Sprawdź Płeć Swojego Mózgu!

Wyelulowana

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 210 Mozg zaprogramowany na kobiecy sposób myslenia. Im liczba punktów jest blizsza liczbie 300, tym bardziej kobiecy mózg i tym wieksze prawdopodobienstwo, ze ta osoba bedzie miala duze talenty twórcze, artystyczne i muzyczne. Wiekszosc decyzji podejmuje na podstawie intuicji lub przeczuc i dobrze rozpoznaje zródla klopotów, uzywajac przy tym minimalnych danych. Dobrze równiez rozwiazuje problemy, stosujac przy tym twórcze myslenie i zrozumienie. Jesli mezczyzna uzyskuje ten wynik, bardzo prawdopodobne, ze bedzie gejem
 

andziks90

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 165 Wynik miedzy 150 a 180 punktów wykazuja podobienstwo sposobu myslenia do obu plci lub sklonnosc do biseksualizmu. Te osoby nie wykazuja uprzedzen zarówno wobec meskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj wiec wykazuja sie elastycznoscia myslenia, co moze byc istotna zaleta w grupie zamierzajacej znalezc rozwiazanie jakiegos problemu. Maja równiez zdolnosc nawiazywania przyjazni zarówno z kobietami, jak i mezczyznami.



pffff ;p
 

Mquc

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
"LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 160 Wynik miedzy 150 a 180 punktów wykazuja podobienstwo sposobu myslenia do obu plci" - Hmmmmm to dobrze ? :niepewny:
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Czym więcej punktów ale powyżej strefy wspólnej zrozumiałem że tym bardziej kobiecy a czym mniej od strefy wspólnej w dół to męski, przynajmniej tak zrozumiałem ^^"

test_mozg.jpg


Mój wynik: 190 =_="
 

agathe_w

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kalisz
Mój wynik: 120

Ja też tak zrozumiałam jak wyżej, ale reszta jakoś dziwnie interpretowała
 

yessica

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
skąd? wciąż poszukuję tego miejsca...
"LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 155 Wynik miedzy 150 a 180 punktów wykazuja podobienstwo sposobu myslenia do obu plci lub sklonnosc do biseksualizmu. Te osoby nie wykazuja uprzedzen zarówno wobec meskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj wiec wykazuja sie elastycznoscia myslenia, co moze byc istotna zaleta w grupie zamierzajacej znalezc rozwiazanie jakiegos problemu. Maja równiez zdolnosc nawiazywania przyjazni zarówno z kobietami, jak i mezczyznami."

Ciekawe, ale coś w tym jest :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 90 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów
hehehe :D
mam mózg męski :D
 
Do góry