Sprawdź czy panujesz nad swoim umysłem

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
przecież to nie zależy od nas, ona sama zmienia kierunek obrotu :/
czytałam instrukcje, luknełam pare razy na nią co jakiś czas i raz sie kręciła pzreciwnie do ruchu wskazówek zegara, potem z .
jak dla mnie chłam ^^


Raz w jedną raz w drugą??? to skup uwage tylko na jej lewej stopie(palcach)... czy kręci się w dwie strony? :)
Mi się wydaje ze kreci się tylko w lewą tak naprawdę a to, że zmienia kierunki ( ktoś sobie to wmówił chyba :D )
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Wow myślałam, że mi się nie uda, ale zobaczyłam dwie strony :)
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
5 minut w prawą mi się obracało, a potem zacząłem ją obracać dowolnie :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
`do trzech razy sztuka.`
Po trzecim włączeniu tego tematu udało mi się (;
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
5 minut w prawą mi się obracało, a potem zacząłem ją obracać dowolnie :)

Dokładnie tak jest :p
Wczoraj się wysilałem przy tym, a dzisiaj 'obracam' nią jak chce xP

Zauważyłem tylko, że wiecej "wysiłku" wkładam w to obracając ją w prawą stronę (więcej wyobraźni)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
przecież to nie zależy od nas, ona sama zmienia kierunek obrotu :/
czytałam instrukcje, luknełam pare razy na nią co jakiś czas i raz sie kręciła pzreciwnie do ruchu wskazówek zegara, potem z .
jak dla mnie chłam ^^
bullshit, nie moze sie obracac raz w jedna raz w druga zaleznie od czasu, poniewaz moge zmieniac kierunek w kazdej chwili, bylby gigantyczny zbiego okolicznosci po kilkunastu zmianach kierunku gdybys mial racje :)
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
To się obraca ciągle tak samo, tylko to zależy od nas jak to zobaczymy ;P
Dlatego też tancerka jest czarna.

A kojarzycie inne takie zagadki?
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
bullshit, nie moze sie obracac raz w jedna raz w druga zaleznie od czasu, poniewaz moge zmieniac kierunek w kazdej chwili, bylby gigantyczny zbiego okolicznosci po kilkunastu zmianach kierunku gdybys mial racje :)

miała, błagam miała ;)
dla mnie to dziwne jest, bo mówicie o zmianie kierunku poprzez koncentracje, a u mnie ta laska zmienia kierunki czy na nią patrze intensywnie czy lukne raz na jakiś czas :)
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Dokładnie, ona sama zmienia kierunki bez względu na to, jak się patrzy. Wystarczy obejrzeć animację tej tancerki w spowolnionym tempie (Post #11). A że tylko 30% to widzi to jest jedna wielka ściema.
Następnym razem proponuję czytać wszystkie posty (a dużo ich w tym temacie nie było) ;)
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Dokładnie, ona sama zmienia kierunki bez względu na to, jak się patrzy. Wystarczy obejrzeć animację tej tancerki w spowolnionym tempie (Post #11). A że tylko 30% to widzi to jest jedna wielka ściema.
Następnym razem proponuję czytać wszystkie posty (a dużo ich w tym temacie nie było) ;)


Widzę, że próbujesz byc oryginalny, ale coś Ci nie wychodzi.
Tym bardziej przyjrzyj się jej lewej stopie w zwolnionym tempie(zwróć uwagę na czubek-palce) i powiedz mi w którym niby momencie ona zmienia kierunek??
To wy twierdząc, że sama zmienia kierunki macie coś nie tak pod sufitem :p bo ja mogę kręcić sobie nią pół godziny w lewo... pół godziny w prawo... jak mi się podoba :) Nie zależy to od tego, że sama zmienia kierunki.


(Post #11) ?? :bag: Współóczuje Wam nawet braku zdolności logicznego myślenia...
Zacytowałeś czyjąś wypowiedź z forum w której ktoś twierdzi, że zmienia Ona kierunki... natomiast chwile później napisane jest, że cień rusza się tylko w lewą stronę... jak się ma pierwsze do drugiego??
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Widzę, że dane mi jest odeprzeć kolejny atak...
Widzę, że próbujesz byc oryginalny, ale coś Ci nie wychodzi.
Hmm... piszę to co widzę. Jeśli mam odmienne zdanie to nie obchodzi mnie to czy jestem w tym momencie oryginalny czy też nie.

Tym bardziej przyjrzyj się jej lewej stopie w zwolnionym tempie(zwróć uwagę na czubek-palce) i powiedz mi w którym niby momencie ona zmienia kierunek??
Czubek stopy ma być złudzeniem, aby zmylić widza. Spójrz na ciało.

To wy twierdząc, że sama zmienia kierunki macie coś nie tak pod sufitem :p
Koleś, zastanów się nad tym co napisałeś.

Współóczuje Wam nawet braku zdolności logicznego myślenia...
Ok, przyznam Ci rację, gdy tylko poprzesz swoją wypowiedź.

Zacytowałeś czyjąś wypowiedź z forum w której ktoś twierdzi, że zmienia Ona kierunki...
Ponieważ tak samo uważam. Chciałem poprzeć moją wypowiedź. Coś nie tak?

natomiast chwile później napisane jest, że cień rusza się tylko w lewą stronę... jak się ma pierwsze do drugiego??
Kolejne złudzenie, aby wprowadzić kogoś w błąd, czyli wmówić, że ona się kręci.


Masz jeszcze jakieś zastrzeżenia - pisz. Chętnie to skomentuję.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
To chyba ma coś wspólnego z tzw. polaryzacją półkul mózgowych, zauważyłem że mężczyznom wydaje się, że kręci się jednostajnie w prawo, a kobietom że często zmienia kierunek. Ale to nie reguła.
 

kubek633

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja jestem mężczyznom i mi się wydaje, że on kręci się o obie strony. :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Do góry