Sprawdź Płeć Swojego Mózgu!

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 130 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
a mi wyszło cos takiego :p

LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 165 Wynik miedzy 150 a 180 punktów wykazuja podobienstwo sposobu myslenia do obu plci lub sklonnosc do biseksualizmu. Te osoby nie wykazuja uprzedzen zarówno wobec meskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj wiec wykazuja sie elastycznoscia myslenia, co moze byc istotna zaleta w grupie zamierzajacej znalezc rozwiazanie jakiegos problemu. Maja równiez zdolnosc nawiazywania przyjazni zarówno z kobietami, jak i mezczyznami.
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
U mnie 110 xP
Cokolwiek to znaczy, wiem, że mam niektóre damskie skłonności... NIE-KTÓ-RE xD
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 170 Wynik miedzy 150 a 180 punktów wykazuja podobienstwo sposobu myslenia do obu plci lub sklonnosc do biseksualizmu. Te osoby nie wykazuja uprzedzen zarówno wobec meskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj wiec wykazuja sie elastycznoscia myslenia, co moze byc istotna zaleta w grupie zamierzajacej znalezc rozwiazanie jakiegos problemu. Maja równiez zdolnosc nawiazywania przyjazni zarówno z kobietami, jak i mezczyznami.
 

orelek

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
... hmm ... jak co to mozna pytac :)
tak tak heheh ... moj wynik 95 ... :D widze ze wiekszosc ma zwykle wyzszy :D wychodzi ze mam calkiem meski tok myslenia ... prawda chyba bo nie jedna sooba mi to powiedziala juz nie raz :D ...
Pozdro ...
Ale te sklonnosci do lesbijstwa ajjjj .... hahahaha... mam chlopaka :D
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
90. Jestem mężczyzną na szczęście;] :daibel2:
 

binalshibh

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnyśląsk
'osoby te mają skłonność do biseksualizmu' -padłam jak to usłyszałam ! :D buehehhe mam mózg zarówno kobiecy jak i mężczyzny,pół na pół :D
 
Do góry