striptiz

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Otóz mam problem. Załozyłam sie z moim chłopakiem i przegrałam zakład, a karą jest zrobienie striptizu. Bardzo przyjemna kara :p

Otóż to. Nie mam pojecia jaka muzyka by pasowała.

Oboje słuchamy metalu wiec sie nie orietuję. A metal raczej odpada :p

Pomóżcie

Pozdrawiam
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Joe Cocker - You can leave your hat on
pod warunkiem, że na koniec zostanie ci tylko ten kapelusz:p
 

Misieeek

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
468
Punkty reakcji
0
Miasto
z Nienadzka
Chyba nie ma jakiś określonych standardów.... :) Ale wydaje mi się że coś spokojnego będzie lepsze od metalu...
 

Thot

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
z doświadczenia ( :p ) wiem, że o wiele lepiej wypadają kawałki szybsze (albo z dużą ilością zmian tempa), agresywniejsze ale mające w sobie pewną nutę erotyzmu.
polecam ogólnie Marylina Mansona, dobre jest też "Bondage song" London After Midnight, niezłe mniej technowate kawałki Zombie Girl...

i daj znać, jak poszło ;)
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Tak mi przyszło do głowy z metalowych kawałków Archenemy -Diva Satanica będzie idealnie pasować ;)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
moze Lady Marmalade ?? :D czy jakos tak?? :D spiewaja to Pink,Augilera i jecsez ze dwie :p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Madagascar- I like to move it :E :E :E
szczerbatypm9.gif
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Dziekuje za wszystkie podpowiedzi:) wieczór udał sie bardzo. Ubrałam ładna koronkowa czarną bielizne, ponczochy samonosne kabaretki a na to taka ładna mała czarna bez ramiaczek, na zameczek z tyłu:) Wparawdzie nie wszytko poszło po mojej mysli bo zostałam pozbawiona ubrania szybciej niz myslałam :p Mysle ze najbardziej trafna propozycja "I Love Rock and Roll" nie wiem jak mogłam na to nie wpasc:) Dzieki wszytkim:)
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
moja dziewczyna chce mi zrobić strepteas, lecz na mojej głowie spoczywa wybór repertuary...

jakieś propozycje ??
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Aerosmith - Cryin, Joan Jett & the Blackhearts - I Love Rock N Roll, Bananarama - Venus, Marliyn Manson - Tained Love, ZZ top - Sharp dress man, Aerosmith -Crazy, Metallica - Whiskey in the jar, Rod Stewart - Da ya think Im Sexy?, Rihanna - S.OS, Rihanna -Umbrella, Rihanna - Shut up and drive, Justin Timberlake - Sexyback, Akon feat Eminem - Smack that, Fedde le grande vs. Ida Corr - Let me think about it, Kat Deluna - Run the show.
Jak na razie to wszystko co by mi odpowiadało.
 
Do góry