Studia zaoczne

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Hej :)
Mam takie pytanie-dostałam się na studia zaoczne, spotkanie mamy 12.10, a plan pokazał się dziś i czegoś nie rozumiem albo miałam złe źródło info :niepewny:
Mianowicie myślałam, że na studiach zaocznych zajęcia są 4razy w miesiącu w soboty i niedziele co 2 tydz. A na planie zajęć mam piątki, soboty i niedziele <_< Mają nas dzielić na grupy-to znaczy że wtedy można będzie wybrać np piątek i sobotę albo sobote i niedziele? Czy zajęcia na studiach zaocznych są w pt, sob i nd.... :niepewny:
Proszę o szybką odpowiedź :)
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
To zależy na jakim kierunku jesteś. Ja jestem na politologii i mam tylko w sob i niedz, koleżanka jest na prawie i ma w pt i sob, a druga koleżanka co jest na turystyce ma w pt, sob i niedz. Wszystko zależy od uczelni i kierunku studiów.
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Jestem na resocjalizacji na wsp w katowicach. Na planie są podane daty zajęć i jest to zawsze pt, sob, nd w co drugi weekend. Ale Pani przy składaniu dokumentów pow, że będą nas dzielić na grupy-czy to np znaczy, że zajęcia bym miała tylko w jeden weekend a druga grupa w drugi??
 

rebelia*

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
33
to znaczy że cały kierunek podzielą na grupy i wszystkie grupy będą miały zajęcia w pt, sb, nd ale w różnych godzinach, przynajmniej u mnie tak jest ;]
 
Do góry