Studia geodezyjne Warszawa

maturzysta2010

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, interesuje mnie studiowanie na kierunkach związanych z geodezją inżynieryjną.
Chciałbym studiować w Warszawie. Które uczelnie polecacie?
(będę wdzięczny za krótko argumentację)
 

Hiacynt102

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, generalnie nie jestem specjalistką od geodezji, ale mój kuzyn studiuje na Uczelni Warszawskiej. właśnie geodezję. i z tego co ostatnio mi opowiadał (sesja w końcu, więc opowiadał dość sporo;)) to jest tam całkiem fajnie. W sensie - jak na uczelnię prywatną to czesne jest w granicach rozsądku (jakieś trzy stówy miesięcznie) + są jakieś zniżki od tego. A poziom jest dobry - można się nauczyć wielu rzeczy. Mają dużo ćwiczeń w terenie. A to zdaje się ważne dla przyszłych geodetów. no i tyle. Nie wiem - jak masz jakieś pytania to mogę się kuzyna zapytać. Jak Cię interesuje ta szkoła w ogóle:)
 

maturzysta2010

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć, generalnie nie jestem specjalistką od geodezji, ale mój kuzyn studiuje na Uczelni Warszawskiej. właśnie geodezję. i z tego co ostatnio mi opowiadał (sesja w końcu, więc opowiadał dość sporo;)) to jest tam całkiem fajnie. W sensie - jak na uczelnię prywatną to czesne jest w granicach rozsądku (jakieś trzy stówy miesięcznie) + są jakieś zniżki od tego. A poziom jest dobry - można się nauczyć wielu rzeczy. Mają dużo ćwiczeń w terenie. A to zdaje się ważne dla przyszłych geodetów. no i tyle. Nie wiem - jak masz jakieś pytania to mogę się kuzyna zapytać. Jak Cię interesuje ta szkoła w ogóle:)
Cześć.
Dziękuję za informację. Tak się składa, że w weekend przeprowadziłem kilka "wywiadów" pod kątem szkół prywatnych.
Informacja o Uczelni Warszawskiej pojawiła się w trakcie rozmów parę razy i przyznaję, że bardzo poważnie biorę pod uwagę studiowanie tam "informatyki w geodezji". Słyszałem, że mają tam bardzo dobrą kadra akademicką.
 
Do góry