Stringi

Zhen ni

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Siemianowice Śląskie
Stringi noszę do wszystkiego, bo jeśli są wykonane z dobrego materiału(najlepiej koronki bo jest delikatna) i są dobrze uszyte, to w ogóle ich nie czuć :)
 

madallenka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ja to po co?? :eek: :eek: :eek:
po pierwsze: dziewczyna w stringach jest mmm xD duzo bardziej pociagajaca niz w majtach babuni :p
po drugie: dzieki stringom facet bez zdejmowania majciochow ma dostep do tyleczka a to jest bardzo fajne :p moze nie dla dziewczyn ale dla mnie jako faceta to jest bardzo fajne :sexy:
po trzecie: stringi niesa widoczne pod bialymi spodniami i pod spudniczka :p
po czwarte: hmmm po czwarte... stringi maja mnustwo zastosowan i w krytycznych sytuacjach jestem pewny ze moga nawet uratowac zycie.


E tam, tak jak piszą dziewczyny stringi są mało wygodne, bardziej wygodne są np takie bokserki...

A co do podobania facetom, to może mam dziwnych rpzyjaciół i znajomych, ale oni wolą dziewczyny nei noszące stringów. Mówią, że wolą ładną koronkową bieliznę czy bokserki, a nie stringi.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
kobieta w stringach wygląda bardziej kobieco. Podkreślają to co u kobiety najlepsze :D
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
E tam, tak jak piszą dziewczyny stringi są mało wygodne, bardziej wygodne są np takie bokserki...

A co do podobania facetom, to może mam dziwnych rpzyjaciół i znajomych, ale oni wolą dziewczyny nei noszące stringów. Mówią, że wolą ładną koronkową bieliznę czy bokserki, a nie stringi.

ja nigdy niemowilem ze jestem normalny :D
a pozatym lubie stringi i juz :sexy: (z tym ze tylko u dziewczat) :p
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
a ja noszę stringi tak od 15 roku życia :) i czy to koronka czy jakiś wzorek z bajki animowanej, proste czerwone czarne to już bez różnicy :) lubię i sądze że jeżeli mam 160cm wzrostu i 43 kg wagi to moge :)i nie wygląda jak żel betonowy kloc z kawałkiem szmatki na tyłku ;]

Ale nie powiem nie powiem odkryłam duzio zalet damskich bokserek :D wygodne i tesz fajno wyglądają :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mam 13 lat i chyba kupię sobie 1 pare bawełnianą na probe. Tylko jak mamie powiedziec hmm...ale to już mój problem
 

Joe Penny

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
wytrzasnąć kasę na Lamborghini Murcielago LP640?!
Stringi pasują do prześwitujących spodni, szczególnie białych. aż głupio wtedy mieć coś innego ;) ja mam 3 białe, 1 błękitne, 1 czerwone i 1 czarne. ale noszę tylko wtedy kiedy muszę xD
a co do męskich stringów... dajcie spokój! nadają się tylko dla gejów. no ale jeśli ktoś jest pedziem to polecam :p
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Windykacja
Pytam sie dziewczyn w jakim wieku zaczełyscie nosic stringi ? i dlaczego je nosicie ? i w jakich kolorach najczesciej ? :))


W PODSTAWOWCE!!!

dlaczego? bo sa wgodne!
ja nosze tylko stringi i damskie koronkowe bokserki

w jakich kolorach? we wszystkich jakie mi wpadną w oko
zazwyczaj czarne
choc mam ich naprawde duzo w szafie

NIE WYOBRAZAM SE NIE NOSIC STRINGOW!!! W SUMIE NIE UZNAJE INNYCH MAJTEK JAK STRINGI I BOKSERKI
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Gdzieś w wieki 15-16 lat. Sa wygodne, no i tyłek w nich lepiej wygląda, nie odciskają się od spodni.Ale mają inną wadę.Nie są zdrowe, szybciej można przeziębić te części ciała, dlatego w zimie nie nosze,a już na pewno nie do spodnicy.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja praktycznie caly czas chodze stringach, uwazam, ze to najwygodnijsze majtki na swiecie
a zaczelam w nich chodzic chyba w wieku 16 lat, dokladnie nie pamietam :]
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Ja osobiscie nie lubie stringow. I tak jak na pierwszej stronie napisala Mia - podobaja mi sie takie pol strinki pol bokserki. Kiedys widzialam na necie, to po prostu mioodzio ;D..
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Kiedy.?
Chyba ze 14 lat miałam.

Teraz rzadko noszę,a jeśli już,to pól bokserki pół stringi.
Ale muszę mieć natchnienie.:p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
kiedyś lubiałam stringi, ale bardziej wolę bokserki ;p
są wygodne. Ale stringi też noszę jak już mówiłam do spódniczek, obcisłych spodni, np. białych. ;)
 
Do góry