Sprzedam/kupię prace maturalne

islabonita5

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
MOTYW DZIECKA- ciekawa, wysoko oceniona prezentacja maturalna

Sprzedam pracę maturalną na temat: „Różnorodne wizerunki dziecka w literaturze i malarstwie. Omów na wybranych przykładach."

Praca napisana porządnie, wspólnie z nauczycielką polskiego w LO. Ja wydałam na nią w sumie ok... 400-500 zł + cenny czas, ale Wy możecie mieć ją za jedyne 70 :) i w 1 dzień.

Do tekstu dołączam oczywiście plan z bibliografią, obrazy i cytaty, dodatkowo także materiały dotyczące tego tematu, z których korzystałam przygotowując się do matury oraz listę 80 przykładowych pytań, które mogą Wam zadać - w tym pytania, które ja dostałam na maturze.

Polecam gorąco! Tekstu prezentacji bardzo łatwo jest się nauczyć, wykorzystane pozycje są ciekawe.

Chętnie udzielę więcej informacji. Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail: islabonita128@hotmail.com lub gg: 11956776 (bez względu na status).
 

Gabi1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam do sprzedania prace maturalna na temat; Motyw wędrowki w literaturze
Do pracy dołączam plan prezentacji, tekst wypowiedzi a także pytania ktore mi zadali egzaminatorzy. Maturę ustną zdałam na 90%
Praca napisana jest prostym jezykiem, łatwym do nauczenia
Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr gg: 28295448.
Cena prezentacji to 50 zł
 

adamus2212

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam dobrze omówioną prace maturalna :

- Motyw zagłady świata w literaturze, malarstwie i filmie. Omów na wybranych przykładach

Praca zawiera : plan ramowy , bibliografię oraz tekst wystąpienia.

Chętnych zapraszam na gg : 9231586 oraz mail : adamus2212@gmail.com
 

angie92

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam

Mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego, oceniona na 100%
Temat:To się czyta dzisiaj – modne książki, modni pisarze. Omów przyczyny popularności niektórych tytułów i autorów. Odwołując się do dwóch – trzech twórców.
Wybrani przeze mnie autorzy to Dan Brown i J.K.Rowling
Temat jest prosty i przyjemny, nie wymaga znajomość żadnej z lektur szkolnych ani wiedzy o epokach.

Cena do ustalenia

W skład wchodzi:
-tekst prezentacji
-konspekt
-bibliografia
-oferuje również zestaw przykładowych pytań(ok 20) jakie może zadać komisja do tej pracy wraz z odpowiedziami.

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres:
angelika92@gazeta.pl
 

angie92

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam

Mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego, oceniona na 100%
Temat:To się czyta dzisiaj – modne książki, modni pisarze. Omów przyczyny popularności niektórych tytułów i autorów. Odwołując się do dwóch – trzech twórców.
Wybrani przeze mnie autorzy to Dan Brown i J.K.Rowling
Temat jest prosty i przyjemny, nie wymaga znajomość żadnej z lektur szkolnych ani wiedzy o epokach.

Cena do ustalenia

W skład wchodzi:
-tekst prezentacji
-konspekt
-bibliografia
-oferuje również zestaw przykładowych pytań(ok 20) jakie może zadać komisja do tej pracy wraz z odpowiedziami.

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres:
angelika92@gazeta.pl
 

profanum

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam Was Kochani,

ma do zaoferowania kilka prezentacji maturalnych, w których skład wchodzi:
- bibliografia,
- konspekt,
- tekst prezentacji,
- kserówki literatury przedmiotu,
- cytaty,
- film-prezentacja za jedyne 50 zł. Przesyłkę wysyłam w ciągu 1 dnia od otrzymania pieniążków na moje konto na adres domowy (na płycie CD + wydruk). Mój e-mail to profanum[malpa]op.pl

Oferowane przeze mnie tematy to:


1. Analizując wybrane utwory, przedstaw różne sposoby ujęcia tematu emigracji.
2. Różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.
3. Błędy językowe jako źródło komizmu. Dokonaj analizy wybranego materiału.
4. Postać bohatera tragicznego. Przedstaw temat analizując literackie przykłady z różnych epok
5. Scharakteryzuj motyw buntu, analizując celowo wybrane utwory z literatury starożytnej i współczesnej.
6. Ekspresja i impresja. Analizując celowo zgromadzony materiałach językowych określ właściwości wypowiedzi świadczące o nadawcy i odbiorcy.
7. Wielcy kochankowie. Scharakteryzuj ich kreacje literackie i filmowe.
8. Męska przyjaźń w literaturze. Omów różne ujęcia tego motywu w wybranych utworach literatury polskiej i obcej.
9. Odwołując się do utworów wybranych epok literackich, przedstaw konflikty rodzinne.
10. Przedstaw funkcjonowanie motywów wierności i zdrady w literaturze. Odwołaj sie do utworów z różnych epok literackich.
11. Czarny charakter w literaturze. Analizując wybrane przykłady, podaj powód kreowania takich postaci.
12. Kobiecość jako przywilej lub przekleństwo. Omów problem odwołując się do wybranej epoki literackiej.
13. Tatry i Podhale w literaturze młodopolskiej. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów literackich.
14. Przemiana bohatera. Odwołując sie do 2-3 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.

Pozdrawiam i zachęcam! Solidnie i tanio
 

Adusia19

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
sprzedam prezentację maturalną na temat: "Tytuł, motto, ostatnia scena jako klucze do interpretacji dzieła."
Maturę zdawałam w tym roku i zdałam ją na 95 %. Cena prezentacji to 45 zł.

Kontakt:
gg 2698348
e-mail gargamel18@onet.eu
 

lena187

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną!

TEMAT: Wybierz adaptację filmową lub teatralną utworu literackiego i dokonaj analizy porównawczej.

Wybrałam Lalkę. To tylko jedna lektura. Do tego oglądnięcie filmu Hasa i pozostaje porównanie. A to znajdziecie w mojej pracy.

Pisałam ją sama więc w teczce jest WSZYSTKO. Notatki, materiały, z których korzystałam, plany, lista książek pomocniczych, brudnopis pracy jeszcze przed skróceniem i sama praca, wraz z prezentacją wykonaną w programie windows live movie maker, dzięki temu jest jak film, bez żadnych problemowych slajdów. + pytania przykładowe i bibliografia. Dla chętnych wyślę też książkę. Gdzie podkreśliłam najważniejsze rzeczy:)

KONTAKT: e-mail lena187@o2.pl
 

Ewa28

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Oferuję pomoc w pisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, prac licencjackich i magisterskich. Z wykształcenia jestem polonistką, moje prace są solidne a cena przystępna.Mój nr gg 9496470 adres e-mail ewik24-28@o2.pl. Zapraszam
 

Macius700

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną na temat "Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów problem na przykładach wybranych utworów" W skład prezetacji wchodzi treść prezetacji ponad 4*A4 , bibliografia z planem prezentacji , karta cytatów użytych w prezetacji oraz 3 pytania które zdała mi komisja. Ja za tą prezetację uzyskałem 80% możliwych do uzyskania punktów gdyż nie umiałem odpowiedzieć na jedno pytanie ale teraz już umiem. Wieć jak ktoś chce moge podać odpowiedzi na te pytania komisji , ale nie wiem czy to jest konieczne gdyż każda komisja zadaje inne pytania.

Cena :50zł
Kontakt :
Macius700@o2.pl
GG 13452624
 

LOLA123456

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną o temacie ' Motyw wędrówki w przestrzeni i w czasie na podstawie wybranych utworów literackich. Jego dosłowny i przenośny sens.' W komplecie ramowy plan wypowiedzi i nagranie w wersjii audio aby posłuchać sobie pracy zamiast muzyczki:) kontakt gg 7092135
 

LOLA123456

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną o temacie ' Motyw wędrówki w przestrzeni i w czasie na podstawie wybranych utworów literackich. Jego dosłowny i przenośny sens.' W komplecie ramowy plan wypowiedzi i nagranie w wersjii audio aby posłuchać sobie pracy zamiast muzyczki:) kontakt gg 7092135
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Rok temu pisałam 3 prace maturalne z języka polskiego, w tym również własną, zdobywając maksymalną ilość punktów. Gdyby ktoś potrzebował gotowca to zgłaszam kandydaturę ;) Temat możesz wybrać sam/sama albo, jeśli wolisz, zrobię to ja. Zajmę się też oczywiście bibliografią, planem ramowym, etc. Udzielę też kilku wskazówek, jak łatwo zdać. Czekam na zainteresowanych.
 

Zabroniony

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Byłbym zainteresowany kupnem matury na temat: "Patriotyzm polaków - Mit czy cecha narodowa? Przedstaw problem, analizując wybrane przykłady literackie."

Zainteresowanych stworzeniem takiej pracy proszę o kontakt.

Ps. Nie interesują mnie prace typu : Wikipedia/ ściąga.pl itp. :sleep:
 

Merrick_F

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej. Jestem studentką III roku Pedagogiki i oferuję napisanie prezentacji maturalnej. Zajmuję się tym już trzeci rok i obecnie wychodzi mi to z pozytywnym skutkiem. Osoby, którym pomogłam osiągały dobre i bardzo dobre wyniki. Jestem osobą solidną. Dotrzymuję umówionych terminów. Do prac zawsze dołączam bibliografię i plan ramowy oraz wszelkie potrzebne materiały. Wszelkie inne sprawy są do dogadania. Cena za pracę to 100 złoty.

Kontakt tylko drogą emailową: pracematuralne.pf@wp.pl

Pozdrawiam:)
 

MaciekSzymański

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Sprzedam prezentację maturalną na temat: "Wpływ pieniądza na życie bohaterów literackich. Przedstaw problem, analizując wybrane przykłady" + ramowy plan wypowiedzi, bibliografia. Praca oceniona 20/20pkt. Kontakt: yoggina@gmail.com
 

Dondi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną: Tytuł : Prawda i mity w powieściach D. Browna. Dokonaj interpretacji tematu na podstawie przynajmniej 3 utworów tego autora. Posiadam wiele materiałów:) kontakt :marta_dondajewska@wp.pl
 

scientiaultima

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Uwaga Maturzyści!

Wita Was grupa absolwentów i studentów dwóch ostatnich lat filologii polskiej. Podejmiemy się dla Was opracowania tematu maturalnego o dowolnej treści i skali trudności. Oferujemy fachowo przygotowane prezentacje maturalne, pisane od podstaw i na indywidualne zamówienie - NIE WYSYŁAMY INTERNETOWYCH GOTOWCÓW! Każdy może przekonać się o jakości naszych usług, ramowy plan wypowiedzi i pierwszą część pracy piszemy bowiem ZA DARMO - po zapoznaniu się z treścią Maturzysta ma swobodną decyzję co do kupna całości pracy. Proponujemy atrakcyjne warunki cenowe - pojedynczą prezentację można u nas zamówić już od 80 PLN! Bezpłatnie doradzamy przy selekcji literatury podmiotu i przedmiotu.

Integralną częścią składową każdej prezentacji jest konspekt, zawierający szczegółowo opracowany, ramowy plan wypowiedzi (zazwyczaj plan trzeciego stopnia) oraz pełną bibliografię podmiotu i przedmiotu. Właściwa część prezentacji to wnikliwe opracowanie problemu w formie, pozwalającej na rzetelne przedstawienie tematu w czasie 15 minut.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem: scientia-pl@o2.pl, a także śledzenia udzielanych przez nas bezpłatnie porad maturalnych (pod tym samym loginem) na forach dla licealistów. Oferujemy ponadto korepetycje dla Maturzystów na terenie Wrocławia i okolic. Uczestnik indywidualnych zajęć ze swoim korepetytorem może spodziewać się pełnego przygotowania do nowej matury. Chętnych prosimy o pisanie na ten sam adres poczty elektronicznej.

scientia-pl@o2.pl
 

profanum

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam Was Kochani,

ma do zaoferowania kilka prezentacji maturalnych, w których skład wchodzi:
- bibliografia,
- konspekt,
- tekst prezentacji,
- kserówki literatury przedmiotu,
- cytaty,
- film-prezentacja za jedyne 50 zł. Przesyłkę wysyłam w ciągu 1 dnia od otrzymania pieniążków na moje konto na adres domowy (na płycie CD + wydruk). Mój e-mail to profanum[malpa]op.pl

Oferowane przeze mnie tematy to:


1. Analizując wybrane utwory, przedstaw różne sposoby ujęcia tematu emigracji.
2. Różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.
3. Błędy językowe jako źródło komizmu. Dokonaj analizy wybranego materiału.
4. Postać bohatera tragicznego. Przedstaw temat analizując literackie przykłady z różnych epok
5. Scharakteryzuj motyw buntu, analizując celowo wybrane utwory z literatury starożytnej i współczesnej.
6. Ekspresja i impresja. Analizując celowo zgromadzony materiałach językowych określ właściwości wypowiedzi świadczące o nadawcy i odbiorcy.
7. Wielcy kochankowie. Scharakteryzuj ich kreacje literackie i filmowe.
8. Męska przyjaźń w literaturze. Omów różne ujęcia tego motywu w wybranych utworach literatury polskiej i obcej.
9. Odwołując się do utworów wybranych epok literackich, przedstaw konflikty rodzinne.
10. Przedstaw funkcjonowanie motywów wierności i zdrady w literaturze. Odwołaj sie do utworów z różnych epok literackich.
11. Czarny charakter w literaturze. Analizując wybrane przykłady, podaj powód kreowania takich postaci.
12. Kobiecość jako przywilej lub przekleństwo. Omów problem odwołując się do wybranej epoki literackiej.
13. Tatry i Podhale w literaturze młodopolskiej. Przedstaw zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów literackich.
14. Przemiana bohatera. Odwołując sie do 2-3 postaci literackich przedstaw przyczyny i celowość metamorfozy.

Pozdrawiam i zachęcam! Solidnie i tanio
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Sprzedam pracę maturalną na temat :
"Bohater tragiczny w literaturze romantycznej. Porównaj wybrane kreacje."
w zestawie jest
Praca maturalna
literatura podmiotu
literatura przedmiotu
Ramowy plan wypowiedzi

kontakt: beatkaaa14@wp.pl
koszt 50 zł
 
Do góry