Streaming filmów zazany w USA?

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Niedawno dowiedziałem się, że Amerykański Senat będzie pracował nad nową ustawą zabraniającą oglądanie filmów online (streaming). Pod ustawą podpisał się Obama. Stany Zjednoczone robią się coraz restrykcyjne i mniej wolne.
Myślę, że to głupota. Dobrze, że w Polsce nasi 'szanowni politycy' na razie nie wpadli na taki pomysł.

Co o tym myślicie ? Czy ta ustawa może przejść ? Oglądacie często filmy online ?

1057.jpg
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Myślę, że będą sugerować się zdaniem wyborców, ale kiedy łamie się prawa autorskie wytwórnie także mają sporo do powiedzenia, nie mam pojęcia co z tego wyniknie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bez sensu. Streaming jest tylko narzędziem, nie łamaniem prawa samym w sobie. Ale od kiedy w USA zakazano Kinder Niespodzianek, nic mnie już nie zdziwi. Z resztą to trochę jak stwierdzić, że powodem internetowych przestępstw jest internet :D.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Co o tym myślicie ? Czy ta ustawa może przejść ?
A DMCA przeszło? W USA nie rządzą już Amerykanie. Rządzą KONCERNY. I to od bardzo dawna.
Bez sensu. Streaming jest tylko narzędziem, nie łamaniem prawa samym w sobie.
Dla koncernów nie ma to przecież najmniejszego znaczenia. W zarządach po dziś dzień siedzą idioci, którym się wydaje, że jak coś zapiszą na papierze, to tak będzie.

Proszę bardzo, niech zakażą streamingu. Zyskają tylko tyle, że wzmocnią pozycję torrentów i P2P oraz więcej ludzi zacznie się orientować w tym, co to jest TOR.

Jest tylko jeden sposób, by powstrzymać ludzi przed ściąganiem filmów z internetu.
Wyłączyć Internet.
 
Do góry