Starbucks

Opinie o Starbucksie

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

alternatywna2011

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o Starbucksie? W czym tkwi jego popularność, w smaku kawy czy też może w kubeczkach ze "sławnym" logiem? Czy uważacie, że cena jest adekwatna do jakości?
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Myślę, że w Polsce ludzie nie odwiedzają Starbucksa dla kawy. Są miejsca, gdzie kawa jest lepsza a mimo to chcą napić się czegokolwiek dla kubeczka z logiem. Żarty o tym, że z kubkami Starbucksa chodzą ludzie, którzy nie mają np. iphona nie są wcale takie przesadzone:)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
w Polsce Starbucks to pozerstwo. Moda ktora przyszla z hameryki, rzucami sie na kazda nowinke z tamtego swiata jakby to niewadomo co bylo.

Podobnie kiedys bylo z McDonaldem.

Takze kretyni u Nas chodza do tego w akcje "burzujskim" bardziej.

Bo w USA to typomawa masowka, nic specjalnego, zadne wielkie halo. Bywalem w NY to polowa ludzi rano biegnie z kawa w reku, roznych fimr a nie tylko Starbucks.

Fakty sa takie ze Starbucks jest dosc drogi, mozna znalezc lepsza kawe i taniej.

Ale owszem w NY kilka razy bylem, niektore wyroby kawopodobne byly calkiem niezle ;)

W Polsce bym nie poszedl bo wiocha.

W Polsce ktos do tego wejdzie nie po to aby kupic kawe a dlatego ze to wielki Starbucks z hameryki!
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Popularność? Ja pierwsze słyszę o tym… pewnie to widziałam, ale nie wiedziałam, że to jakiś taki lokal znany, i może i nie zwracam uwagi na nazwy, ale już bardziej znane to jest chyba coffehaven, i więcej ludzi z takimi kubeczkami widzę. Nie wiem czy to szpanerstwo, mi z kolei, tak z obserwacji, wydaje się, że ludzie już coraz mniej się rajcują takimi nowościami… bo już prawie wszystko jest, to nie komuna. Kawa to kawa, bez przesady z jakiego kubeczka… W zimie np., pewnie dużo osób sobie taką kawę kupuje, bo jak się tyle czeka na przystankach, to rozgrzewa…
A dla mnie to w ogóle te wszystkie kawy w kubeczkach, z automatów itp. to smakują prawie tak samo… ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Żarty o tym, że z kubkami Starbucksa chodzą ludzie, którzy nie mają np. iphona nie są wcale takie przesadzone:)
wg mnie jest raczej odwrotnie. To jedna i ta sama grupa pozerów, lanserów. Dzisiaj są w starbucks, za rok, dwa będą gdzie indziej. Dla mnie to żenua wozić się tym, że piję kawę z takiego czy takiego kubeczka. Litości :D Ja po prostu nie widzę potrzeby pokazywania komukolwiek, że piję właśnie kawę ze starbucks. Nie wystarczy zwykły kubek ? Po choinke ma ktoś widzieć, że piję to czy tamto. Zaczynamy zmierzać do granic absurdu. Kiedyś było wykształcenie, praca, samochody, teraz są iphone'y, kubki starbucks :D Co jeszcze ? Karta kredytowa mająca wbudowany ekran LED pokazujący stan konta ? Możnaby do tego dodawać spodnie z przezroczystą kieszenią z przodu, czy z tyłu, tak aby było widać kartę ;)

szczerze mówiąc jak widzę ludzi w starbucks to myślę sobie,że to takie zaprogramowane lemingi :) Zresztą, tak jak mowi Kenobi - to taki McDonals, czyli jeden wielki sh1t z hameryki, kraju gdzie przeciętny homo sapiens (?) jest tępakiem do kwadratu.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Gdybym nie musiał przenosić tego tematu to nie miałbym nawet pojęcia co to jest :D

Nie lepiej napić się porządnej kawy w normalnej kawiarni niż "kawy" z jakiejś sieci kawiarni?
 
Do góry