Stroje siatkarskie - POMOCY !

fredzia9222

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam ! Mam następujący problem. Razem z drużyną mamy zamiar kupić stroje. Poszukujemy dobrych jakościowo i koniecznie czarnych (mogą być z wstawkami innych kolorów). Bez rękawów i różnych udziwnień. Cena nie gra roli. Ważne żeby były dorej firmy i dobre jakościowo. Znalazłam czarne z gali itd. ale nie o to mi chodzi. Szukamy czegoś z wyższej półki. Jednak nigdzie nie moge się doszukać takich stroi w kolorze czarnym . Proszę o pomoc :) Oczywiście stroje damskie ^^ :D
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Witam siatkarkę:) Jeżeli chodzi o stroje sportowe, to najlepiej szukać ich i pytać o nie w dużych sklepach sportowych. Polecam wybranie się lub przeglądnięcie strony sklepu Decathlon - w ramach poszukiwań wszelkiego rodzaju sprzętu (ja tak zawsze robię - w ten sposób kupiłam już buty, torbę i dres sportowy).
Znajoma mi drużyna chłopców ostatnio zaopatrywała się tam w stroje na nowy sezon ligi TKKF. Kupili odzież Kipsty. Są zadowoleni, zresztą Kipsta ma taką zaletę, że w dobrej cenie możesz kupić dobrej jakości produkty. Osobiście pół roku temu kupiłam u nich torbę treningową. Bardzo ją lubię i nosiłam w niej już tak ciężkie rzeczy a dalej jest do użytku:)
Mam nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz.
Powodzenia - i pytanie - jeżeli mogę wiedzieć - Z jakiej drużyny jesteś? (pytam, bo też jestem siatkarką:) myślimy z dziewczynami z byłej drużyny o zgłoszeniu się do amatorskiej ligi:)
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Najlepiej rzeczywiście wybierać te większe sklepy, jeśli nie chcesz się wybierać do jakiegoś sklepu, powinnaś spróbować przez internet np. w sklep-presto.pl mają bardzo duży wybór odzieży sportowej i sprzętu a obsługa na pewno pomogła by ci w wyborze czegoś konkretnego.
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Pewnie już kupiłyście te stroje, ale przeglądałem niedawno stronę tanisport.pl i mają tam mnóstwo propozycji dla Twojego zapytania. Markowe i w dobrej cenie, więc gdybyście jeszcze kiedyś szukały koszulek, spodenek itp, to zajrzyjcie na ich stronę.
 

Bartoszek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Wystarczy isc do wiekszego sklepu i sprowadza wam stroje na zamowienie :) z jakiej bedziecie chcialy firmy, jaki bedziecie chcialy kolor, material itd.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Tez myślę, że warto uderzyć do jakiegoś, większego sklepu. Sklepy internetowe raczej nie załatwią tego tak profesjonalnie jakbyście chciały, gdyż to się wiąże czasami z przymiarkami. Ponadto w necie można dostać fajne buty czy pojedyncze ubranie na fitness za przystępną cenę, jednak jak decyduje się na kilkadziesiąt stroi dla całej drużyny to musi to być przedyskutowane, żeby się potem nie okazało, ze miały być czarne spodenki, a są czerwone:)
 
Do góry