Sprzedam/kupię prace maturalne

Karolina Chojdak

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
mam do sprzedania pracę maturalną
Temat: Portrety lekarzy w literaturze i filmie- scharakturyzuj i porównaj sposoby ich tworzenia.

W pracy znajduje się tekst (3,5 str), bibliografia, ramowy plan wypowiedzi, karta cytatów, prezentacja multimedialna z zawartymi fragmentami filmu. Praca oceniona na 20 pkt.

kontakt gg: 7200990
e-mail: k.chojdak@wp.pl
 

MATURA TO BZDURA

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
WITAM MATURZYSTÓW!!
MAM DO SPRZEDANIA PRACE MATURALNE. Oto tematy:
1. Zaprezentuj literackie obrazy relacji między ojcem a synem. Omów problem przy pomocy wybranych utworów z różnych epok.
2. Polacy w satyrze i karykaturze literackiej. Omów temat, analizując wybrane utwory.
3. Motyw snu i jego funkcje. Omów problem na wybranych przykładach z różnych epok.
4. Nastolatkowie w literaturze – ich doświadczenia, ideały, dążenia. Omów problem na wybranych przykładach z różnych epok.
5. Odmienne portrety kobiet w literaturze. Scharakteryzuj i oceń wybrane postaci z różnych epok.
6. Obłęd i szaleństwo jako element osobowości literackich. Przedstaw temat, odwołując się do wybranych przykładów literackich.
7. Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w utworach literackich. Dokonaj analizy wybranych tekstów pochodzących z różnych epok, podejmujących to zagadnienie.
8. Motyw zbrodni i kary. Dokonaj analizy przykładów różnie ilustrujących funkcjonowanie tego motywu w literaturze na przestrzeni epok.
9. Literackie portrety szaleńców. Przedstaw temat, odwołując się do wybranych tekstów.
10. Scharakteryzuj mentalność Polaków, odwołując się do wybranych utworów literackich różnych epok.
11. Literackie dialogi przeciwników. Objaśnij zagadnienie, dokonując analizy wypowiedzi wybranych bohaterów literackich.
W skład pracy wchodzi: BIBLIOGRAFIA, RAMOWY PLAN WYPOWIEDZI I TEKST PREZENTACJI. PRACA KOMPLETNA, A CENA NIE JEST ZBYT WYGÓROWANA - 50 zł (przelew). Zainteresowanych proszę o kontakt: GG: 4927159
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Opolskie
Ja również mam do sprzedania pracę maturalną, zdawałam "na niej" w zeszłym roku. Temat: "Motyw winy i kary w literaturze. Omów temat na podstawie wybranych utworów literackich". Pisałam ją sama, zdałam na niej na 95% więc chyba była dobra, no ale zależy to też od prezentującego temat. Jest ona bodajże na 5 stron A4, razem z bibliografią. Lektury które do niej użyłam to m.in. "Zbrodnia i kara", "Makbet", "Świtezianka". Chętnych zapraszam na gg: 42043526 (zazwyczaj jestem na niewidoku) lub na maila: wiolav02@interia.pl
 

summer_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam!!! posiadam do sprzedania następujące prezentacje:
  1. Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze
  2. Motyw cierpienia w literaturze różnych epok. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach literackich
  3. motyw domu rodzinnego w literaturze
  4. motyw starosci na podstawie wybranych przykladow
  5. samotnosc z koniecznosci i samotnosc z wyboru.
  6. . renesansowa koncepcja swiata
  7. walka dobra ze zlem
  8. wady narodowe polakow
  9. portrety ojców
  10. motyw bohatera negatywnego
  11. Cechy gatunkowe bajki i ich funkcje
  12. portret żyda w literaturze
  13. różnorodny obraz wsi w sztuce
  14. walka dobra ze złem w lit. i sztuce
  15. Przywołując i porównując wybrane utwory literackie, omów różne ujęcia motywu miłości.
  16. Motyw rozstania i jego funkcje w tekście literackim
  17. Zjawy, duchy , pozaziemskie istoty – ich funkcje w literaturze
  18. Różne sposoby kreowania wsi polskiej;
  19. Cechy gatunkowe bajki i jej funkcje na podstawie utworów z różnych epok.
Kontakt 1238810
 

DjMiano

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam

Sprzedam prace maturalną profesjonalnie napisaną na temat:

DIABEŁ, ANIOŁ, DUCH – GOŚCIE Z ZAŚWIATÓW W LITERATURZE

Praca pisana przez profesora języka polskiego dla mojej siostry specjalnie na jej maturę 2 lata temu...
Na maturze za tą pracę dostałam 16 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie....
Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!

Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,

*Praca na podany wyżej temat,

CENA DO UZGODNIENIA!!

MASZ PYTANIA PISZ!!!

Pisz na e-maila: mkulinska88@wp.pl

Pozdrawiam.

oraz 2 praca maturalna o temacie:

"PRZEMIANA WEWNĘTRZNA JAKO MOTYW LITERACKI I WAŻNY ELEMENT OKREŚLAJĄCY OSOBOWOŚĆ BOHATERÓW LITERACKICH"

Praca pisana przez profesora języka polskiego specjalnie na moją maturę w ubiegłym roku szkolnym... Sama za nią zapłaciłam dlatego teraz mogę ją odsprzedać. Na maturze za tą pracę dostałam 17 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie.... Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!

Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,
*Praca na podany wyżej temat,
*Wypisane wszystkie cytaty,


CENA DO UZGODNIENIA!!
MASZ PYTANIA PISZ!!!
Pisz na e-maila: mkulinska88@wp.pl
Pozdrawiam.
 

udoomi

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Prezentacja maturalna :  Temat: Motyw starości w sztuce i literaturze. Zanalizuj wybrane dzieła.
19/20

Plan,  bibliografia- literatura przedmiotu i podmiotu, cytaty reprodukcje obrazów, tekst pracy

W prezentacji m.in. Deker -  Starzy kochankowie [reprodukcja].
Hemingway, E. Stary człowiek i morze
Konopnicka, M. Mendel Gdański i inne.

35 zł, pracę wysyłam w dniu dokonania płatności

więcei indormacji : udomi@vp.pl
Pozdrawiam :)
 

hihi87

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalne:
1.Motyw konia w literaturze i sztuce
2.Omów katastroficzne wizje i obrazy zagłady w utworach literackich i filmach, analizując wybrane dzieła.
3.Różne ujęcia motywu powstań w literaturze Polskiej. Omów problem analizując wybrane utwory.
4.Biografia pisarza J. Słowackiego jako klucz do odczytania twórczości. Przeanalizuj na wybranych przykładach.
5. Urok i tajemnica Śródziemia. Dokonaj analizy świata przedstawionego w utworach Johna Ronalda Reuela Tolkiena na wybranych przykładach.

Prace są kompletne, zawierają bibliografie, ramowy plan wypowiedzi oraz treść do prezentacji. Na życzenie mogę również przygotować prezentacje multimedialną. Całość napisana jest łatwym i prostym do nauczenia językiem. Zawierają liczne cytaty co znacznie wzbogaca treść.

Kontakt:
gg: 6022253
hihi87@wp.pl
 

martinez1202

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ;)

Mam do sprzedania prezentacje maturalną, której temat brzmi następująco: Różne sposoby prezentowania konfliktu pokoleń w literaturze. Przedstaw, analizując wybrane utwory.
Pracę mam opracowaną na następujących lekturach: Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej, Przedwiosnie Żeromskiego, Ferdydurke Witolda Gombrowicza, Tango Sławomira Mrożka , oraz opracowania do tych tekstów. Praca ta napisana jest na 4 strony A4 odpowiednia na 14 - 15 minut mówienia. Do pracy dorzucam oczywiscie bibliografię (literatura podmiotu, przedmiotu i ramowy plan wypowiedzi) oraz przykałdowe pytania jakimi może nas męczyć komisja ;)

Cena to 60 zł
Zainteresowanych proszę o kontakt: djmartinez1202@onet.pl
 

st0ne666

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam do sprzedania prezentacje maturalna. Temat : Natura grozna i fascynujaca.

Cena 50zl
Kontakt GG: 10063835
 

summer_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
[indent=1,675]Sprzedam tanio prezentacje maturalne:[/indent]
  1. Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze
  2. Motyw cierpienia w literaturze różnych epok. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach literackich
  3. motyw domu rodzinnego w literaturze
  4. motyw starosci na podstawie wybranych przykladow
  5. samotnosc z koniecznosci i samotnosc z wyboru.
  6. . renesansowa koncepcja swiata
  7. walka dobra ze zlem
  8. wady narodowe polakow
  9. portrety ojców
  10. motyw bohatera negatywnego
  11. Cechy gatunkowe bajki i ich funkcje
  12. portret żyda w literaturze
  13. różnorodny obraz wsi w sztuce
  14. walka dobra ze złem w lit. i sztuce
  15. Przywołując i porównując wybrane utwory literackie, omów różne ujęcia motywu miłości.
  16. Motyw rozstania i jego funkcje w tekście literackim
  17. Zjawy, duchy , pozaziemskie istoty – ich funkcje w literaturze
  18. Różne sposoby kreowania wsi polskiej;
  19. Cechy gatunkowe bajki i jej funkcje na podstawie utworów z różnych epok.
[indent=2,025]Kontakt 1238810[/indent]
 

martyna199102

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
s
Sprzedam mature z j. polskiego.bibliografia, kartka z cytatami cała praca! i obrazy jakie maja sie tam znależdż. Cena to 100 zł !!!
ale warto prezentacja nie jest jakimś plagiatem i tylko raz na sprzedaż!.

Napisana przeze mnie i korepetytorkę kazda wizyta u niej kosztowała mnie 50 zł.
także naprawde warto. Na bardzo dobrym poziomie !
e-mail: martuniabuziaczek1@wp.pl
prosze o wiadomość z tematem: matura polski kupię!

Temat: Motywy marynistyczne w literaturze i sztuce.Przedstaw funkcję motywu i związek z ideologią epoki.

Temat doprecyzowany: Morze jako żywioł ujawniający prawdę o człowieku. Przedstaw funkcję motywu i związek z ideologią epoki, odwołując się do wybranych dzieł literatury i malarstwa okresu romantyzmu i modernizmu.
 

matura2012-1992

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat "Różne postawy człowieka wobec cierpienia. Dokonaj analizy wybranych przykładów literackich". Praca zawiera literaturę przedmiotu i podmiotu. Otrzymałam za nią maksymalną ilość punktów (20). Prezentacja z 2011 r. Cena 40 zł (do negocjacji).
Kontakt: matura2012-1992@o2.pl
 

mona123

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc,
sprzedam prezentację maturalną, temat: Różnorodne ujęcia motywu ogrodu w literaturze i sztuce. Przedstaw na podstawie wybranych przykładów.
+ bibliografia, cytaty, reprodukcja obrazu. BEZ LEKTUR! Fragmenty z Biblii i Mitologii, 3 wiersze, obraz a nawet piosenka :cfaniak:
Pracę pisałam w zeszłym roku samodzielnie, dostałam 18/20.

cena: 60zł
kontakt: GG 42574527, e-mail k_romka16@onet.pl
 

ania675

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania pracę maturalną tematy :

1. Porównaj sposoby kreacji wybitnych postaci historycznych w malarstwie i literaturze różnych epok. ( + obrazy)

2. Symbolika kulturowa stołu omów odwołując się do tekstów literackich.

3. Odzwierciedlenie wydarzeń historycznych w literaturze. Omów na wybranych przykładach.

(tekst + cytaty+ plan pracy)


cena 30 zł
kontakt ania675@wp.pl
 

plucek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam
Sprzedam prezentację maturalną pt. "Cztery pory roku w sztuce. Omów temat, analizując wybrane przykłady z literatury i sztuki".

Prezentacja jest łatwa do nauki. Ja nauczyłem się w około tydzień przed egzaminem. Przewodnimi pozycjami z literatury są "Chłopi" oraz "Mitologia". Oprócz tego jest jeszcze kilka dzieł sztuki (obrazy, muzyka). Na egzaminie w 2010 roku zdobyłem 20/20 pkt.

Zestaw składa się z:
Prezentacja + Bibliografia + Cytaty + Pytania Egzaminacyjne + Plan ramowy + Obrazy (jpg) + Muzyka (wma).

Cena: 50zł

Prezentację wysyłam pocztą elektroniczną, bądź zwykłą. Istnieje również możliwość odbioru osobistego. W razie pytań, proszę pisać na mój adres e-mail: ploocek@interia.pl, bądź gg: 1978667

Pozdrawiam
Patryk
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
Sprzedam pracę maturalną
Temat: Na wybranych przykładach literackich omów problem relacji między ojcami i synami.

Skład:
-prezentacja
-bibliografia
-ramowy plan prezentacji
-pytania egzaminacyjne
-praca multimedialna !

Prezentacja nie jest trudna do przedstawienia. Posiada 5 pozycji książkowych. Jest zeszłoroczna. Otrzymałam łącznie 18/20pkt.
Koszt to 50zł
Wysyłam meilem lub pocztą (jak kto woli:)
Kontakt gg 9770585 (pisać nawet jak jestem na niewidocznym)
 

Patras2807

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam na sprzedanie prezentacjęmatrualna pt. Samotność i jej wpływ na postępowanie bohaterów. W rozważaniach odwołaj się do doświadczeń wybranych postaci.
Prezentacja została oceniona na 95%. Zainteresowani proszę o kontakt patrykkan@wp.pl Cena 50zł.
 

daniellpok

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich a przede wszystkim maturzystów.
Od kilku lat specjalizuję się w pisaniu prac maturalnych. A to z tego powodu ponieważ jako jedna z nielicznych osób z mojej grupy zdałem tę właśnie część matury. Strasznie szkoda zrobiło mi się tych osób więc postanowiłem pomóc większej liczbie osób.
Piszę prace na różne tematy. Cena jest oczywiście od nich zależna ale nie tylko. Cena jest zależna również od tępa w jakim ta praca ma być napisana.
Podstawowa stawka to 35zł za jedną pracę. W zależności od tematu różnica to +-5zł
Jeśli natomiast praca ma być napisana w bardzo szybkim tempie to cena idzie w górę. Potrafię napisać w jeden wieczór pracę punktowaną 19/20pkt (w przybliżeniu, zależy to oczywiście od sposobu przedstawienia, tempa mówienia, egzaminatorów).
Takie tempo napisania pracy to dodatkowe 20zł. Plus w tym jest taki że masz dużo więcej czasu na naukę i przygotowanie tej prezentacji.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia proszę wysyłać na maila lpok@o2.pl
Każdy temat jest przeze mnie przemyślany i dopracowany, sprawdzony jest również przez doświadczoną polonistke i wieloletnią egzaminatorke. Myślę że warto skorzystać z tej możliwości gdyż już niewiele czasu zostało.
 

Myszka024

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,
mam do sprzedania prezentację maturalną:
Ofiara i jej różne wymiary.Omów zagadnienie w oparciu o wybrane utwory literackie.
Posiadam plan prezentacji, całą prezentację, bibliografię i cytaty.
praca została oceniona na 95%.

zainteresowanych proszę o kontakt : ewelina.s@onet.com.pl

cena do uzgodnienia. :)
 
Do góry