Stało się :)

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Cześć! Nie wiem tak naprawdę po co piszę ten temat, poprostu chcę się pochwalić! :)
Jakie imię wybralibyście dla dziecka? chłopiec/dziewczynka? :)
Mam troszkę mały dylemat, bo moje maleństwo jest już w drodze i za kilka miesięcy złapie pierwszy haust powietrza :)
Co za tym idzie? Będę tato! :)
Normalnie nie wiem jak niektórzy mogą namawiać kobietę do aborcji, nie rozumiem tego :)
Ja, jak się dowiedziałem, że będę tatą, to myślałem, że ze szczęścia wyjdę z siebie :)
Naprawde, dla tych którzy spodziewają się dziecka przez 'przypadek' nie zamartwiajcie się, zawsze można poprosić o pomoc rodziny czy kogo kolwiek :) piszę to, bo nie należę do nie wiadomo jak bogatych, i jestem jeszcze młody a mimo tego nie mogę opanować swojej radości! :)
Naprawdę, sory jak mody odbiora mój temat źle, ale musiałem się pochwalić, naprawde, naprawde :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
To moje serdeczne gratulacje!!! Ja tam zawsze się cieszę, jak nam się liczba ludności powiększa! :D Jeszcze raz GRATULACJE Dzieciątka i podejścia do sprawy!
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Cześć! Nie wiem tak naprawdę po co piszę ten temat, poprostu chcę się pochwalić! :)
Jakie imię wybralibyście dla dziecka? chłopiec/dziewczynka? :)
Mam troszkę mały dylemat, bo moje maleństwo jest już w drodze i za kilka miesięcy złapie pierwszy haust powietrza :)
Co za tym idzie? Będę tato! :)
Normalnie nie wiem jak niektórzy mogą namawiać kobietę do aborcji, nie rozumiem tego :)
Ja, jak się dowiedziałem, że będę tatą, to myślałem, że ze szczęścia wyjdę z siebie :)
Naprawde, dla tych którzy spodziewają się dziecka przez 'przypadek' nie zamartwiajcie się, zawsze można poprosić o pomoc rodziny czy kogo kolwiek :) piszę to, bo nie należę do nie wiadomo jak bogatych, i jestem jeszcze młody a mimo tego nie mogę opanować swojej radości! :)
Naprawdę, sory jak mody odbiora mój temat źle, ale musiałem się pochwalić, naprawde, naprawde :)
gratuleje chociaz wiesz co ci bym napisal

zacznij pracowac nad soba bo wierze ze bedziesz dobrym tata, ale nie mozesz dawac takich przykaldow jakie to bylo pare tematow przedtem

ciesze sie ze sa dorosli ludzie co maja odpowiednie podescie do sprawy, chociaz mam swoje przemyslenia ale to zachowam do siebie

moja jedna rada, bedziesz za niedlugo tata pokaz dziecku jak sie rozwiazuje problemy bo ty jak na razie kazdy problem zwracasz sie do nas, my to szanujemy ale mnie jako faceta irytuje ze sam sie tym nie umiesz poradzic;-O

wiesz chyba o co mi chodzi, nie mam cie zamiaru cie obrazic tylko wiecej samodzielnosci bo my ci nie wybierzemy jaki kolor pomalowac pokoj dziecku itp

badz facetem i ojcem wiem ze to trudne ale taki egzamin bedziesz zdawac codziennie sam sie tego obawiam ale jesli trzeba bylo wstanoc nad takim wyzwaniem to bym wzial to bo aborcji tez nie przepad

zycze duzo szzescia aby dziecko bylo zdrowe pozdrawiam
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
dziękuje bardzo ;) normalnie słowami się nie da opisać mojej radości ;p
Aż przyszła żonka się juz troche denerwuje na mnie, bo mówi, żebym tak przy niej nie latał, to nie jest jeszcze zaawansowana ciąza itp że jeszcze się nalatam :p
Ja to nie wiem, ogłupiałem ;p Żeby nie ona, to ja już bym kupił łóżeczko, wyremontował pokój, kupił ubranka, najpotrzebniejsze rzeczy, ale przyszła żoneczka mi mówi, bym narazie się uspokoił :p nie wiem czy tak ma każdy, ale to jest niesamowite! :D


EDIT: uzzo wiem, co masz na myśli ;) będę dobrym tatą, pokaże mu prawdziwe wartości w życiu! że nie wszystko trzeba rozwiązywac rękoma! nie będzie popełniał tych samych błędów co 'tata' :p
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
dziękuje bardzo ;) normalnie słowami się nie da opisać mojej radości ;p
Aż przyszła żonka się juz troche denerwuje na mnie, bo mówi, żebym tak przy niej nie latał, to nie jest jeszcze zaawansowana ciąza itp że jeszcze się nalatam :p
Ja to nie wiem, ogłupiałem ;p Żeby nie ona, to ja już bym kupił łóżeczko, wyremontował pokój, kupił ubranka, najpotrzebniejsze rzeczy, ale przyszła żoneczka mi mówi, bym narazie się uspokoił :p nie wiem czy tak ma każdy, ale to jest niesamowite! :D


EDIT: uzzo wiem, co masz na myśli ;) będę dobrym tatą, pokaże mu prawdziwe wartości w życiu! że nie wszystko trzeba rozwiązywac rękoma! nie będzie popełniał tych samych błędów co 'tata' :p
ciesze sie ze masz takie nastawienie

jeszcze raz gratuluje i badzcie szczesliwa rodzina ;-)

pozdrawiam papa
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Będziemy, w zasadzie to już jestesmy :)
a co do imienia? jakie byście preferowali? :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
 Dla chłopca jakoś Wiktor chodzi mi po głowie, ale to chyba z osobistych względów, jeśli będę miała syna, pewnie dam Mu tak na imię, to będzie mój mały Zwycięzca :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Moje gratulacje :)
Aż miło "popatrzeć" jak się cieszysz :)
A co do imienia to mnie dla chłopca podoba się Krystian, a dla dziewczynki Nadzieja.
Ale to Wam sie musi podobać :)
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Cześć! Nie wiem tak naprawdę po co piszę ten temat, poprostu chcę się pochwalić! :)
Jakie imię wybralibyście dla dziecka? chłopiec/dziewczynka? :)
Mam troszkę mały dylemat, bo moje maleństwo jest już w drodze i za kilka miesięcy złapie pierwszy haust powietrza :)
Co za tym idzie? Będę tato! :)
Normalnie nie wiem jak niektórzy mogą namawiać kobietę do aborcji, nie rozumiem tego :)
Ja, jak się dowiedziałem, że będę tatą, to myślałem, że ze szczęścia wyjdę z siebie :)
Naprawde, dla tych którzy spodziewają się dziecka przez 'przypadek' nie zamartwiajcie się, zawsze można poprosić o pomoc rodziny czy kogo kolwiek :) piszę to, bo nie należę do nie wiadomo jak bogatych, i jestem jeszcze młody a mimo tego nie mogę opanować swojej radości! :)
Naprawdę, sory jak mody odbiora mój temat źle, ale musiałem się pochwalić, naprawde, naprawde :)

Eksperymentowałeś, eksperymentowałeś i wyeksperymentowałeś? ;)

Wynik sobotniej wolnej chaty? ;)

Siemasz, odrazu przejdę do rzeczy bo za bardzo nie chcę mi się pisać ;p
Z moją Kobietą ugadaliśmy się, ze calutka sobota będzie należała do nas, wiadomo oco chodzi.. pusty dom i te sprawy.
No własnie, ja Wam powiem, że w tych sprawach za dużo nie eksperymentowałem, więc dziś proszę Was o jakies porady czy coś :)
I nie mówię, że jestem ciemny, nie wiem jak się za to zabrać bo wiem, ale może dorzucicie kilka ciekawych pomysłów co do tego, które mogły by być przydatne :)
Pytanie kieruje do Kobiet, ale oczywiscie i facetów propozycje są tu mile widziane ;p
Czym mógłbym ją oczarować w sprawach łóżkowych, co kobiety lubią najbardziej, co Was kręci? Bo taki oklepany sex -gra wstępna -sex -koniec jest już za bardzo oklepane moim zdaniem.
Co Wy byście mi poradzili, bym mógł ją oczarować czymś po czym będzie pamiętała ten stosunek baaardzo długo :)
Odrazu zaznaczam, że jakieś tam bite śmietany czy coś odpadają, to nie w moim stylu :p
Wiem, że napisałem to bardzo chaotycznie, ale jeżeli czegoś nie zrozumieliście, pytajcie :)
Naprawde, zależy mi na tym, by ją zaskoczyć.
Z góry dziękóweczka za rady ;)


@EDIT: No kurde, naprawde to jest dla mnie ważne, poradzcie coś ;p ;)


ehhhh... ;)
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Szop Pracz ale żeś wydedukował :D :D :D Uśmiałam się :p
A przyszłemu tatusiowi gratuluję.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Szopie, nie nie, nie wynik sobotniego wieczoru :) za wcześnie by było :)
Wcześniej się działo dużo, powiem, że nic nie planowałem, ale ciesze się niesamowicie :)

Hm, Lena na pewno nie, źle mi się kojarzy :p
Michał? hmm, kto wie :)
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
moje gratulacje :) mam nadzieje, ze wszystko sie pieknie pouklada :)
imiona? Bastian, Kajetan, Kamil
Wiktoria, Emilia, Aurelia :p
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Gratulacje :D I powodzenia w byciu tatą ;) Co do imion to moja propozycje

chłopiec:
Mariusz
Szymon
Rafał
Darek

dziewczynka
Jaśmina
Irmina
Laura
Florencja


chyba, że nazwiesz ją moim popularnym i pospolitym imieniem - Katarzyna


A może bliźniaki? ^^
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Gratuluję. Dziecka w drodze i takiego podejścia. Aż miło coś takiego przeczytać :)
Szczęscia jeszcze więcej :)
 
P

Październik

Guest
nie ciesz się kiedyś dorośnie :D ale gratuluję, ja bym się bał wychowywać dziecko.
 
Do góry