Sprzedaż

Bartek Popadowski

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
chodzi oto że kupił sobie jakieś kółka przez gg wpłacił kase komuś na kont a ten ktoś nie wysłał mu zakupionego towaru
 

Marinella

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
?
Kupowałeś cos na gg? :mruga:
Zero pewności.
Po co zostawac hakerem , jak w prosty sposób można podejrzec IP na GG? :D
No,chyba że ktoś go zrobil na niewidocznego dla innych..
Ja nie wiem,ale mi się zdaje że w zwykłym sklepie są tańsze te kółka...?
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
nie czytałam wszystkich odpowiedzi,ale to pewnie coś w stylu co ja powiem.

oczywiście nie możesz zrobić nic,nie masz żadnych dowodów...
nie było żadnej umowy.
rzeczywiście...dostałeś tylko nauczkę,a nie to co chciałeś nabyć
ciesz sie,że ta nauka kosztowała tylko 40 zł.
bo mogła dużo więcej.
 

Tomyhy

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Iłowa
1. Bądź hakerem.
2. Znajdź jego IP.
3. Dzięki temu można znaleźć miejsce zamieszkania oszusta.
4. Jedź tam.
5. Dalej wszystko zależy od Ciebie.
GOTOWE! :)

To mnie rozwaliło :D

@topic: masz koleś pecha i nauczkę. Mi też próbowali wcisnąć cos na gg ale sie nie dalem. gosciu sie plul i przez 2 tyg wysylal pogróżki ze mi chate spali :D
zmienilem numer gg i zyje dalej :)
 

oOmarikaoO

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem idź na policje bo co jak co ale zniszczysz facetowi kartotekę.. Sama wiem coś o tym ; ) Sprawa się troche pociągnie kasy nie odzyskasz ale będziesz miał satysfakcję ; )
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
a Ja bym zrobił inaczej wyszukał goscia przez NK chyba każdy wie ze na nk jest opcja szukaj znajomych z listy na GG teraz dużo osób ma GG i konto na NK jest 50% ze się uda
 
V

Voluke

Guest
O kur* śmieszniejszego interesu niż przez gg nie słyszałem ani nie widziałem :lol:
To chyba oczywiste że masz 40zł mniej, a koleś ma 40zł więcej i dziwie się jak można się w ogóle zastanawiać czy da się to jakoś odzyskać xd
W ogóle sytuacja mi się we łbie nie mieści xd no sorry bardzo ale trzeba mieć poważne poprzestawiane w głowie żeby robić takie transakcje.
 

RzeznikUnitra

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
/edit

Ja zrobiłem to samo. Pierwszy raz z kolesiem się zamieniłem końcówkami mocy od wzmaka. Wysłaliśmy o podobnej godzinie (on trochę później). Od razu daliśmy sobie skany potwierdzenia. Na kolejny dzień paczki leżały na biurkach jak wróciliśmy ze szkoły. I wszystko było tak jak miało być. Teraz miałem kupić wzmacniacz. Przelałem na konto 170zł, ale potwierdzenia nie dostałem (od poniedziałku - jest piątek). Dosyć wiarygodnie pisał, że przesłał, ale to GG, więc w sumie nie wiem. Jeszcze o tyle dobrze, że mam imię i nazwisko jego ojca (bo wysyłałem paczkę na jego ojca), a co za tym idzie adres. Podał mi też swój numer telefonu, a wiedząc, że mam tyle jego danych, mogę bez problemu się z nim "spotkać". Dzisiaj odebrał telefon i powiedział, że musiał pożyczyć od kumpla telefon, żeby zrobić fotkę tego potwierdzenia i dzisiaj mi wyśle. Jest dosyć znany w "audio gronie" na Youtube. Mówił, że w gazetach coś pisze o Poczcie, że nie działa, czy coś i pójdzie sprawdzić i się zorientować co z paczką. Myślę, że wysłał. Tyle, że potwierdzenia nadal nie widzę... Gorzej, jak wysłał, a pier*olona Poczta Polska zj*bała sprawę (i to jest bardziej prawdopodobne) ;/

Nigdy więcej takich interesów. I nigdy więcej poczty polskiej.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Bo paczki o dużej wartości jak na twoją kieszeń wysyła się (lub każe się wysłać) kurierem, albo pocztą ale paczkę ubezpiecza się.
 
Do góry