Studenckie narty- z kim i gdzie?

yogas

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2014
Posty
5
Punkty reakcji
1
Chciałbym jechać ze znajomymi na jakieś fajny studencki wypad na narty, najlepiej w Alpy. Ktoś coś poleci jakiegoś dobrego organizatora bądź miejscówkę?? Wiem, że na rynku nie brakuje ofert ale mnie interesuje wyjazd typu „przygoda życia”
Żeby od rana cisnąć na stoku a wieczorem jakieś towarzystwo/knajpy itp. atrakcje :D Czekam na ciekawe opinie i opcje.
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
yogas napisał:
Chciałbym jechać ze znajomymi na jakieś fajny studencki wypad na narty, najlepiej w Alpy. Ktoś coś poleci jakiegoś dobrego organizatora bądź miejscówkę?? Wiem, że na rynku nie brakuje ofert ale mnie interesuje wyjazd typu „przygoda życia”
Żeby od rana cisnąć na stoku a wieczorem jakieś towarzystwo/knajpy itp. atrakcje :D Czekam na ciekawe opinie i opcje.
SnowShow sprawdź.Jeszcze za studenta byłem i w tamtym roku już jako nie student też.
W tym roku niestety się nie uda bo nowa praca,obowiązki ale w przyszłym jeśli będę miał możliwość też pojadę ;)
 

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Alpy są przerąbane dla narciarzy i wg mnie, żeby zaliczyć dobre szusowanienie trzeba być nawet kasiastym studentem :)
 

yogas

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2014
Posty
5
Punkty reakcji
1
Spokojnie, z tego co paczyłem to przygoda życia nie musi kosztować nie wiadomo jakich pieniędzy ;)
A mógłbyś coś więcej na temat SnowShow od siebie? Z tego co czytam to wyjazdy wydają się być naprawdę ok. ale byłbym też zainteresowany szkoleniami. Miałeś z nimi do czynienia?
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
yogas napisał:
Spokojnie, z tego co paczyłem to przygoda życia nie musi kosztować nie wiadomo jakich pieniędzy ;)
A mógłbyś coś więcej na temat SnowShow od siebie? Z tego co czytam to wyjazdy wydają się być naprawdę ok. ale byłbym też zainteresowany szkoleniami. Miałeś z nimi do czynienia?
Jak dla mnie wyjazd z nimi,to dobrze wykorzystany czas i myślę,że tydzień to mało.
Jest tyle atrakcji,że może w dwa tygodnie nacieszyłbym się miejscówkami,konkursami itp. itd.
Poza tym to nie Polska,nawet na słabszych miejscówkach jest o wiele więcej i lepiej przygotowanych tras niż u nas,nie wspominając o tym,że tam w sezonie warunki są praktycznie zawsze :)
 
N

nianiaSweet

Guest
aktualnie na rynku działa sporo biur studenckich organizujących tego typu wyjazdy, można jechać na narty za granice, dobrze się pobawić i nie zbankrutować, bo z założenia to biura z ofertami na studencką kieszeń, co nie oznacza, że będzie biednie i skromnie, ja miałam okazję pojechać z biurem podróży i ze studenckim biurem podróży na narty, powiem wam że to drugie dużo lepiej poradziło sobie z organizacją i atrakcjami na takim wyjeździe. Więc osobiście polecam wyjazdy z biurami studenckimi.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Racja, my byliśmy w zeszłym roku w Livigno, z tym że wyjazd organizowała Integra To miejsce przygotowane specjalnie dla studentów, narciarzy i snowboardzistów. Takiego wyjazdu zapomnieć się nie da, warto zaoszczędzić trochę kasy i jednak pojechać. My wracamy tam w kwietniu, nie sposób nie wrócić do tak uroczego miejsca, pełnego atrakcji i zimowego szaleństwa kiedy u nas wiosna :)
 
M

maalamy

Guest
I jak z tą integrą? Fajnie było na wyjeździe? Sama się zastanawiam nad tym Livingno czy by się nie wybrać, cena atrakcyjna i atrakcji chyba sporo na miejscu?
 
Do góry