średnia długość włosów

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
hyhy.
Wiec tak..
zapuszczam sobie wlosy i teraz jestem w "najgorszym" momencie(maja okolo 3-4 cm) i nie mam pojecia jak je uformowac,jak narazie mam przegrodke,ale....jak myslicie,jaka fryzura bedzie najlepsza?(tylko nie na zel;p)
wlosy mam bardzo geste i ciemne("czarne")
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Przyklepuj przyklepuj aż ci uronsną :p ja tak robie jak narazie i nie powiem ze dobrze to wygląda ale lepiej niz jak stoją :p
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
kumlpe mowili zebym je scial,ale nie tak latwo...jeszcze z 3-5 miechow i mam nadzieje ze beda dobre
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Też miałem podobny problem. Nie mogłem wykombinować, jak je ułożyć, to zostawiłem same sobie :D. Nie wyglądają najgorzej, a za kilka tygodni/miesięcy, jak będą już odpowiedniej długości, to sie nad nimi popracuje :p.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Nie czesz się rano po przebudzeniu i mów że to poprostu taki modny, artystyczny nieład xD
Jak ci urosą to sie dobpiero będziesz martwił co z nimi zrobić xD
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja zawsze ja byłem w takim momencie jak ty teraz to pod naciskiem znajomych itp. musiałem sie poddać , ale co jakiś czas myśl wracała i tak w kółko :D Mam zbyt sztywne włosy i zamiast leżeć to wiadomo :p
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
wydawalo mi sie ze dluzsze wlosy latwiej utrzymac w porzadku niz te "srednie",myslalem ze one beda same opadac,zwisac w dol(a moze jednak).
-Juz dwa razy uleglem kolegom,ale ta trzecia "runda" bedzie moja;p
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Tak wiem młodzież dorastanie ta burza chormonów i wogule wszystko stoi nie?
Ja rano wstaje myje twarz chwytam za słuchawke prysznicowa i mocze a potem z tak "uliznamymi" wloskami udaje sie do szkoły :p
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.

Dokladnie....jak rano sie budze i ide do lazieki to w lustrze wygladam jak by mnie "prad popiescil"
....najgorsze sa te "koguty" chyba nie ma na nie rady
 

malinka_1622

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemka!! wiem że jest to męski post ale mam takie pytanko i nie moge z z tym czekać :lagodny: Otóż byłam u fryzjera i ta... niepomiem jaka mnie tak ociełe że nawet sie boje z domu wyjść. po prostu za krutko :zly: I niewiecie przypadkiem ile musze czekać aby mi odrosły przynajmniej 5cm?? Prosze o szybką odpowiedź ;(
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Malinka to różnie bywa jednym włosy szybciej rosną drugim znów wolniej to zależy właśnie od tego no ale tak 2 miechy chyba wystarczy...
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Dokładnie tak jak mówi osoba wyżej 2 miechy powinny wystarczyć na 5cm. Ewentualnie zawsze można robić fryzury jak dla krótkich włosów.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
wow 5cm w 2mc? to ja wam gratuluje i zazdroszcze bo mi rosna tylko 1cm na miesiac :x
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
Krótsze włosy szybko rosną, przynajmniej łatwo jest zauważyć że urosły - własne doświadczenie. tez mi fryzjerka nieco krotko obcieła, mialam włosy wycieniowane na 4cm, a po miesiacu już miałam fajną długość ;)
 
Do góry