Strona o grach

Status
Zamknięty.

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Bardzo chętnie bym ocenił, ale wyskakuje mi:
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
. To na pewno coś z bazą MySQL na serwerze. Pozdrawiam!
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
A no tak. Co do treści strony, to się zbytnio nie wgłębiałem - nie jestem fanem gier :) Artykuły są wyczerpujące, więc powinny zadowolić potencjalnego gracza. Dobry pomysł z obrazkiem z pudełek do opisywanych gier. Jeżeli stronę wykonałeś sam, nie wykorzystując szablonu to daje 5/10. Troche ciemne kolory, ale to da się przeżyć. Stopka strony niezbyt estetycznie wygląda - radzę poprawić. Moje ogólne wrażenie nie jest złe, ale liczę na to że w przyszłości zajmiesz się poprawą layout'u. Pozdrawiam i życzę sukcesu!
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Dziękuje. Niestety strona wykonana z pomocą szablonu,ponieważ nie zajmuję się grafiką itp. Co masz na myśli mówiąc o poprawie stopki? Layout postaram sie zmienic w przyszłości, gdy serwis wygeneruje jakieś zarobki zainwestuje je w lepszy layout. Pozdrawiam i licze na kolejne opinie.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
W stopce nie pasuje znaczek "stat4u". Może da się go wyeksponować w innym miejscu? Można by dodać jakieś linki - np. Strona Główna, Do Góry - pomagają one w nawigacji, a przy dużej ilości tekstu mogą wręcz zaoszczędzić czas (którego mamy coraz mniej :)) na przewijaniu strony zupełnie do góry. Ale to tylko moje spostrzeżenie. Pozdrawiam
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Znaczek stat4u musi gdzieś byc bo to mój licznik odwiedzin, a nie mam pomysłu gdzie indziej można by go dac. Strona Główna - jest taki przycisk w menu :) No w każdym bądź razie dzieki.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
słabo. konkurencja w tym temacie przeogromna. strata czasu moim zdaniem.

nie znam się zbytnio na joomli, nie wiem czy to się da usunąć, ale te angielskie napisy wyglądają paskudnie. A przecież Joomla jest dawno spolszczona. poszukaj sobie polskiej nakładki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry