Sprzedam prace maturalną

Status
Zamknięty.

Marcinm-5

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną.
Temat: Motyw pracy w literaturze różnych epok. Rozwiń temat w oparciu o wybrane przykłady.
cena: 30zł
kontakt: marcinm-5@wp.pl
 

summer_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
sprzedam tanio prezentacje ... kontakt 1238810
1.,,Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze
2.Motyw cierpienia w literaturze różnych epok. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach literackich.
3.Przywołując i porównując wybrane utwory literackie, omów różne ujęcia motywu miłości.
4."Sposoby przedstawiania II wojny światowej w literaturze i filmie.Zaprezentuj temat, analizując wybrane dzieła".
5.,,Motyw rozstania i jego funkcje w tekście literackim".
6.Motyw antyutopii w literaturze. Omów jego funkcje na podstawie wybranych utworów
7.motyw domu rodzinnego w literaturze.
8.motyw starosci na podstawie wybranych przykladow
9.samotnosc z koniecznosci i samotnosc z wyboru.
10. renesansowa koncepcja swiata
11. walka dobra ze zlem
12. Slady Biblii we wspolczesnej polszczyznie. Omow zagadnienie na podstawie zwiazkow frazeologicznych, przyslow i przenosnych znaczen wyrazow.
13. wady narodowe polakow
 

Patryk Murawski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
MAM 3 PRACE DO SPRZEDANIA:

Temat: Kobieta upadła jako bohaterka literatury polskiej i obcej. Omów analizując i interpretując wybrane dzieła literackie.

Temat : Sposoby kreowania portretu dziecka w literaturze. Rozważ zagadnienie na
wybranych przykładach.

Temat: Walka człowieka ze złem. Przedstaw problem, odwołując się do wybranych utworów.

Wszystkie prace zdane na 90/100% wykorzystane były tylko raz.

dodam jeszcze plany prezentacji bibliografie i inne potrzebne materiały. cena 40-50zł zależnie od pracy.

Kontakt: murawskixx@gmail.com gg 9859582
 
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Studentka filologii polskiej oferuje profesjonalną pomoc w opracowaniu prezentacji maturalnej!!!
Cena: 50 zł - Koszt przygotowania kompletnej prezentacji: 5 stron tekstu (czcionka 12, Arial, interlinia 1,5), bibliografia z podziałem na literaturę przedmiotu i podmiotu oraz plan wypowiedzi (konspekt)
Terminy: Prace przygotowywane są w ciągu 5-7 dni

Zainteresowanych proszę o kontakt:
kasia11371@wp.pl lub 534-129-603
 

aarahja

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Do sprzedania mam pracę maturalną:

Temat: Różnorodne ujęcia motywu utopii w wybranych utworach literackich

Prezentacja zawiera:
- plan wypowiedzi
- bibliografię
- prezentację (3 str.)
- mogę dorzucić materiały pomocnicze

Pracę pisałam sama, jest ona z 2011 roku. Oceniona 20/20 punktów. Cena: 39 zł.
Kontakt: aarahja@gmail.com
 

buk263

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zapraszamy na esciaga.net znajdziecie tam wiele prezentacji maturalnych, sprawdzonych i doskonałej jakości.

Łącznie prawie tysiąc tematów dzięki którym będziesz mieć pewność, że zdasz maturę.

www.esciaga.net

Oto przykłady tematów:
1. Afryka i jej mieszkańcy jako temat literatury i innych sztuk.
2. Ambicja siła twórcza czy niszczycielska
3. Apokalipsa w różnych tekstach kultury.
4. Arkadia i jej obraz. Przedstaw jak ten motyw funkcjonuje w lit. różnych epok
5. Bawi , mami perswaduje Zanalizuj język reklamy
6. Biesiady, bale, wesela. Przedstaw rolę tego motywu w wybranych przykładach lit. polskiej.
7. Bohater literacki i jego kreacja filmowa
8. Bohater literacki w konflikcie z prawem
9. Bohater negatywny w literaturze. przedstaw różne kreacje w wybranych utworach
10. Bohater zbuntowany. Przedstaw i porównaj lit. portrety bohaterów zbuntowanych.
11. Bohaterowie literaccy różnych epok w poszukiwaniu szczęścia
12. Bohaterska śmierć w literaturze
13. Bóg, honor, ojczyzna specyfika polskiego patriotyzmu
14. Cechy języka i stylu reklamy prasowej, radiowej i telewizyjnej
15. Codzienność w literaturze i sztuce. Pokaż różnorodność w ujęciu motywu.
16. Córki bohaterki literatury pięknej. Co je łączy a co dzieli.
17. Człowiek XX wieku w systemach totalitarnych faszyzmu i stalinizmu.
18. Czym jest tolerancja Rozważ problem odwołując się do postaw bohaterów lit.
19. Dokonaj analizy porównawczej wybranego dzieła Szekspira z jego filmowymi i teatralnymi

i wiele, wiele innych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

www.esciaga.net
 

katarzynatog

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej! mam super prezentację maturalną z cytatami, ramowym planem prezentacji (konspektem) oraz bibliografią, pisaną przez jednego z pierwszych i najlepszych egzaminatorów w moim mieście. Temat: „MOTYW SNU I JEGO FUNKCJE. PRZEDSTAW ZAGADNIENIE, ANALIZUJĄC WYBRANE DZIEŁA LITERACKIE.” Jeśli jesteś zainteresowany/a kupnem pisz na katarzynatog@wp.pl W tej prezentacji zostały wykorzystane teksty (przemyślne, z każdej epoki):
1) Sen faraona z Biblii
2) Mit o Edypie
3) Tren XIX i fraszka „Do Snu” Kochanowskiego
4) Makbet
5) Zbrodnia i Kara
6) Sklepy Cynamonowe Schulz’a
SZCZERZE POLECAM !!!
Cena standardowo 50zł – nigdzie nie dostaniesz w tej cenie dobrej, przemyślanej i kompletnej pracy.
Prezentacja z 2011r.
katarzynatog@wp.pl

Hej! mam super prezentację maturalną z cytatami, ramowym planem prezentacji (konspektem) oraz bibliografią, pisaną przez jednego z pierwszych i najlepszych egzaminatorów w moim mieście. Temat: „MOTYW SNU I JEGO FUNKCJE. PRZEDSTAW ZAGADNIENIE, ANALIZUJĄC WYBRANE DZIEŁA LITERACKIE.” Jeśli jesteś zainteresowany/a kupnem pisz na katarzynatog@wp.pl W tej prezentacji zostały wykorzystane teksty (przemyślne, z każdej epoki):
1) Sen faraona z Biblii
2) Mit o Edypie
3) Tren XIX i fraszka „Do Snu” Kochanowskiego
4) Makbet
5) Zbrodnia i Kara
6) Sklepy Cynamonowe Schulz’a
SZCZERZE POLECAM !!!
Cena standardowo 50zł – nigdzie nie dostaniesz w tej cenie dobrej, przemyślanej i kompletnej pracy.
Prezentacja z 2011r.
katarzynatog@wp.pl
 

radian

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Mam do sprzedania prezentacje maturalna na temat:Holocaust w literaturze, filmie i plastyce. Omów na wybranych przykład.
​Praca pisana własnoręcznie z pomocą polonistki na każdym etapie pisania. Prezentacja została oceniona na 20/20.

Do pracy dołączam:
- prezentacja (3,5 strony)
- bibliografia
- ramowy plan wypowiedzi
- prezentacja multimedialna
- kartka z cytatami
Cena: 50 zł
Zainteresowanych proszę o kontakt:
E-mail: radian4@o2.pl lub GG: 8311984
 

tadziu04

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Praca maturalna - Motyw przyjaźni w literaturze i filmie. Oceniona na 100%. Pisana przy pomocy polonistki.

Materiały zawierają:
- prezentację;
- ramowy plan wypowiedzi;
- bibligrafię;

Kontakt GG 7775463 email: mkow@onet.pl
 

Agatafnify

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam do sprzedania pracę maturalną: "Bohaterowie, którzy mieli odwagę w różny sposób walczyć o swoje szczęście. Scharakteryzuj bohaterów z wybranych epok.". Praca pochodzi z matury 2011, zdałam ją na 100% :D Prezentację napisałam sama, ręczę że nie ma w niej nic niesamodzielnego oraz obiecuję, że osoba do której ona trafi będzie jedyną, która ją dostała i dostanie :) Do pracy dołączam bibliografię wraz z pytaniami, które mogły mi być zadane (oraz odpowiedzi do nich) oraz te pytania, które padły :) Zainteresowanych proszę o kontakt gg 36271504 :) Pozdrawiam.
 

udoomi

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Prezentacja maturalna :  Temat: Motyw starości w sztuce i literaturze. Zanalizuj wybrane dzieła.
19/20

Plan,  bibliografia- literatura przedmiotu i podmiotu, cytaty reprodukcje obrazów, tekst pracy

W prezentacji m.in. Deker -  Starzy kochankowie [reprodukcja].
Hemingway, E. Stary człowiek i morze
Konopnicka, M. Mendel Gdański i inne.

35 zł, pracę wysyłam w dniu dokonania płatności

więcei indormacji : udomi@vp.pl
Pozdrawiam :)
 

Markosss87

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną. Bunt jako główna postawa bohaterów literackich . Więcej informacji pod gg 20894451. Praca została oceniona na 5
 

kolm

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prace maturalną na temat:
Przedstaw różnorodne ujęcie motywu buntownika, analizując wybrane przykłady bohaterów
literackich. Praca oceniona na 100% w 2007 r mogę przsłać fragmenty. Zainteresowanych proszę o kontakt karolina029@o2.pl
 

Mimichal

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej. Mam 3 prace. Przebaczenie, dwór a wieś, wizja zaświatów. W całości gotowe z konspektem, bibliografią itp., fajnie napisane. Każda zdana w tym dwie na 100%.​
Tanio.

1. "Analizując wybrane działa literatury polskiej, zaprezentuj występujące w nich różne ujęcia tematu relacji między dworem i wsią."​
2. "Analizując wybrane utwory literackie kilku epok, zaprezentuj różne sposoby ujęcia motywu przebaczenia w literaturze."​
3. "Literackie wizje zaświatów. Porównaj je, analizując wybrane utwory literackie"​

Kontakt gg: 1937986​
 

banan13579

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
WITAM!! Matura tuż tuż ....
Mam do sprzedania prezentacje maturalną o przyjemnie brzmiącym temacie językowym:


"Analizując zgromadzony materiał, scharakteryzuj język wybranych sprawozdawców sportowych"

Cena: 80zł za całość czyli:
-bibliografia
-plan ramowy
-filmiki z przykładami błędów
-oraz zapis od A do Z tego co chciałem komisji przekazać
-oraz moja pomoc przy ewentualnych modyfikacjach ;)

Jeżeli jesteście zainteresowani proszę pisać: banan13579@gmail.com Chętnie sprzedam pracę a i doradze równie chętnie :) Praca rok temu na mojej maturze (hoho kiedy to było ) została oceniona na 19 pkt, więc tym bardziej gorąco zachęcam. Pozdrawiam ! ;)
 

summer_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
[indent=1,675]Sprzedam tanio prezentacje maturalne:[/indent]
  1. Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze
  2. Motyw cierpienia w literaturze różnych epok. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach literackich
  3. motyw domu rodzinnego w literaturze
  4. motyw starosci na podstawie wybranych przykladow
  5. samotnosc z koniecznosci i samotnosc z wyboru.
  6. . renesansowa koncepcja swiata
  7. walka dobra ze zlem
  8. wady narodowe polakow
  9. portrety ojców
  10. motyw bohatera negatywnego
  11. Cechy gatunkowe bajki i ich funkcje
  12. portret żyda w literaturze
  13. różnorodny obraz wsi w sztuce
  14. walka dobra ze złem w lit. i sztuce
  15. Przywołując i porównując wybrane utwory literackie, omów różne ujęcia motywu miłości.
  16. Motyw rozstania i jego funkcje w tekście literackim
  17. Zjawy, duchy , pozaziemskie istoty – ich funkcje w literaturze
  18. Różne sposoby kreowania wsi polskiej;
  19. Cechy gatunkowe bajki i jej funkcje na podstawie utworów z różnych epok.
[indent=2,025]Kontakt 1238810[/indent]
 

ewelinqa891

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną
Cena: 50zł
Temat Bohaterowie literaccy - zaprezentuj galerię wybitnych ( lub ulubionych) postaci.
Matura zdana na 90%
pełen zestaw: bibliografia, plan prezentacji, cytaty praca na 3 str. A4

Wrazie pytań proszę pisać ewelinqa891@wp.pl lub 515 44 22 89 (sms)
 

olusiaaa8

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
sprzedam prezentację maturalną.
"Różne ujęcia motywu cierpienia w literaturze i sztuce. Przedstaw na wybranych przykładach"

Prezentacja zawiera.

Bibliografię Literatura podmiotu Literatura podmiotu – sztuka pozaliteracka Literatura przedmiotu
RAMOWY PLAN PREZENTACJI
Rozwinięcie
Wnioski końcowe

Reprodukcje Obrazów + cytaty

Prezentacja napisana przez Polonistkę! Zawiera 8 stron tekstu . Napisana prostym językiem, szybko się jej uczy. Wzbogacona w cytaty które warto mieć napisane na kartce jako materiały pomocnicze :)


Cena 75zł ~~
moje gg 7703542
ZapraSzam.
 

mgielka111

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalne, sporządzone przez doświadczonego magistra polonistyki oraz kulturoznawstwa.
Tematy:
  1. Motyw końca świata w literaturze i sztuce XX wieku ( 3 wersje )
  2. Dokonaj interpretacji motywu bezdomności. Posiłkuj się wybranymi przykładami z literatury różnych epok
  3. Scharakteryzuj typy bohaterów romantycznych na przykładzie wybranych utworów literackich okresu Romantyzmu
  4. Bohaterowie utworów literackich w walce z przeciwieństwami losu. Zaprezentuj i oceń bohaterów odwołując się do wybranej przez ciebie literatury
  5. Bohaterowie literaccy, którzy zbłądzili na swej drodze życia.
    Omów temat na dowolnych przykładach
  6. Rozmowy z Bogiem w literaturze różnych epok. Omów ich formy i znaczenie w wybranych utworach
  7. Motyw cierpienia w literaturze. Omów analizując wybrane utwory ( 2 wersje )
  8. Literatura i sztuka wobec ludzkiego cierpienia
  9. Dwie postawy wobec tajemnic świata: Dedal i Ikar. Omów różnorodne ujęcia mitu ikaryjskiego w literaturze i innych dziedzinach sztuki.
  10. Porównaj sposoby ukazywania antysemityzmu i holocaustu w literaturze odwołując się do wybranych dzieł.
  11. Motyw walki dobra ze złem na podstawie filmu i literatury. Omów temat, odwołując się do wybranych dzieł
  12. Dom i rodzina jako wartości powracające w literaturze różnych epok. Omów i porównaj odwołując sie do wybranej przez Ciebie literatury
  13. Scharakteryzuj wizerunki i omów przyczyny różnorodności istot świata fantasy na podstawie twórczości wybranych autorów
  14. Góry jako źródło inspiracji artystycznej. Omów na podstawie wybranych tekstów literackich.
  15. Problematyka Holocaustu w literaturze i filmie. Omów na wybranych przykładach, różne sposoby jej ujęcia, analizując wybrane teksty kultury.
  16. Różnorodne postawy pisarzy polskich wobec problemu holocaustu. Rozwiń temat opierając się na wybranych przykładach literackich.
  17. Wierność ideałom młodości czy kariera ? Rozważ problem nawiązując do wybranych przykładów bohaterów literackich okresu Pozytywizmu i Młodej Polski
  18. Każda epoka ma swe własne cele - uzasadnij znaczenie słów A. Asnyka na podstawie dwóch wybranych epok
  19. Różne ujęcia motywu końca świata w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Przedstaw i porównaj wybrane przez siebie przykłady
  20. Literacki obraz miasta. Omów funkcje tego motywu na wybranych przykładach.
  21. Obraz Warszawy w literaturze wojny i okupacji
  22. Na podstawie wybranych przykładów przedstaw artystyczne ujęcie motywu macierzyństwa. Odwołaj się do dzieł literackich i plastycznych
  23. Omów na wybranych przykładach literackich, zmieniający się na przestrzeni epok, ideał kobiety.
  24. Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze ( 2 wersje)
  25. Opowiedz, w jaki sposób literatura różnych epok mówi o miłości.
  26. Miłość i cierpienie. Omów związek obu tych doznań, odwołując się do wybranych dzieł literackich różnych epok
  27. Motyw Boga w literaturze
  28. Przedstaw portrety dzieci w literaturze i określ ich funkcje w utworach.
  29. Kat i ofiara zacieranie się granic w literaturze wojennej
  30. Motyw kata i ofiary w literaturze obozowej XX wieku
  31. Literatura o niezawinionym cierpieniu. Omów temat, odwołując się do wybranych utworów
  32. Motyw rewolucji w literaturze
  33. Motyw śmierci w literaturze i malarstwie. Omów na wybranych przykładach
  34. Świat obłąkanych w literaturze. Scharakteryzuj wybrane kreacje, uwzględniając ich relacje z otoczeniem
  35. Kobieta w literaturze i malarstwie: żona, dama, opiekunka ogniska domowego, muza, kobieta fatalna. Sportretuj wygląd zewnętrzny i świat przeżyć wewnętrznych kilku bohaterek literackich
  36. Wolna i zniewolona, w marzeniach, w rzeczywistości - funkcjonowanie motywu ojczyzny w literaturze różnych epok. Omów, analizując wybrane utwory
  37. Motyw państwa i prawa w literaturze różnych epok
  38. Pary małżeńskie w literaturze różnych epok. Omów realizację tego motywu na podstawie wybranych lektur.
  39. Podróże bohaterów literackich jako źródło ich wiedzy o świecie. Omów na wybranych przykładach
  40. Miłość i cierpienie. Omów związek obu tych doznań, odwołując się do wybranych dzieł literackich różnych epok
  41. Prosty człowiek jako bohater utworów literackich. przedstaw na wybranych przykładach
  42. Przedstaw funkcjonowanie motywu rodziny w literaturze i innych dziedzinach sztuki.
  43. Przedstaw na wybranych przykładach wpływ domu oraz doświadczeń życiowych ma kształtowanie się postawy i osobowości człowieka
  44. Bazując na wybranych przykładach, określ, na czym polega specyfika języka reklam
  45. Przedstaw literackie portrety samotników na podstawie wybranychutworów literackich
  46. Rozważ przyczyny i konsekwencje samotności bohaterów literackich różnych epok
  47. Skandaliści swoich epok, czyli twórcy i ich dzieła budzące kontrowersje. Przedstaw i oceń, odwołując się do wypranych przykładów literackich.
  48. Topos teatru świata. Omów jego istotę i sposób realizacji w wybranych utworach literackich
  49. Uczucia rodzicielskie w literaturze różnych epok. Omów temat odwołując się do wybranych dzieł literackich
  50. Obraz wsi w literaturze polskiej. Omów różne jego wizje w wybranych utworach literackich’’
  51. Wieś, jako miejsce sielankowe. Omów różne oblicza wsi w wybranych utworach literackich różnych epok
  52. Zaprezentuj literackie portrety kobiet, odwołując się do wybranych utworów
  53. Warszawa w utworach dotyczących wojny i okupacji. Rozwiń temat na przykładzie wybranych dzieł okresu wojny
  54. Analizując zgromadzony materiał językowy, scharakteryzuj zapożyczenia we współczesnym języku polskim i oceń celowość ich użycia.
Owa prezentacja zawiera: pracę pisemną, plan ramowy, pełną bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu i szczegółową informacją o podręcznikach oraz propozycje dodatkowych materiałów, które wzbogacają wystąpienie przed komisją( np. cytaty, utwory muzyczne, reprodukcje obrazów, wystawy fotograficzne, fragmenty filmów, prezentacje multimedialne itp). Jako aktywna nauczycielka znam kryteria oceny pracy maturalnej i wiem jak ważny w życiu jest egzamin dojrzałości. Prace są autorskie (oparte na podstawie naukowych książek oraz opracowań tematycznych, pochodzących z miejskiej bądź pedagogicznej biblioteki). Prace nie są kopiowane z internetu Do pracy dołączam zestaw pytań, które mogą pojawić się na egzaminie i pozwolą każdemu przyswoić sobie sens całej pracy. Cena za prezentację to wyłącznie: 25zł​
Przyjmuję także indywidualne zgłoszenia-prace oceniane są na najwyższym poziomie.​
Zapraszam. \​
Kontakt: Katarzyna gg 31661469
 

beta5

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam !
Praca maturalna z języka poskiego z roku 2012 pt. " Obrzędy ludowe jako źródło inspiracji artystycznych. Przedstaw na dowolnych przykładach z literatury i sztuki. "
Dodatkowo :
- bibliografia z podziałem na literaturę przedmiotu i podmiotu
- plan ramowy
- kserówki książek z których korzystałam
- pytania do pracy od komisji (5)
- płyt DVD z filmem

Cena 40 zł

Kontakt bleugirl@o2.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry