Stara-czy Jedyna?

Status
Zamknięty.

Seda

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Caly czas mysle o swoim bylym chlopkau nie moge go zapomniec i tak juz od 3 lat od kiedy rozstalismy sie. Chcialabym nie myslec o Nim, On ma nowe zycie, jest z kims innym i zapewne jest szczesliwy. pomozcie co mam zrobic zeby o nim zapomniec, bo najbardziej boje sie tego ze nie pokocham nikogo inneg tak jak jego i bede szukac Jego w innych osobach. :( :( :(
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Widać z Twojej strony musiała być to prawdziwa miłość ... i ciągle jest ... nie ma sprawdzonych sposobów na zapomnienie, bo tak naprawdę to się nie da zapomnieć!! Zawsze będzie coś lub ktoś co będzie Ci o nim przypominało! Możesz się starać jedynie zacząć bywać w większym gronie przyjaciół, znajomych, wychodzić na imprezy, aby tylko nie siedzieć i nie rozmyślać co to bylo kiedyś jak byliście razem, bo to jest najgorsze!! Co do chłopaka ... zobaczysz, że przyjdzie czas że sama zainteresujesz się jakimś chłopcem, bo ten Twój były na pewno nie było ostatnim! Nie możesz się zamartwiać! Bo to na pewno Ci w żaden sposób nie pomoże!! Pozdrówka i 3m się cieplutko:*:)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Seda, jeżeli warto toz Nim porozmawiaj- jezlei sama wiesz, ze nei to spróbuj zapomniec,próbuj-czytac ksiażki, wychodzić z pzryjaciółmi, gadać o Nim,wypłakac sie,a potem to juz tylko z górki, jak z siebvie wszystko wyrzucisz, zobaczysz :]
 

Seda

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
39
to nie takie proste zapomniec probowalam wychodze z przyjaciolmi, chodze na imprezy, ale to nie takie latwe bo po spotkaniu z przyjaciolmi wracam do domu i po imprezie tez i znowu zaczynam myslec i myslec i wkolo to samo
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
nauka, wciąż musisz byc czym s zajęta, starc sie o Nim n4ei myślec...nie 3wime, to straszne, zcas najlepiej leczy rany...
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
No to mimo wszytsko próbuj robic to co pozwoli Ci o nim zapomnieć. A spróbuj z nim o tym porozmawiac... Może on też tak mysli o tobie tylko to ukrywa? Nigdy nic nie wiadomo...
 

dark angel

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Droga Sedo...3 lata to kupa czasu...i chyba warto wyrzucić wspomnienia, zapomnieć, zamknąć ten rozdział i otworzyć nowy...tymbardziej, że piszesz, że On kogoś ma...widocznie nie byliście sobie pisani, to nie Twój aniołek...jesteś jeszcze młodziutką dziewuszką :) bez problemu zakochasz się, znajdziesz prawdziwe szczęście, czas pomoże Ci zapomnieć, zajmij się czymś innym, żeby nie myśleć nie wiem szkołą, pracą, udzielaj się- kino, teatr, spędzaj czas z przyjaciółmi, to nie będzie proste, ale uwierz, że warto, bo grasz o wysoką stawkę==> swoje szczęście:) Powodzonka życzę, główka do góry i do przodu:)
 

Attachments

  • anioly.jpg
    anioly.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 19

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Po przeczytaniu tego pierwsze co przyszło mi do głowy pytania co było powodem waszego rozstania,czy od tego czasu rozmawiałaś z nim jeszcze i ile byliście razem.

Teraz trudno cokolwiek napisać. Ale 3 lata to naprawdę dużo czasu, ile to dni i nocy a ty nie umisz o nim zapomnieć, jeśli byłabym pewna, ze to nie obsesja z mojej strony tylko naprawdę miłośc, próbowałabym walczyć oczywiście nie do upadłego tylko spróbowałabym srawdzić sytuacje co robi gdzie przebywa, ale tak żeby się nie zorientował i spotkać się z nim chodźby przez przypadek na ulicy, tylko się z nim minąć zobaczyć ja zareaguje na mój widok. Albo poprostu zadzwoń do niego i powiedz, że masz do niego sprawę i chciałabyś dowiedzieć się czy jest możliwe spotkanie. jeśli się zgodzi oczywiście nie można od razu robić sobie złudnych nadzieji. podczas spotkanie trzebazobaczyć jak rozmawia i jak patrzy. Jak okaże się, że jest zupełnie obojętny to może też trochę inaczej spojrzysz na niego a może okaże się, że on dalej Cię kocha ale boi sie zrobić pierwszy krok, nigdy niewiadomo bo w życiu różnie bywa.
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Według mnie njalepszym lekarstwem było by znalezienie sobie innej milości. Takiej przy ktorej tam ta dawna zblednie.
Gdy bedziesz szczęśliwa z kimśinnym to napewno nie bedziesz myśleć o przeszłości tylko jak ułożyć sobie przyszłość z nowym partnerem.
Jeśli uda ci sie znaleźćosobą godnątwojej miłości to kochaj jąz całej siły i nie pozól jej sie uwolnić z ramion twojego uczucia.
To wedłu mnie najlepszy sposób.
Powodzenia życze!! Wszystko sie ułoży!!
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Gdybys nie napisala, ze kogos ma, doradzilabym Ci, zebys z nim porozmawiala i wyznala mu to, co czujesz. Niewazne, ile z nim bylas i kto zerwal- to sie zaciera przez te dlugie trzy lata. Zwykle po rozstaniu cierpi sie, czasem miesiac, czasem kilka miesiecy, ale trzy lata to kupa czasu. Jesli to nie zbledlo po trzech latach, to inny chlopak moze tez tego nie zatrzec. Dlatego mysle, ze lepiej najpierw sprobowac z tym. Problemem jest to, ze kogos ma...Moim zdaniem powinnas jakos ostroznie wybadac, kogo ma i czy faktycznie jest szczesliwy. Jesli tylko nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi, ze swiata nie widzi poza osoba, z ktora jest, mozesz probowac. Tzn. nie mysle, zebys go jej odbijala, ale moglabys na poczatek z nim odnowic kontakt, zaprzyjaznic sie...Zawsze to cos, a jezeli jego uczucie by odzylo, to kto wie...:)
 

saseta

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WIEŚ :)
3 lata to serio kupa czasu...!! Najwaziejsze jest to żeby sie komuś szczerze wygadać wypłakać wszystko z siebie wyrzucić każdą najmniejsza rzecz!! Powinno Ci być lepiej... !! Seda.. przedewszystkim nie bój się chłopaków... nastawienie że żaden nie bedzie taki jak on jest najgorsze..!! Nie wiem czy słusznym by było po 3 lata wtargnąć w jago życie.. musisz to obadać, jak długo jest z ta panną.. jak dłogo to nie fair by było to zepsuć.. ale kto wie.. choc ja nie uważm tego za dobry pomysł!! Jedynie nowa miłość może uleczyć, pozwoilić zapomnieć o starej!! Uwież że będzie nowa.. i napewno lepsza!! pozdrówki powodzenia :D:D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Seda, zyj tak jak żyłaś przed jego poznaniem!
Poznawaj ludzi, staraj się nie myslec o nim. Ułuż sobie życie na nowo!
Też mówiłam sobie, że Nikogo tak nie pokocham jak swojego byłego i wiesz co? myliłam się :)
Zadbaj o Siebie zacznij zwracać uwage na innych facetów a zobaczysz ile jest wspaniałych chłopaków przechodzących na codzień obok Ciebie!
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Na to nie ma lekarstwa...
Sama cierpiałam przez 8 miesięcy.. nie jest to co prawda 3 lata, ale też swoje przeżyłam. Wiem, że nie jest to łatwe, ale dasz rade. Zajmi się czymś, zainteresowania, kumpele, no nie wiem cokolwiek.... Zapomnisz..nie od razu, ale napewno kiedyś ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Arina próbuje coś Wioolce udowodnic, bo wiem dobzre, ze ona ma 14 lat to już tyra tych co mają 13, ale Ona się do teog nei przyzna, tak ejst często i próbuje Jej udowodnić, ze była taka smaa. Kidy miała 13 lat umieśicłaby ten wiek w pozredziale 13-15,a jak ma 14 to już pisze 12-13...heh...to smieszne, nei sądzisz? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry