Srednia wieku...

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
No pewnie ze fajny. Jezeli jestes na studiach to jest najlepszy wiek bo wtedy to mozna niezle sie pobawic :hyhy: :D
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja mam 15:/ chyba troszke mało w porównaniu do was:/ :dezorientacja:

[ Dodano: 13 Maj 05, 22:19 ]
ja mam 15 :/ chyba troszke mało co??
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
Ja Mam RoCzNiKOwO 16..ALe JesTeM Z GrUdNia WieC W SuMie To JeSzCZe 15 HeHe... :D :zawstydzony: :D :] :) ;)
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
no fakt studiowanie jest suuuuuppppeeeerrrr, zabawy przednie tylko zeby jeszce bylo wiecej kasy i byloby dopiero swietnie i zabawa bylaby czesciej ;) nie narzekam na moj wiek choc fakt rocznikowo to juz 23 i co tam ze stara :cenzura: jak.... :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
selena23 napisał:
nie narzekam na moj wiek choc fakt rocznikowo to juz 23 i co tam ze stara :cenzura: jak.... Hyhy
mamy tyle let na ile sie czujemy!!! :hyhy:
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
to ja wiecznie czuje sie na 21 :hyhy: :hyhy: :hyhy: bo to chyba najoptymalniejszy wiek :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Ha! Ja też mam 14 :hyhy: i czuję się wprost kwitnąco, jak również wcale się swego wspaniałego wieku nie wypieram :D
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Ja uwzam,ze nie ma co sie wstydzic młodego wieku!!!Kurcze ,przeciez zycie jest piekne .My starsi pozniej bedziemy tym młodszym zazdroscic tych młodych,pieknych lat :p
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
O, a ja chociaż jestem mloda i powinam twierdzić, że mam strasznie, że szkoła jest okropna i wogóle, to również uważam, że życie jest piękne i chyba mam rację, nie? ;)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Mikanka napisał:
uważam, że życie jest piękne i chyba mam rację, nie? Mruga
NO BA pewnie ze masz racje kochana, ale i tak z tego co tu piszecie to mlodzi macie przewage :)
 

lolica

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
jaworzno
ja mam 16 i sie tego nie wstydze
ale kieyd mialam 14 lat tez juz marzylam zeby miec te 18 i robic co sie chce itp
teraz mam 16 i jakos nie spieszy mi sie do 18 teraz jest fajnie balangi itp trzeba sie bawic BUJAKA BUJAKA :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Do góry