"Strzelanie" stawami

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Eee tam. Wszystko jest możliwe. Trzeba tylko wiedzieć jak. Choć też wydaje mi się to trochę dziwne.
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Żebrami? W żebrach nie ma stawu żadnego. Ciekawe jak strzela. Wczoraj mi fajnie kręgosłup strzelał - prawie jak z kałacha.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Też się zastanawiam którymi, bo te na dole są ruchome, więc odpadają raczej, a te u góry raczej nie mają jak x).
Przyjdzie pani Severusa to rozwieje wszelkie wątpliwości.
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Pani Severusa chyba nie prędko tutaj zawita. Może i jest możliwy strzał żebra u "nasady" (gdzie łączy się z kręgosłupem). Nie jestem tego pewien na 100% ale wszystko jest możliwe.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja strzelam z palców tylko nieraz mi strzeli łokieć ale żadko ;] Jestem nałogowcem starsza mówi, żebym tego nie robił :p Ja to nawet przy pisaniu tego postu strzelam sobie :p I mi ciągle szczęka strzela czy sam nie wiem co robi. Jak jem to mi przeskakuje po prawej stronie jakby nie wiem jak to nazwać. Nachodzą na siebie 2 ciała i się napierają w końcu jeden się ześlizguje wydając głośny dźwięk :p I tak ciągle. Nieraz to w ogóle nie mogę poruszyć szczęką. Napierają na siebie te kości czy co tam jest i nie mogą przeskoczyć. Wtedy tak ciężko mi się je ;]
 

spec_u

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
poćwicz troche i odejdz od kompa to ci sie wszystko "rozrusza" i nic nie powinno "szczelać" :D
 

evilpatryk

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
to mnie zaciekawil teraz ten temat..j edni tu mają taki nawyk strzelania a ja mam cos takiego ze stawy u palcow w stopie i kostce same strzelają, normalnie gdy chodze- troche to denerwujace jakby nie bylo, czy cos moze byc nie tak?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja również mam taki nawyk, że jak sobie nie postrzelam palcami to mnie skręca..
a nie raz mnie już palce bolą jak nie postrzelam.. :)
 

osd113

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z brzucha mamy :)
Ja strzelam z palców i wszystkich możliwych stawów z jakich to jest możliwe. Dziwne to jest jak już np. usypiam i mi się o tym przypomni i oczywiście ze spania nici bo mnie to męczy :)
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
No dobra. Bylam u ortopedy i przy okazji zapytalam o co chodzi z tym strzelaniem. Poprosil, zebym tak wygiela kciuka, aby dotknal mojej reki. Mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi. Kiedy to zrobilam, to powiedzial, ze mam wiotkosc stawow i to jest normalne, ze tak strzela. No i niestety nie da sie z tym nic zrobic.
 

Lazaru

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Woclawek
Hmm.... Może i ja powinienem iść do ortopedy? Czasami gdy wchodzę po schodach, stopy same potrafią sobie "trachnąć", a jak nie wylamię palców przed graniem na kompie, albo robieniem jakiejś pracy plastycznej to nic mi nie wychodzi.
Ale narazie nie jestem w stanie dotknąć kciukiem ręki, więc chyba nie jest ze mną aż tak źle :).

Ale to co jest napisane na pierwszej stronie trochę mnie przerazilo. Skoro potem mają mi palce zdrętwieć to chyba będę musial się oduczyć tego nawyku.

Będzie ciężko...
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Poprosil, zebym tak wygiela kciuka, aby dotknal mojej reki

Też tak umiem ale tylko lewym kciukiem :p

Raz tak strzeliłem palcami, że nie miałem w nich sił. Próbowałem klucz przekręcić w drzwiach prawą ręką i nie dałem rady za nic nie miałem sił tego przekręcić musiałem to zrobić lewą ręką. Zauważyłem że od dawna nie strzelałem!! Ale kurde przeczytałem ten temat i muszę bo ledwie piszę takie uczucie na palcach ;]
 
Do góry