strój na bal karnawałowy

mustafa3232

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Za parę dni wybieram się na bal karnawałowy. Bal organizuje grupa znajomych z klubu tanca towarzyskiego, w resturacji. Specjalnych wzmianek odnośnie stroju nie podano. W trakcie przymiarki garnituru zauważyłem, że spodnie są trochę za duże tj od nogawek do krocza jest troszkę za szeroko. Wygląda to mniej więcej tak jak na filmiku:
www.youtube.com/watch?v=DojEXXCDgQQ&feature=relmfu
Z tym, że w przeciwieństwie do tego pana z filmiku jestem dużo bardziej tęższy :) (ale na diecie czego dowodzą za duże już spodne) I teraz mam 2 opcje:
1. olać to i się bawić na całego, bo raczej to nie powinno rzucać się w oczy (na sali dosyć ciemno jest)
2. założyć po prostu czarne sztruksy, które mogą być jednak widoczne gdy założę marynarkę (tę z kolei tylko podczas poloneza będę miał), ale są one zdecydowanie bardziej dopasowane.
Do tego oczywiście czarne buty, ciemna koszula i jasny krawat. Koszuli nie zamierzam wpuszczać w spodnie.
 

Goa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
72
Punkty reakcji
1
Nic z tego nie rozumiem, mianowicie masz być ubrany elegancko czy jak przebieraniec ? Bo jeżeli założysz czarne sztruksy do czarnego garnituru, ciemną koszulę(której nie wpuścisz w spodnie ?!) i do tego jasny krawat - będziesz wyglądał jak clown przebieraniec. I jeżeli dobrze rozumiem będziesz do tego wszystkiego tańczył poloneza ... w takim stroju ?!
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli jest to bal karnawałowy, to chyba lepiej jest skombinować sobie jakiś strój? Może coś takiego: http://congee.pl/product-pol-5070-Kostium-Ponura-Kostucha-M.html W takim kostiumie na pewno zrobisz furrorę ;)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
W sumie karnawał jeszcze trwa :) My ze znajomymi lubimy imprezy przebierane, w tym roku motyw główny to hawajeeeee :D w końcu trzeba sobie jakos ocieplić atmosferę.. Stroje, muzyka hawajska, driny. Ja miałam taki kostium (tylko bardziej zabudowaną górę, bo za zimno..):
4716_1.jpg

źródło:congee.pl
 
Do góry