Sprzęt audio

taboe

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin/Banbury/Oxford
Witam!
Chciałbym zakupic jakiś dobry sprzęt audio ,który mógłbym podłączyć do komputera.Myślałem o jakimś amplitunerze czy wzmaczniaczu no i jakiś lepszych głosnikach (najlepiej kilku) o większej mocy!Najlepiej by nie było to wszystko oczywiście firmy "no name" , i aby mieściło się w przedziale ok. 2000 tyś. złotych.Zupełnie się na tym nie znam więc proszę o pomoc. Napiszcie co byście polecali jak i również swoje propozycje.
Z góry dziękuje za odpowiedzi!

Pozdrawiam Adek!
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
i aby mieściło się w przedziale ok. 2000 tyś. złotych

za tą kasę to Ty studio w domu zbudujesz ;)


Rozumiem że ma to być tylko wzmaczniacz + zestaw głośnikowy w wersji stereo ? czy 5.1 ?

jaką masz kartę dźwiękową tj dysponuje wyjściem spdif ?
 

taboe

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin/Banbury/Oxford
Niestety moja karta nie posiada takowego wyjścia lecz zawsze moge ją wymienic jesli bylo by to konieczne!:p

Kod:
Rozumiem że ma to być tylko wzmaczniacz + zestaw głośnikowy w wersji stereo ? czy 5.1 ?

Raczej wzmaczniacz+kolumny głosnikowe. 5.1 raczej do kina domowego.Mi chodzi o to bym mógł odtwarzac muzykę z komputera i aby wszystko ładnie grało. :p
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
jak do muzyki to 5.1 się nie nada, to z założenia ma być do kina. Muzykę poprawnie odtwarza się na zestawach 2.0 lub 2.1
 
I

impresja_switu

Guest
Jeśli szukasz sprawdzonych marek, to duży wybór będziesz miał na electro.pl.. Wydaje mi sie, że ceny nie są przy tym wygórowane. Możesz więc zorientować się też w ich ofertach dla większego rozeznania:)
 

murgrabia

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Zamów sobie Yamahe. Dokładnie chodzi mi o zestaw kina domowegp RX-V363 + DVD-S663 Tytanowy. Masz genialne w nim głośniki i jęsli chodzi o układ wejściowy to nie mam ani jednej uwagi. Jeśli chodzi o dźwięk to jest profesjonalny. Jak oglądam ten sprzęt to najbardziej zachwycają mnie głośniki. Zresztą sam oglądnij sobie ten zestaw. Odsyłam do sklepu i linku
http://www.electro.pl/produkt-YAMAHA_Kino_...how_description
 

taboe

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin/Banbury/Oxford
Nie powiem ale sprzet godny uwagi-no to w koncu Yamaha!Nie zabardzo wiem na co sie zdecydowac!Mam jeszcze troszke czasu bo musze dozbierac kasy wiec sie jeszcze dobrze zastanowie!Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam AdekU
 
Do góry