Studia

monihson

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Opole
Siemano wszystkim, niestety matura nie poszła mi najlepiej i boję się o to, czy dostane się na jakieś dobre studia, a więc moje pytanie brzmi: Czy znacie jakieś miejsca studiów, na które łatwo jest się dostać? Coś związane z turystyką bądź marketingiem? :)
 

marcin.055

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Politechnika przyjmie każdego w swe szeregi ( oprócz budownictwa i architektury).
Powodzenia :).
 

monihson

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Opole
Teraz pytanie, czy jakaś konkretna Politechnika czy ogólnie łatwo jest się dostać ?:p :)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Kierunki techniczne są ciągle mało oblegane, (wyłączając może architekturę - ze względu na egzaminy wstępne) więc nawet na AGH znajdziesz sobie miejsca np. na technologii chemicznej^^. Ty w ogóle czujesz się na siłach, żeby iść na polibudę? Nie sztuka się dostać na polibudę, grunt żeby to przetrwać xD.
 

monihson

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Opole
Czuję się na siłach, po prostu zawaliłam ostatnio pare rzeczy z powodu problemów osobistych i teraz musze to nadrabiać :p A wiecie coś może na temat ZUT w Szczecinie? ;);p Dokładniej interesuje mnie turystyka a nie wiem jakie są progi punktowe i ogólnie życie studenckie? :p
 
S

sabinass

Guest
Jak rozważasz prywatne uczelnie i chcesz jednak coś ze studiów wynieść, a nie męczyć się nie zakuwać teorii to polecam Vistulę w Warszawie. Nowoczesna i otwarta uczelnia.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Możesz złożyć papiery na zarządzanie, stosunki międzynarodowe, europeistykę - tam łatwo się dostać.
 
K

klaidua

Guest
Pytaj na forach konkretnych uczelni, to pewnie dostaniesz informacje o progach minimalnych :)
 
Do góry