Sterydy, odżywki itp.- warto?

rose24onabdg

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
110
Punkty reakcji
0
:niepewny: :zdziwko: :dezorientacja: :zdegustowany: :looka: :)

hm............................

NA TYM ŚWIECIE ISTNIEJE TYLE RÓŻNORAKICH NAŁOGÓW


to normalne

w końcu wszystko jest dla ludzi


tylko niektórzy przesadzają....................


co do pakowania

TO KOMPLETNA GŁUPOTA MOIM SKROMYM zdaniem
 
K

Killerr

Guest
A co w tym złęgo że ktoś chce dobrze wyglądać, być silnym, czy też po prostu cwiczy dla odreagowania. Sport jak kazdy inny:)
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
właśnie! SPORT :)

Z czasem to bieganie do okoła mojej wioski stało się jakby nałogiem. Przy dużym wysiłku wydziela się dobajże endorfina - hormon szczęścia i się dobrze czuje... Dwa lata temu zacząłem jeździć na rowerze... Pod koniec zeszłych wakacji miałem za sobą kilka tysięcy kilometrów :hyhy: no i do tej pory ładne łydki mi zostały, no nie żebym się przechwalał bo brzych od piwa po zimie to mam niezgorszy... ale teraz jestem na kulturystycznej diecie z podcięciem i trenuje sobie zawzięcie więc za 2 lub 3 miesiące osiągne to na czym mi zalezy...

Oczywiście sama dobra dieta nie da poważnych rezultatów. Trening jest bardzo ważny lecz to nie wszytko. Jak pisał kolega spożywam białko (obliczone, wyważone, sprawdzone) oraz sumplementy diety spożywczej o takiej łądnej nazwie z takiej znanej firmy w którym są między innymi Kreatyna oraz środki wspomagające jej transport i działanie takie jak Tauryna itp. To daje efekty... I po cyklu nie ma czegoś takiego jak spadki, obwisłe mięsnie czy coś...

Trzeba działać "z głową" a efekty będą wymierne!!

Dziubek Miski :p
 
A

Anonymous

Guest
Sterydy jak najbardziej jeśli ma się o tym pojęcie ,duże pojęcie,a więc może dla 5-10%ćwiczących na siłowniach.Reszta która koksi bez opamiętania poszła by po cynk do apteki gdyby wmówiono im ,że to buduje mase.
 

Killerr

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Stargard
No to prawda chociaż Ci co chodżą na siłownie zazwyczaj mają wiezę na ten temat takze z tym procentem chyba przesadziłeś. Sam mam kolegę który w wieku 17 lat dostał zawału po koksach bo zarl nie w takich ilosciach jak powinien. Moim zdaniem dobry koks w dobrych dawkach nie jest zly. Tylko,że trzeba myślec .Koks nie jest dla idiotów!!!!
 

niedzwiadek35

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Miasto
Biała Podlaska
Apel do wszystkich!!!
Badzcie rozsadni pomyslcie nad swoim wygladem i zdrowiem!!! :dezorientacja:
Poprzez branie sterydow mozg zamienia sie w sieczke podczas , gdy miesnie rozciagaja skore.Mam kumpla ktrory bral sterydy ( do czasu).Pewnego razu poszedl z chlopakami na piwo . W ypil jedno piwo , upadl na ziemie.Okazalo sie ze dostal padaczki , piana mu sie toczyla z ust i sie caly rzucal po posadzce.A teraz gdy juz nie moze brac zrobil sie jak flak.Przez sterydy rozciagnela mu sie skora , wszystko teraz na nim wisi.To wyglada i jest obzydliwe :dobani: To , ze sie bieze sterydy nie znaczy , ze jest sie mocnym.Poniewaz taki sterydziaz nie poradzi sobie z osoba , ktora np. zna sztuki walki lub samoobrone.Sterydy pomagaja tyko wygladac.Branie tego to glupota !!! :idiota:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
poznalam kiedys w sieci jednego goscia z ktorym sie pozniej spotkalam

okazalo sie ze jes pakowny /bierze sterydy/ za rewelacyjnie nie wygladal


A TAK W OGOLE TO JESTEM PRZECIWKO


ale jest demokracja

:) :) :) :)
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
niedzwiadek35 napisał:
W ypil jedno piwo , upadl na ziemie.

To jakiś idiota, żeby brać sterydy trzeba być przebadanym przez lekarza... To są silne leki którymi można sobei zrobic dużą krzywdę. Mówicie że sterydy za przeproszeniem ":cenzura: dają"? No to popatrzcie na StronManów, Szwarcenegera, Stalone, Van Dama i tych innych sztukmistrzów co mieli trenera i wiedzieli jak połączyć dobry trening ze wspomaganiem.

Sterydy nie są dla tępych kolesi i inego ewenementu, chyba że chcemy żeby było ich mniej :D
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
jak wszystko trzeba je umiejetnie uzywac


wszytko jest dobre /no moze poza malymi wyjatkami/

ale trzeba umiejenie i rozwaznei stosowac

:p :p :p :p :p :p
 

neko

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Sterydy anaboliczne pomagaja szybciej nabierac mase miesniowa.Zapobiegaja rozpadowi bialka ktore jest glownym budulcem miesni.Zeby byc wiekszym trzeba intensywnie trenowac podnoszac coraz to wieksze ciezary.Sterydy pomagaja w tym bardzo bo dzieki nim mozna podniesc wiecej i trenowac dluzej.Dlatego twierdzenie ze koksiarze sa slabi to bzdura.Sa silniejsi i wytrzymalsi od zwyklego pakera.Odzywki sa jak najbardziej wskazane ale nie w pierwszym roku treningu dopiero w pozniejszym okresie powinno sie je zazywac.Oprocz plusow sterydy maja minusy:jak kazde lekarstwo brane nieodpowiednio powoduja arytmie serca,uszkadzaja watrobe,powoduja depresje ,stany lekowe,niszcza stawy.Nie piszcie glupot o koksie i narkotykach bo to sa dwie rozne rzeczy.Generalnie nie warto brac bo nikt z was mistrzem swiata nie bedzie.Trenuje sie przeciez dla zdrowia i wlasnej sprawnosci.Dla mnie nie liczy sie efektowne opakowanie ale to co sie pod nim kryje.Na mocna psyche nie pomoze nawet 50 cm w bicepsie.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
neko, bardzo mądre słowa i chwała ci za to nareszcie ktoś konkretnie w temacie znający się
a tak poza tym TO WITAM CIĘ SERDECZNIE nowiucjuszu bo chyb cię po raz pierwszy tu widzę życzę milusiej zabawy i obyś został jak najdłużej w naszym superowym forumowiczowskim gronie ;) :p :]
 

lew

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Skarszewy
siema jestem tu nowy i jestem za bo biore, zajmuje sie tym od wielu lat, neko bardzo dobrze widać że sie znasz załamują mnie takie wypowiedzi że po środkach dopingujących nie ma siły a po co to jest ?? hehe anaboliki są to środki które mogą pomuc ale i mogą zaszkodzić nie polecam nowicjuszom takim ktuży ćwiczą puł roku i myślą że se wezmą i będą duzi najgorsza głupota najważniejsza jest dieta i trening a to ma czas.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
lew napisał:
(...)pomuc(...) , (...)ktuży(...) , (...)puł roku(...) , (...)se(...) , (...)duzi(...)

Bierzesz, i twierdzisz ze nie szkodzi ? hmm ...

ja rozumiem popelnic 1,2 błedy w takim poscie no ale bez przesady...
 

neko

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
jestem przeciwny braniu koksu co wyraznie napisalem.Sam bralem koks pod kontrolą lekarza po przebytym urazie kregoslupa po to bym mogl szybciej wrocic do formy jaka mialem przed wypadkiem.Byl to pomysl lekarza nie moj.Przed cyklem ktory trwal 6 tygodni jak i w jego trakcie mialem robione specjalistyczne badania.Bralem dwa rodzaje koksu jednoczesnie.Dzieki temu moglem wykonywac niektore cwiczenia silowe,biegac nie meczac sie zbytnio.Po cyklu bylem slabszy i zly.Wszystko przychodzilo mi z wiekszym niz na koksie trudem.Mysle ze wlasnie wtedy koksiarze wpadaja w depresje i inne choroby umyslowe,.Nie mozna juz tak intensywnie trenowac nie ma tego fajnego samopoczucia czy braku zmeczenia.Nie bedziesz LWEM na koksie kolego.Zaloze sie tez ze dawki ktore bierzesz postawilyby zdechlego konia na nogi :hyhy: :hyhy: Systematyczny trening czyni cuda ale zeby byc Wielkim Niedzwiedziem trzeba zaczac od Malego Misia.Pozdrawiam i zycze wiecej wiary w siebie.Bez koksu rzecz jasna
 

lew

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Skarszewy
po 1 to problemy z ortografią mniałem od małego
po 2 to pisałem ten post po całym dniu ciężkiej roboty o 24 godz
po 3 to mam za sobą 6 lat ćwiczeń i dopiero od roku zaczołem brać oczywiście interesuje sie tym dłużej wcale dużych dawek nie biore i nie mam takich problemów jak ty
 

neko

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Moje problemy zdrowotne skończyly sie.Musze byc w stanie utrzymac wysoka sprawnosc fizyczna 365 dni w roku a sila i masa to tylko niewielki wycinek tego co jest mi potrzebne.Sila jest na koksie po cyklu maleje wiec nie lej wody kolego.Na koksie rosna tez organy wewnetrzne wychodza pryszcze na ktorych kurtke mozna powiesic.Zajmujesz sie tym 6 lat wiec moze opiszesz jak trenujesz chetnie poczytam moze sam cos na tym skorzystam i sie czegos nowego dowiem.?? :D :D :D
 

lew

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Skarszewy
powiem ci tak jeśli chodzi o pryszcze to zależy od organizmu bo np. ja nie mam zgadza sie że organy rosną w szczegulności serce dlatego są zawały a co do tej siły to jeszcze zależ zawsze jest minimalny spadek ale to zależy jeszcze od jakości koksu bo wiesz są takie za 50 a i takie za 200 zł i więcej i różnią sie jakością mięśni do tego są odbloki które pomagają utrzymać mase no i odrzywki

jak trenuje??? jeśli chodzi o trening to są różne matody ja zmieniam go średnio co 2-3 miesiące bo mięśnie sie przyzwyczajają a treningi są różne piramidalne i normalne ja robie na zmiane ale wiadomo zawsze jakieś inne ćwiczenia np. przez 3 miesiące na klate sztangą a potem hantlami itd zresztą pewnie to wszystko wiesz wszystko można znaleźć na necie ja wogule to siedze na forum kulturystycznym

ale trening to tylko 30% efektów najważniejsza jest dieta bez tego nic nie zrobisz bo jak mogą rosnąć mięśnie bez potrzebnych im białek i węgli na diete trzeba zwrócić szczególną uwage
 
Do góry