, wyglądajmy jak chcemy, ale sęk też w tym, żeby nie zgubić totalnie tej naszej kobiecości. Wierzcie mi, w koszulce Slayera i z pieszczochą na ręce też można wyglądać schludnie i ładnie, chociaż, wiadomo, niestandardowo. Mieć swój styl to jedno, a być po prostu niezadbaną to drugie.
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
Każda z nas poprzez swój strój jakoś wyraża siebie, nie dajmy się zwariować, że coś nam odbiera kobiecość. Przecież nasz strój to tylko dodatek do nas, pomaga się wyrazić, swoje pasje, swój gust i swój charakter. Fajne jest to, że każda kobieta wyglada inaczej.
 
Do góry