Sprzedam dziewictwo za 1000 złotych

Z

Zmiennikzycia

Guest
Ostatnio widziałam takie ogłoszenia w gazecie. No byłam po prostu zaskoczona, że dziewczyny handlują swoim dziewictwem. Do czego dąży ten świat, że ludzie robią tak ohydne rzeczy. I to za 1000 złotych. Masakra...
Co wy o tym myślicie?
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Rzeczywiście jest to straszne jak te wo gule dziewczyny mogoł o czymś takim myśleć ....
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
NO ostatnio się skupiłam troszkę na tym to nie zdajecie sobie sprawy ile dziewczyn tak robi.
Tłumaczą się, że potrzebne im są pieniądze itd.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Jak zobaczylem temat to myslalem ze to Ty tak piszesz...
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
Nie no cos Ty ja nigdy bym tak nie zrobiła. Chciałam tylko poznać opinię innych ludzi na ten temat. To jest przecież okropne
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Podejrzewam, że nie wiedzą nawet czy to dobre czy złe. Nie odróżniają pojęć, bo obecnie promuje się moralny relatywizm. Prostytucja była zawsze, ale tak specyficzna jest symptomem, właśnie tego braku rozeznania. Te dziewczyny nie są zepsute czy zbłąkane jak normalne prostytutki. One nigdy nie zostały prawidłowo wychowane.
 

dante77

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Wrocław
Podejrzewam, że nie wiedzą nawet czy to dobre czy złe. Nie odróżniają pojęć, bo obecnie promuje się moralny relatywizm. Prostytucja była zawsze, ale tak specyficzna jest symptomem, właśnie tego braku rozeznania. Te dziewczyny nie są zepsute czy zbłąkane jak normalne prostytutki. One nigdy nie zostały prawidłowo wychowane.

Jestem też tego zdania. Wychowanie ma wielkie znaczenie.
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
NOm w sumie chyba macie tutaj rację co do wychowania.
Ale co trzeba mieć w głowie żeby sprzedać dziewictwo.
 

zlosliwieurocza

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ale co trzeba mieć w głowie żeby sprzedać dziewictwo.

No właśnie wydaje mi się że nie za wiele one w głowach mają,wszędzie widzi się tylko sex,z każdej reklamy czy teledysku uśmiecha się do nas półnaga kobieta więc u tych młodych dziewczyn jakoś zanika ten szacunek do własnego ciała.Wszystko teraz mamy na sprzedaż,a widocznie takie sprawy jak dziewictwo nie są dla nich żadną wartością,to jest smutne ale niestety prawdziwe...
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
No teraz sex jest wszechobecny ale trzeba znać jakieś jego granice a nie posuwać się do tego stopnia żeby sprzedać swoje dziewictwo.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
No teraz sex jest wszechobecny ale trzeba znać jakieś jego granice a nie posuwać się do tego stopnia żeby sprzedać swoje dziewictwo.

Hhahah, lepszego slowa nie moglas tu juz urzyc, brawo!!! plusik Ci za to!

:eek:k2: :D
 
Do góry