stronka

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
witam
zna ktoś adres do strony/forum, na której są programy do ściągnięcia za parę złotych?

nie pytać czy taka stronka istnieje, bo wiem, że istnieje, dawny kumpel (wyprowadził się z mojej okolicy) miał adres tej stronki/forum, ale nie zdążył mi podać, a kontakt z nim urwał mi się.

proszę o pomoc.
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Nie rozumiem - stronka z której można ściągnąć płatne programy zupełnie legalnie np. płacąc SMS'em 1,22 zł z VAT ;).

O takie coś ci chodzi?
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Pewnie jest gdzieś coś takiego - ktoś czerpie nielegalnie zyski z tego ;(. Przecież to na zdrowy rozsądek jest niemożliwe, niektóre płatne aplikacje kosztują po kilkaset złotych, a tutaj wystarczy wejść na taką stronkę zapłacić grosze i mieć coś legalnie - niemożliwe !.
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Pewnie jest gdzieś coś takiego - ktoś czerpie nielegalnie zyski z tego ;(. Przecież to na zdrowy rozsądek jest niemożliwe, niektóre płatne aplikacje kosztują po kilkaset złotych, a tutaj wystarczy wejść na taką stronkę zapłacić grosze i mieć coś legalnie - niemożliwe !.

dokładnie podzielam odpowiedź, a to na pewno jest nie legalne pierwsza opcja jest taka za ktoś ściąga sobie programy freeware które są jak sama nazwa wskazuje bezpłatne umieszcza je na forum i kaze sobie za nie płacić.

Druga opcja jest taka za ktoś rozprowadza tam drogie nielegalne zcracowane programy za które później nawet można pójść za kratki.

Pozdrawiam i odradzam korzystania z takiego forum...
 

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
Nie rozumiem - stronka z której można ściągnąć płatne programy zupełnie legalnie np. płacąc SMS'em 1,22 zł z VAT ;).

O takie coś ci chodzi?

tak, właśnie o takie cos mi chodzi :) jesli bedzie ktoś miał adres do tej strony to prosze, zeby wyslal mi go na PW.

aha i tak z domysłu dochodziłem powoli do tego, że stronka: torrenty.org jest płatna, podobno 6ztea za rejestracje, ale czy warto ? i na jakie predkosci neta są dobre te torrenty ?
 

cswilkcs

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Polecam Ci prywatne trackery torrent takie na których jest ratio stosunek plikow wyslanych do pobranych prędkości tam masz bardzo wysokie bo torrenty sa z shelli serwerów 100mbit
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
tak, właśnie o takie cos mi chodzi :) jesli bedzie ktoś miał adres do tej strony to prosze, zeby wyslal mi go na PW.

aha i tak z domysłu dochodziłem powoli do tego, że stronka: torrenty.org jest płatna, podobno 6ztea za rejestracje, ale czy warto ? i na jakie predkosci neta są dobre te torrenty ?

torrenty opłacają się- nowości są wstawiane góra 5 godzin po ukazaniu się na prywatnym trakerze - polishtracker.org
No tylko że z prędkością pobierania nie jest zawsze wesoło :)

Polecam Ci prywatne trackery torrent takie na których jest ratio stosunek plikow wyslanych do pobranych prędkości tam masz bardzo wysokie bo torrenty sa z shelli serwerów 100mbit

tylko o ile się nie mylę na takich rackerach niestety ale trzeba dużo seedować i nie da się iść na pijawkę.
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Znam jedną wyszukiwarkę torrentów za free, ale zagraniczną (nie ma raczej minusów, że zagraniczna).

http://mininova.org


---

A te stronki co podałem, to większość płatna sms'em. Nie wiem kto chce ten się rejestruje.
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Stron z torrentami jest full, z darmową rejestracją także. Wpisz w google - wkońcu od tego one są. Napewno znajdziesz coś ciekawego.
 
Do góry