Sprawa staneła w miejscu

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Cześć, mam taki problem napisałem do pewnej dziewczyny i wszystko ładnie piszemy już miesiąc, w szkole nie ma jakoś czasu żeby gadać. I teraz mam wrażenie, ze nie chce mnie już znać, ja zawsze pierwszy pisze, ona jeszcze nie napisała ani razu. Chciałem zeby cos z tego wyszło wiecej ale juz sam nie wiem co dalej mam robic, czy przerwać to wszystko i juz nie pisac czy sam juz nie wiem co dalej. Licze na wasze rady
 

beatrix992

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków (okolice)
Myślę, że pisząc do niej pierwszy pokazujesz jej, że chcesz mieć z nią jak najczęstszy kontakt. A jeżeli ona podtrzymuje rozmowę, nie odpisuje na odczepnego to moim zdaniem nie masz się czym martwić. A może w trakcie takiej "pisanej" rozmowy umów się z nią na jakąś przerwę żeby pogadać, albo po prostu po szkole? :)
 

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Masz racje, moim zdaniem ona rozmowę tez podtrzymuje, Jak myślisz co ile z nią pisać w tygodniu, jak narazie pisze raz w tygodniu, zbytnio nie chce częściej bo moze zaczac mnie sie ,,bac ''
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Zaproponuj jakiś komunikator to również fajna sprawa. Może nie pisz zawsze pierwszy, powstrzymaj się (tak wiem jakie to ciężkie). Dzięki temu zobaczysz czy jej też zależy na rozmowach z Tobą czy pisze tylko dlatego, że jest miła.
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ohhh skoro tak to może jednak jesteś tylko dla niej kolegą, albo się wstydzi bądź wychodzi z założenia, że zawsze facet powinien pisać pierwszy. Wiesz możliwości jest wiele. Chcesz przełomu to zaproś ją gdzieś. Jak raz czy dwa będzie zajęta to okey może nie mieć czasu jednak jak ciągle będzie odmawiała albo coś w tym stylu to sobie odpuść.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ot, właśnie TO - zapytaj tę dziewczynę - gdzie chciałaby być zaproszona przez chłopaka, który chciałby z nią pobyć razem w tym samym co ona miejscu

Danielek, coś często zmieniasz ideał wybranki ...
Może jeszcze jesteś nie bardzo zdecydowany?
 

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Właśnie jestem bardzo zdecydowany, ale boje się ze ośmieszę się przed nia itp Często nie zmieniam tylko teraz mi zależy na tej jednej od dłuższego czasu.
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ja bym poszła pewnie coś zjeść bo jestem żarłok. Musisz to podpasować pod nią co ona lubi robić. Jakieś hobby albo coś... i wasze spotkanie nie musi nazywać się RANDKĄ.
 

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
co ile powinienem pisać do niej, żeby wiedziała, ze zależy mi na niej ? teraz pisze jakos raz w tygodniu, za mało ?
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Nie pisz więcej!!!
W ten sposób niczego nie osiągniesz.
Kategorycznie?
Owszem, ale to jedyne wyjście.
Resztę załatwi czas.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Piszesz nieźle, więc mógłbyś wykorzystać tę sytuację do treningu, nie dopuszczając mrzonek do opanowania Twojej duszy.
Według mojej wiedzy ta dziewczyna Cię nie pragnie, chociaż nie czuje do Ciebie niechęci - jest, zwyczajnie, obojętna.
Nie marzysz o zostaniu pisarzem?
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
33
Miasto
pod krą...
ale boje się ze ośmieszę się przed nia itp

Wyluzuj ;)

A jak się ośmieszysz to co? coś się stanie? jeśli Cię "lubi" to tym się nie ośmieszysz że ją gdzieś zapraszasz piszesz do niej itd a jak nie to to nie ma znaczenia, bo i tak nie bedziesz utrzymywać z nia kontaktu bo to naprawde bywa trudne...

Możesz tylko zyskac a co możesz stracić? niepokój ducha potrzebny Ci on?;)
 

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Cos tam sie ruszyło ale tylko do czasu. W szkole cześć itp piszemy sobie nawet pierwsza zaczyna pisac, bo jakos ostatnio nie miałem czasu, ale zauważyłem, ze od jakiegoś czasu dziewczyna przestała mnie zauważać w szkole tak jak to było na początku.

O co jej może chodzić ?
 

kwiateczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Moim zdanie jest ok skoro piszesz pierszy to ona sądzi, że tak ma byc. Podejżewam, że jeśli nie napisał bys pare dni to ona by napisała pierwsza nawet po to by zapytac czy cos sie stało.
 

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wczesniej napisałem, ze ona tez pierwsza pisze ,,pod pretekstem jakiegos zadania do szkoły'' tak mi sie zdaje
 
Do góry