Sprzedam/kupię prace maturalne

isia988

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną pisaną przez magistra j. polskiego na temat "ANIOŁY I DEMONY W TEKSTACH KULTURY. OMÓW ZAGADNIENIE NA WYBRANYCH PRZYKŁADACH, ZWRACAJĄC UWAGĘ NA SPOSÓB KREACJI". Temat ciekawy, na pewno zainteresuje komisję! :] PRACA OCENIONA NA 20/20 - 100%!

W pracy znajdują się:

- konspekt (bibliografia + ramowy plan wypowiedzi na jednej kartce A4)
- praca maturalna w programie Word - ok. 2,75 strony, czcionka 11
- prezentacja multimedialna zawierająca sceny z filmu, obraz, wnioski itp. - 9 SLAJDÓW
- przykładowe pytania komisji ( ok. 5 ) + porady: czego mogą dotyczyć pytania
- wskazówki jak zacząć, jak skończyć pracę oraz jej referowania
- materiały wykorzystane w pracy ( sceny z filmu : przerobione Movie Maker'em, analizy obrazu, wiersza itp.)
- dodatkowo materiały dotyczące napisania własnej bibliografii, gdyby moja Wam się nie spodobała ;) ( 2 strony)
__________________________________________________________________________________

- POSIADAM TAKŻE KILKA INNYCH KONSPEKTÓW / BIBLIOGRAFII NA INNE TEMATY
Kontakt : GG : 7408599 - pisać nawet, gdy jestem niedostępna, na pewno odpisze później :), mail: asia.skalecka@wp.pl
 

dominika1993.07

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam do sprzedania prace maturalne na temat:

1. ,,Wpływ domu rodzinnego na tożsamość człowieka. Omów problem, odwołując się do wybranych tekstów literackich". ( wersja elektroniczna, papierowa, ramowy plan wypowiedzi, bibliografia, kserówki). Lektury wykorzystane w pracy to Lalka Prusa, Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela Sienkiewicza, Przedwiośnie Zeromskiego.

2.,,Motyw winy i kary i jego funkcja w literaturze óżnych epok." ( wersja elektroniczna, papierowa, ramowy plan wypowiedzi, bibliografia, karta cytatów, kserówki). Lektury wykorzystane w pracy to Balladyna Słowackiego, Hamlet Szekspira, Król Edyp Sofoklesa.

3. ,,Portret Żyda w literaturze XIX i XX wieku. Sposób kreacji bohaterów w wybranych utworach literackich.". ( wersja elektroniczna, papierowa, ramowy plan wypowiedzi, bibliografia, karta cytatów, kserówki). Lektury wykorzystane w pracy to Mandel Gdański Konopnickiej, Lalka Prusa, Zdążyć przed Panem Bogiem Hanny Krall.

4. ,,Sposoby kreowania kobiet w literaturze. Zanalizuj problem, odwołując się do wybranych tekstów literackich." (wersja elektroniczna, papierowa, ramowy plan wypowiedzi, bibliografia, karta cytatów, kserówki). Lektury wykorzystane w pracy to Makbet, Lalka, Zbrodnia i kara, Cudzoziemka.

Każdemu zainteresowanemu moją ofertą mogę wysłać kawałek pracy na maila. Sugerowany koszt każdej prezentacji to 40-50 zł.
Proszę kontaktować się ze mną przez maila, mój adres to miki1593@onet.eu bądź przez smsy na numer 663355463.
 

plucek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam
Sprzedam prezentację maturalną pt. "Cztery pory roku w sztuce. Omów temat, analizując wybrane przykłady z literatury i sztuki".

Prezentacja jest łatwa do nauki. Ja nauczyłem się w około tydzień przed egzaminem. Przewodnimi pozycjami z literatury są "Chłopi" oraz "Mitologia". Oprócz tego jest jeszcze kilka dzieł sztuki (obrazy, muzyka). Na egzaminie w 2010 roku zdobyłem 20/20 pkt.

Zestaw składa się z:
Prezentacja + Bibliografia + Cytaty + Pytania Egzaminacyjne + Plan ramowy + Obrazy (jpg) + Muzyka (wma).

Cena: 50zł

Prezentację wysyłam pocztą elektroniczną, bądź zwykłą. Istnieje również możliwość odbioru osobistego. W razie pytań, proszę pisać na mój adres e-mail: ploocek@interia.pl, bądź gg: 1978667

Pozdrawiam
Patryk
 

makoo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.  Mam do sprzedania prezentację maturalną, której temat brzmi: „Przedstaw funkcjonowanie motywu miasta w wybranych utworach literackich różnych epok.”. Temat jest opracowany bardzo dobrze- korzystałem z pomocy polonistki. Praca została oceniona na 17 punktów (z 20 możliwych) i był to jeden z najwyższych wyników w mojej szkole.

Utwory jakie są wykorzystane w pracy to:
-„Ojciec Goriot”
-„Lalka”
-„Ludzie bezdomni”
-wiersz „Mieszkańcy”
-„Dżuma”

W skład zestawu wchodzą:
- konspekt (literatura podmiotu, literatura przedmiotu i materiały pomocnicze)
-ramowy plan wypowiedzi
-wykaz cytatów
-tekst wypowiedzi ustnej (5 stron A4)
-zeskanowane strony 1 książki z literatury przedmiotu (pozostałe książki można łatwo zdobyć w większości bibliotek)

cena: 80 zł.
W razie pytań, lub chęci zakupu proszę o kontakt e-mail: infeqqq@op.pl
 

nati132

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam tanio poniższe prace maturalne wraz z konspektem,bibliografią,cytatami i przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi. Mój mail: nataleczka2111@wp.pl




1.Na wybranych przykładach przedstaw kreacje bohaterów, którzy doświadczyli okrucieństw II wojny światowej i próbują odbudować świat wartości.

2.Człowiek wobec totalitaryzmu. Przedstaw problem analizując wybrane dzieła literackie .

3.Kłamstwo i jego role w życiu bohaterów literackich. Przedstaw zagadnienia odwołując się do wybranych utworów literackich .

4.Impresjonistyczne pejzaże w liryce i malarstwie Młodej Polski. Omów problem, odwołując się do dzieł malarskich i wierszy wybranych poetów.

5.Demony, wampiry, upiory w literaturze romantyzmu i Młodej Polski.

6.Dwór ziemiański w literaturze różnych epok. Omów na wybranych przykładach.


Ponadto mogę napisać też pracę od podstaw, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszystkie z nich pisałam dla dobrych znajomych, także są na pewno dopracowane i przemyślane. Koszt każdej gotowej pracy to 60 zł, a jeśli ktoś by chciał żebym napisała od początku to cena wyniesie 80 zł. E-MAIL: nataleczka2111@wp.pl
 

Kizami

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną na temat "Motyw nauczyciela w literaturze i sztuce" - gotowa prezentacja, fragmenty filmów, bibliografia oraz możliwe pytania ( prawie 15 pytań ). Tytuły - Konrad Wallenrod, Świętoszek, Ferdydurke oraz Filmy - Buntownik z Wyboru oraz Imię Róży

Cena - bardzo tanio ! 30 zł ;)

mail - pan_exit@wp.pl lub gadu: 13400221

Praca zdana na 95 %
 

pajla240

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam do sprzedania dwie, bardzo dobre prace maturalne, sprawdzane przez polonistkę.
1.Małżeństwa literackie
2.Konteksty biograficzne jako klucz do odczytania twórczości pisarza (John Tolkien)
* konspekt
* bibliografia
* cytaty
* plan ramowy
* przykładowe pytania

Obie prace zdane na 100%

cena jeszcze do uzgodnienia
gg 39832512
e-mail pajla240@wp.pl
 

marbie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam

Jestem studentką filologii polskiej i pisaniem prac maturalnych zajmuję się już od
dłuższego czasu. Pomagam w wyborze tematu i dostosowuję się do oczekiwań
maturzysty. Praca napisana przeze mnie jest rzetelna, szczegółowa i dokładna.
W skład prezentacji wchodzi tekst wystąpienia, kompletna bibliografia, ramowy
plan wypowiedzi oraz kartka z cytatami. Na życzenie zamawiającego przygotowuję
prezentację multimedialną oraz fragmenty filmów, muzyki.

Cena zależy od poziomu trudności tematu.

Kontakt:
E-mail: mrznb25@gmail.com
Kom. 727-907-192
 

flowerek16

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam do sprzedania pracę maturalną na temat "Odwołując się do wybranych utworów przedstaw funkcjonowanie motywu dziecka w literaturze".
Dodam również bibliografię, plan ramowy, cytaty, przykładowe pytania oraz wszystkie utwory zawarte w prezentacji.
Kontakt: wiola80@amorki.pl - napisz, a na pewno się dogadamy :)
 

Brewka

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat: "Dlaczego źli? Omów problem zła tkwiącego w ludziach, którzy krzywdzą innych". W cenie prezentacja, plan ramowy, bibliografia oraz przykładowe pytania. Matura oceniona na 100%. Cena 40 zł.

Dodatkowo proszę pisać w sprawie innych tematów, na pewno się dogadamy.

Kontakt: brewkagfx@o2.pl
 

czornydanio90

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Witam. Sprzedam pracę maturalną "Różne obrazy miasta w literaturze XIX i XX wieku. Porównaj wybrane przykłady literackie.". Za tą pracę otrzymałem 100% punktów.

W skład pracy wchodzą :

- Prezentacja (czyli gotowa praca)
- Bibliografia
- Plan prezentacji
- Cytaty

Cena do uzgodnienia.
Kontakt :
gg 28292116
 

osiaczkovska

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną na temat : Wpływ pieniądza na życie bohaterów literackich. Zanalizuj problem na wybranych przykładach.

Otrzymałam za nią 20/20 punktów.

Praca zawiera:
-prezentację
-bibliografię
-cytaty

Jest również możliwość napisania pracy na inny temat. Cena do uzgodnienia.

Kontakt : osq@vp.pl
gg. 5893271
 

trapezica

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :)

Mam do sprzedania pracę maturalną na temat: „Świat jest teatrem, ludzie aktorami”. Przedstaw funkcjonowanie Szekspirowskiego motywu w wybranych tekstach kultury. Do pracy dołączam bibliografię (literaturę przedmiotu, literaturę podmiotu), ramowy plan wypowiedzi, gotową prezentację, materiały do planszy z cytatami.


Praca została oceniona bardzo dobrze, na 90%.


Wysyłam próbkę pracy na dowód, że rzeczywiście ona istnieje a resztę po uzyskaniu pieniędzy. Cena pracy to 60zł.


Proszę o kontakt:


GG: 5873922 (jestem niewidoczna zazwyczaj więc mimo to można pisać)


e-mail: trapeziknalince@gmail.com


Pozdrawiam,

Karolina
 

polonistka-2012

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkich maturzystów 2012/2013.

Jestem polonistką i asystentem komisyjnym na maturach ustnych. Zajmuje się pisaniem prac od 6 lat.
Przygotuje dla ciebie kompletną prezentacje maturalną w niskiej cenie.W skład wchodzi:
- bibliografia ( literatura podmiotu i przedmiotu)
- ramowy plan wypowiedzi i teza
- tekst wypowiedzi na ok 3-4 strony
- zestaw cytatów
- prezentacja multimedialna
- pytania jakie może zadac komisja wraz z odpowiedziami

Zapraszam do współpracy matura_ustna2012@wp
 

dorotamatura

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Pisanie prezentacji na indywidualne zamówienie. Sześcioletnie doświadczenie. Język prezentacji jest zrozumiały i przystępny. Prace wysoko oceniane na egzaminie. W skład prezentacji wchodzi konspekt zawierający plan ramowy i bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu), karta cytatów, materiały dodatkowe oraz sama treść pracy. Zapraszam.

e-mail: praca-mat@wp.pl
gg: 38026317
 

polonistka-2012

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkich tegorocznych maturzystów!

Jestem nauczycielem języka polskiego, zasiadam również w komisji egzaminacyjnej. Oferuję pisanie profesjonalnych prac maturalnych w niskich cenach.

Zapewniam dyskrecję oraz profesjonalizm, zainteresowanych prosze o kontakt na maila matura_ustna2012@wp.pl po kontakcie emailowym podaje nr tel w celu omowienia tematu

Zapraszam również do bezpłatnych konsultacji

Zapraszam

Zapraszam również do bezpłatnych konsultacji
 

keyti92

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do sprzedania prezentację maturalną pisaną przeze mnie. Temat bardzo ciekawy, pisana prostym zrozumiałym językiem dzięki Czemu łatwo i szybko się jej uczy. Uzyskałam z niej 100% pkt nie czytając książek(tylko streszczenia) ponieważ temat dotyczy II Wojny Światowej (holocaustu) wystarczy znać kilka podstawowych zagadnień. Gratis dodaje plan ramowy i bibliografię. TEMAT:” Żydzi w literaturze polskiej-bliscy i dalecy. Przedstaw obraz społeczności żydowskiej lub jej poszczególnych reprezentantów na podstawie wybranych dzieł literatury XIX i XXw. ‘’Cena 50zł
Gg 8203533 , noemi666@poczta.onet.eu
 

Marian Śmiałek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam tegorocznych maturzystów jak i znajomych tych osób. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje pomocy w kupieniu gotowej prezentacji maturalnej z polskiego lub też chce zamówić pracę pisaną od podstaw serdecznie zapraszam do skontaktowania się ze mną. Posiadam listę około 300 gotowych tematów, cena jednej pracy (Bibliografia, ramowy plan wypowiedzi oraz oczywiście całość pracy) 50/60 zł. Koszt napisania od podstaw pracy w granicach 100/110 zł. Listę tematów mogę udostępnić przy 'bliższej' rozmowie. Oczywiście istnieje możliwość sprawdzenia fragmentów prac, tak aby nie kupować kota w worku :) Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

gg: 159230
mail: maring@gazeta.pl
 

annakruk90

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną motyw diabła i samotność bohatera romantycznego 2012/2013



Witam
Mam do sprzedania pracę maturalną, temat :

"Motyw diabła w literaturze i sztuce. Omów sposoby i funkcje ukazywania postaci szatana przez artystów różnych epok"

Temat jest bardzo prosty i ciekawy, łatwo się go nauczyć.


Z tą pracą zdałam maturę ustną na 100%, długość całej prezentacji wynosi ok 13minut.


Wraz z pracą maturalną przesyłam :
*konspekt + plan ramowy wypowiedzi
*bibliografia
*prace maturalną (2 wersje krótsza i dłuższa z muzyką)
*obrazy potrzebne do pracy
*przykładowe pytania

Druga praca to :
"Samotność bohatera romantycznego i człowieka współczesnego. Scharakteryzuj i porównaj je, odwołując się do wybranych utworów literackich romantyzmu i współczesności."
Również zdana na 100%


KONTAKT : annakruk90@gmail.com
 

no_one_live18

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Sprzedam: "Motyw więźnia. Scharakteryzuj sposób kreowania postaci w literaturze i innych tekstach kultury współczesnej."

- tekst,
- plan prezentacji,
- bibliografia,
- cytaty,
- przykładowe pytania i odpowiedzi (opracowane przeze mnie po maturze)
- fragment filmu,

Ocena 20/20 100% + pochwała za dobór świetnych i zróżnicowanych dzieł.

zapraszam :) GG: 6284670
 
Do góry