Sprzedam/kupię prace maturalne

tomekbiggie

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do zaoferowania tanio swoją prezentację maturalną użytą tylko raz podczas mojego egzaminu ustnego. Tematem pracy jest: "Na podstawie analizy wybranych nowel przedstaw symboliczne znaczenie przedmiotów".

Przy pisaniu pracy zostały użyte w połowie nowele z programu szkolnego a w drugiej połowie ponad programowe, co sprawia że dla egzaminatorów prezentacja staje się ciekawsza. Osobiście otrzymałem za nią maksymalną ocenę 20/20 punktów, a trzeba zaznaczyć że jak na człowieka o umyśle ścisłym to znakomity wynik.

Prezentację (dokument MS Word) wysyłam drogą e-mailową po uiszczeniu opłaty przelewem na konto bankowe.
Cena: 40pln (prezentacja, literatura podmiotu, literatura przedmiotu, ramowy plan)
Dla zainteresowanych możliwe przedłożenie literatury użytej przy pisaniu pracy

Kontakt: tomekbiggie@gmail.com gg: 6096729
 

rakas

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje maturalna.
Temat: Śmierć Rolanda i inne sceny bohaterskiego umierania w literaturze.
Cena:50zł
Kontakt: GG: 4268797
 

Macius700

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną na temat "Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów problem na przykładach wybranych utworów" W skład prezetacji wchodzi treść prezetacji ponad 4*A4 , bibliografia z planem prezentacji , karta cytatów użytych w prezetacji oraz 3 pytania które zdała mi komisja. Ja za tą prezetację uzyskałem 80% możliwych do uzyskania punktów gdyż nie umiałem odpowiedzieć na jedno pytanie ale teraz już umiem. Wieć jak ktoś chce moge podać odpowiedzi na te pytania komisji , ale nie wiem czy to jest konieczne gdyż każda komisja zadaje inne pytania.

Cena :50zł
Kontakt : Macius700@o2.pl
GG 13452624
 

szyszka11

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat : ,,Motyw matki w literaturze". Prezentacja została oceniona na 100%. W komplecie jest bibliografia, plan ramowy i prezentacja napisana w Wordzie. Cena do uzgodnienia. Kontakt: monika16op@interia.pl
 

profanum

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam Was Kochani,

ma do zaoferowania kilka tematów prezentacji maturalnych, w których skład wchodzi:
- bibliografia,
- konspekt,
- tekst prezentacji,
- kserówki literatury przedmiotu,
- cytaty,
- film-prezentacja

Są to prezentacje na wysokim poziomie, które otrzymały wysokie noty podasz egzaminu maturalnego.

Cena kompletu to jedyne 40 zł. Przesyłkę wysyłam w ciągu 1 dnia ( w chwili otrzymania pieniążków na konto) na adres domowy lub e-mail (w przypadku wysyłki na adres domowy materiały znajdują się na płycie CD + wydruk). Mój e-mail to profanum@op.pl lub gg:7861924

Oferowane przeze mnie tematy to:


1. Analizując wybrane utwory, przedstaw różne sposoby ujęcia tematu emigracji.
2. Różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.
3. Błędy językowe jako źródło komizmu. Dokonaj analizy wybranego materiału.
4. Postać bohatera tragicznego. Przedstaw temat analizując literackie przykłady z różnych epok
5. Scharakteryzuj motyw buntu, analizując celowo wybrane utwory z literatury starożytnej i współczesnej.
6. Ekspresja i impresja. Analizując celowo zgromadzony materiałach językowych określ właściwości wypowiedzi świadczące o nadawcy i odbiorcy.
7. Wielcy kochankowie. Scharakteryzuj ich kreacje literackie i filmowe.
8. Męska przyjaźń w literaturze. Omów różne ujęcia tego motywu w wybranych utworach literatury polskiej i obcej.
9. Odwołując się do utworów wybranych epok literackich, przedstaw konflikty rodzinne.
10. Przedstaw funkcjonowanie motywów wierności i zdrady w literaturze. Odwołaj sie do utworów z różnych epok literackich.
11. Czarny charakter w literaturze. Analizując wybrane przykłady, podaj powód kreowania takich postaci.
12. Kobiecość jako przywilej lub przekleństwo. Omów problem odwołując się do wybranej epoki literackiej.
13. Tatry i Podhale w literaturze młodopolskiej. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów literackich.
14. Przemiana bohatera. Odwołując sie do 2-3 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.

Pozdrawiam i zachęcam! Solidnie i tanio
 

Macius700

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną na temat "Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów problem na przykładach wybranych utworów" W skład prezetacji wchodzi treść prezetacji ponad 4*A4 , bibliografia z planem prezentacji , karta cytatów użytych w prezetacji oraz 3 pytania które zdała mi komisja. Ja za tą prezetację uzyskałem 80% możliwych do uzyskania punktów gdyż nie umiałem odpowiedzieć na jedno pytanie ale teraz już umiem. Wieć jak ktoś chce moge podać odpowiedzi na te pytania komisji , ale nie wiem czy to jest konieczne gdyż każda komisja zadaje inne pytania.

Cena :50zł
Kontakt : Macius700@o2.pl
GG 13452624
 

krzysiek8989

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, mam do sprzedania pracę maturalną poświęconą piłce nożnej ; )

Temat pracy: Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na wybranych przykładach.

Zestaw składa się z:
- prezentacja (treść pracy 5-6 stron z zawartymi w tekście cytatami)
- cytaty
- bibliografia
- konspekt
- nagrania do pracy (są to dwa filmiki z komentarzami dziennikarzy sportowych)

Praca maturalna została wygłoszona w maju 2009 (przewodnim tematem jest zobrazowanie dziennikarstwa w książce, prasie, telewizji + zastosowane przykłady porównań, błędów itp), jej ocena to 90 czyli 18/20 punktów. Cena pracy do uzgodnienia, interesowałoby mnie około 70 złotych, do negocjacji.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail: kociolksg@gazeta.pl

Posiadam także dwie inne prace na ten sam temat, jedna starsza druga pisana w tym samym czasie, lecz o minimalnie innym nakierowaniu (skupia się głównie na dziennikarstwie telewizyjno-radiowym).
 

manka87-87

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam !
Absolwentka polonistyki odsprzeda własnoręcznie pisane prezentacje maturalne.

Lista tematów:
1. Motyw Anioła w literaturze i sztuce.
2. Funkcjonowanie motywu Matki Bożej w literaturze i sztuce. Przedstaw na wybranych przykładach.
3. Holocaust w literaturze i filmie. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach.
4. Różne ujęcia motywu matki cierpiącej w literaturze i sztuce. Przedstaw na wybranych przykładach .
5. Motyw matki w literaturze. Rozwiń temat, analizując wybrane przykłady.
6. Sąd Ostateczny jako motyw w literaturze i sztuce. Przedstaw różne jego ujęcia analizując przykłady.
7. Kobieta dawniej i dziś. Omów zagadnienie na przykładzie wybranych utworów z literatury dawnej i współczesnej.
8. Miłość wszystko zwycięża i my ulegamy miłości. Przedstaw różne ujęcia motywu miłości w utworach pochodzących z różnych epok.
9. Literackie wizje miłości niespełnionej. Przedstaw temat w oparciu o wybrane przykłady.

Do każdej prezentacji poza właściwym tekstem pracy dołączam oczywiście plan prezentacji (czyli bibliografię i ramowy plany wypowiedzi) oraz wykorzystane cytaty. Do wybranych prezentacji (w zależności od tematu) dołączam obrazy bądź prezentację multimedialną.
Prace są napisane tak, aby w pełni wykorzystać czas dany na zaprezentowanie się przed komisją.
Każda z prac była pisana przeze mnie na indywidualne zamówienie, dlatego też kupującym chętnie udzielę dodatkowej pomocy czy wskazówek związanych z tematem pracy i samą pracą.Prace były wykorzystywane w Przemyślu. Każda z nich została bardzo dobrze oceniona przez komisję.
Cena prezentacji: 40 zł za całość - prezentacje przesyłam mailem po wcześniejszej wpłacie na konto.
Kontakt: GG: 6329154 (proszę pisać nawet w przypadku niedostępności), e-mail: manka87-87@o2.pl, tel. 506 309 780
UWAGA !
Istnieje również możliwość stworzenia zupełnie nowej prezentacji, na indywidualne zamówienie, na dowolny temat.
Cena: 80-120 zł
 

summer_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam!!! Chetnie napisze prezentacje na mature specjalnie dla ciebie... posiadam spore doswiadczenie i zbior ''gotowcow'' ... pisz a chetnie ci pomoge 1238810
 
C

chabierra

Guest
Witam, mam do sprzedania pracę na temat: motyw ogordu w literaturze i sztuce.
praca zwięzła, prosta i przyjemna do nauki, ale i poprawna-otrzymałam za nią 90% :123:
+ bibliografia, cytaty, ramowy plan wypowiedzi, reprodukjce obrazów, przykładowe pytania, osobiste wskazówki na temt pracy. Służę także pomocą po zakupie pracy :023:
tanio!!! :023:
kontakt: emilka527@wp.pl (w temacie wpiszcie praca maturalna)
piszcie nawet jeżeli macie tylko drobne pytania dotyczące pracy, ja odpiszę na każdy mail :023:
W razie zapotrzebowań mogę dopasować pracę do podobnego tematu :)

pozdrawiam Emilka :)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Sprzedam gotową pracę maturalną;
"Bohater tragiczny w literaturze romantycznej - porównaj wybrane kreacje"
Lit. Podmiotu, przedmiotu i ramowy plan wypowiedzi
cena 50 zł

kontakt biletybeaty@wp.pl
 
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM PROFESJONALNE PREZENTACJE MATURALNE. prezentacja + plan ramowy + bibliografia, cena 50zł



1. Wpływ zbrodni na psychikę bohatera literackiego. Analizując wybrane utwory, omów temat


2. Literacki obraz miasta. Omów na przykładzie utworów XIX i XX wieku.


3. Przedstaw różne portrety rycerzy niezłomnych ukazane w wybranych utworach literackich i innych tekstach kultury

4. Literackie kreacje osób obłąkanych. Rozważ przyczyny szaleństwa omawiając wybrane przykłady literackie.


5. Diabeł, anioł, duch - goście z zaświatów w literaturze. Omów ich funkcje na wybranych przykładach


6. Przedstaw różne portrety rycerzy niezłomnych ukazane w wybranych utworach literackich i innych tekstach kultury


7. Narkomani w literaturze i filmie. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.


8. Słynne pary miłosne w literaturze i filmie. Omów ich kreacje na wybranych przykładach obu dziedzin sztuki.


9. Holocaust tematem współczesnej literatury polskiej. Analiza zjawiska na wybranych przykładach.


10. Dulszczyzna– zjawisko historyczne czy powszechne?


11. Kreacja i porównanie bohatera romantycznego, na podstawie wybranych utworów literackich.

12. Motyw tańca w literaturze. Omów jego funkcję, analizując i interpretując odpowiednie utwory.


kontakt : prezentacjamaturalna20@wp.pl
 

Merrick_F

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej. Jestem studentką III roku Pedagogiki i oferuję napisanie prezentacji maturalnej z języka polskiego. Zajmuję się tym już trzeci rok i obecnie wychodzi mi to z pozytywnym skutkiem. Osoby, którym pomogłam osiągały dobre i bardzo dobre wyniki. Jestem osobą solidną. Dotrzymuję umówionych terminów. Do prac zawsze dołączam bibliografię i plan ramowy oraz wszelkie potrzebne materiały. Wszelkie inne sprawy są do dogadania. Cena za pracę to 100 złoty.

Kontakt tylko drogą emailową: pracematuralne.pf@wp.pl

Pozdrawiam:)
 

profanum

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam Was Kochani,

ma do zaoferowania kilka tematów prezentacji maturalnych, w których skład wchodzi:
- bibliografia,
- konspekt,
- tekst prezentacji,
- kserówki literatury przedmiotu,
- cytaty,
- film-prezentacja

Są to prezentacje na wysokim poziomie, które otrzymały wysokie noty podasz egzaminu maturalnego.

Cena kompletu to jedyne 40 zł. Przesyłkę wysyłam w ciągu 1 dnia ( w chwili otrzymania pieniążków na konto) na adres domowy lub e-mail (w przypadku wysyłki na adres domowy materiały znajdują się na płycie CD + wydruk). Mój e-mail to profanum@op.pl lub gg:7861924

Oferowane przeze mnie tematy to:


1. Analizując wybrane utwory, przedstaw różne sposoby ujęcia tematu emigracji.
2. Różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.
3. Błędy językowe jako źródło komizmu. Dokonaj analizy wybranego materiału.
4. Postać bohatera tragicznego. Przedstaw temat analizując literackie przykłady z różnych epok
5. Scharakteryzuj motyw buntu, analizując celowo wybrane utwory z literatury starożytnej i współczesnej.
6. Ekspresja i impresja. Analizując celowo zgromadzony materiałach językowych określ właściwości wypowiedzi świadczące o nadawcy i odbiorcy.
7. Wielcy kochankowie. Scharakteryzuj ich kreacje literackie i filmowe.
8. Męska przyjaźń w literaturze. Omów różne ujęcia tego motywu w wybranych utworach literatury polskiej i obcej.
9. Odwołując się do utworów wybranych epok literackich, przedstaw konflikty rodzinne.
10. Przedstaw funkcjonowanie motywów wierności i zdrady w literaturze. Odwołaj sie do utworów z różnych epok literackich.
11. Czarny charakter w literaturze. Analizując wybrane przykłady, podaj powód kreowania takich postaci.
12. Kobiecość jako przywilej lub przekleństwo. Omów problem odwołując się do wybranej epoki literackiej.
13. Tatry i Podhale w literaturze młodopolskiej. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów literackich.
14. Przemiana bohatera. Odwołując sie do 2-3 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.

Pozdrawiam i zachęcam! Solidnie i tanio
 

marzena9108

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam :)
Mam do sprzedania prezentację maturalną "POSZUKIWANIE SWOJEGO MIEJSCA W ŚWIECIE.
PRZEDSTAW BOHATERÓW LITERACKICH DOKONUJĄCYCH TRUDNEGO WYBORU POSTAWY ŻYCIOWEJ". Sama ją pisałam i otrzymałam za nią 100% ;) Do prezentacji dołączam materiały czyli plan ramowy, bibliografię i kserokopię książek z których korzystałam ( oczywiście oprócz lektur ;) . Cena 100-110 zł, oczywiście do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o kontakt (marzena_wosz@interia.eu).
Naprawdę polecam !
 

Łukasz Brzyski

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Oferuję prezentację maturalną w cenie 30zł. Temat pracy to Disco polo jako przykład kiczu muzycznego i językowego, przeanalizuj wybrane fragmenty. Praca oceniona 20/20. Wszystko co zawiera praca to: plan prezentacji, plan wypowiedzi, bibliografia, pliki muzyczne i zdjęcia. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.
 

celka0016

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną !!!
Temat: Topos miłości silniejszej niż śmierć. Omów na wybranych tekstach literackich.
Sama dostałam 95% z matury więc praca jest solidnie napisana.
Dołącze do pracy bibliografie, notatki, pytania i odpowiedzi które mogą paść i które padły w moim przypadku, podsune również świetny pomysł na plansze z której lauczyciele byli zachwyceni.
Piszcie na marselena@wp.pl cena : od 50zł do 80zł . Wliczam w to przesyłkę.
Dodatkowe pytania proszę kierować na e-mail.
 
Do góry