Stylizacja pokoju .

Smutna_Kredka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
Hej .
Mam do Was prośbę .
Chciałabym pokój w stylu `rockowym`
plakaty z Sidem i Nancy, może coś z Nirvany, Sex Pistols
i inni z 70s, 80s, 90s .
I jeśli ktoś z Was miałby jakiś pomysł na urządzenie pomieszczenie właśnie w tym kierunku bardzo proszę
o jakieś rady, zdjęcia, linki ..
cokolwiek .
z góry Wam dziękuję . :)
 

Smutna_Kredka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
to na pewno.
tylko mam problem z doborem mebli, złożeniem tego wszystkiego w jedną całość.
więc jeśli ma ktoś jakieś zdjęciaa..
raczej większość rzeczy chce pod kolor czarny.. żeby wreszcie dodać jakiś klimat do tego pokoju .
 

camembert

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Proponuję rozsądnie wyważyć tę czerń. Rock to nie tylko czerń ;) choć, jak najbardziej - to najszybsze skojarzenie. Może być też biel i czeriwień...wszystko rzecz pozostałej dekoracji...
W związku z czernią...proponuję czarną pościel: Greace Jeśli lubisz fantastykę i smoki, to tym bardziej przypadnie Ci to do gustu :)

Co do innych dodatków... nawet jeśli nie wszystko będziesz miała w czerni, to trzeba dodać wnętrzu jakiegoś klimatu. myślę, że świece będą tu świetnym rozwiązaniem! Fajnie wyglądają BLOMUS EDO i Blomus Faro. Wyobraź sobie: ballady Kata w tle, a Ty otoczona świeczkami... ja uwielbiam taki klimat! Jak myślisz?
 

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
W związku z czernią...proponuję czarną pościel: Greace

Co do innych dodatków... nawet jeśli nie wszystko będziesz miała w czerni, to trzeba dodać wnętrzu jakiegoś klimatu. myślę, że świece będą tu świetnym rozwiązaniem! Fajnie wyglądają BLOMUS EDO i Blomus Faro.

staaary ty chyba żartujesz ? posciel za 830 złoty ? co ty myślisz ze ona jest milionerką ? xDDDDDDDD albo jakieś świeczki za 100 xddd matko , przecież toż to śmieszne . . . ; ]
 

luc01

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Urządziłaś już swój pokuj? Może jakieś zdjęcie zamieścisz jak Ci to wyszło?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
W takich sprawach to najlepiej poradzić się jakiegoś dekoratora, chociażby z Komfortu, wtedy wiadomo, wszystko będzie do siebie elegancko pasowało :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Racja, oko fachowca to jednak oko fachowca. A ci z Komfortu rzeczywiście znają się na swojej pracy.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Może to i dobry pomysł taki fachowiec, ale ile on weźmie za taką poradę? :niepewny:
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Dobrym pomysłem może być zakombinowanie jakiejś starej gitary i powieszenie jej np. nad łóżkiem :) Jakieś wiekowe kolumny mogą robić za stolik nocny, a jakieś bajeranckie podświetlenie małymi halogenkami czy czymś innym jakiegoś plakatu doda nieco uroku ;) Ja bym jeszcze porobiła ramki z płytami w środku - a la "platynowe płyty" - nie muszą być te, których słuchasz, ale nawet czystą po prostu obkleić odpowiednią etykietkę - i koniecznie powiesiła kilka płytek przyozdobionych np. łańcuszkami w oknie jako nowa wersja "dzwoneczków" :) Może coś Ci się przyda :) A czarną pościel można i za 50 zł kupić ;)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Może to i dobry pomysł taki fachowiec, ale ile on weźmie za taką poradę? :niepewny:
Często za darmo możesz uzyskać fachową pomoc, ja ostatnio dorwałam ich magazyn TwojKomfort , który rozdają w sklepach i kioskach inMedio, ciekawe rozwiązania i aranżacje można tam znaleźć.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ja tam bym chyba najpierw w necie zaczęła szukać :) Fachowiec fachowcem, ale to mnie ma się podobać ;)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ja tam bym chyba najpierw w necie zaczęła szukać :) Fachowiec fachowcem, ale to mnie ma się podobać ;)
 
Do góry