Spóźnialscy matura

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Byli na maturze jacyś spóźnialscy? Ja miałam okropnego pecha dziś i o mały włos nie dopuścili by mnie dziś do matury :/

Dojeżdżam pksem do swojej szkoły i jak na złość nie przyjechał (może i to nawet dobrze) bo główną drogę do miasta zamknęli i sprawdzali po kolei trzeźwość kierowców, więc w tym korku postałabym pewnie z 3h, a była już 8.30. Z moim chłopakiem dojechaliśmy do szkoły punkt 9.00, wielkie zamieszanie oczywiście no ale na szczęście nas wpuścili :)


A u was działo się coś podobnego? Jakieś dzwoniące telefony?Ściąganie?Gadanie.....?
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
u mnie w szkole przebieglo bez przygod :)
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
No u mnie w szkole jeden gościu wpadł do klasy za 1 dziewiąta :D
Ja pisałam maturę na sali gimnastycznej i jedna dziewczyna miała po przyklejane do uda ściągi ale miała takiego pecha ze wylosowała numerek który stał na pierwszej ławce przed komisją :D
A no inna koleżanka wyciągnęła ściągę to nauczyciel tylko odchrząknął :D
A dyrektorka nam miłej zabawy życzyła x)
 

Rusałka08

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
101
Punkty reakcji
1
A ja zawsze się zastanawiam jak ludzie się nie boją ściągać na maturze. W ogóle wchodzić ze ściągami? Przecież jakby tak wyleciała, a ktoś z komisji by zauważył to dziękuję-pozamiatane. Ja bym ze stresu nic nie napisała, mając świadomość, że coś takiego może się stać...
Ale u mnie w szkole ściąganie było ostro tępione i nikt się nie patyczkował.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
A ja zawsze się zastanawiam jak ludzie się nie boją ściągać na maturze. W ogóle wchodzić ze ściągami? Przecież jakby tak wyleciała, a ktoś z komisji by zauważył to dziękuję-pozamiatane. Ja bym ze stresu nic nie napisała, mając świadomość, że coś takiego może się stać...
Ale u mnie w szkole ściąganie było ostro tępione i nikt się nie patyczkował.
nieraz lepiej sprobowac napisac ze sciagi jesli nic sie nie wie, niz nic nie napisac :p
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
A u mnie zero przygód.
No jedynie to, że jedna laska z mojej klasy nie przyszła wogóle na mature ani dzisiaj ani wczoraj. Pewnie sie jej nie chciało...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A u mnie zero przygód.
No jedynie to, że jedna laska z mojej klasy nie przyszła wogóle na mature ani dzisiaj ani wczoraj. Pewnie sie jej nie chciało...
U mnie to samo... I nikt by sie nie zdziwił gdyby nie fakt,że PRZEZ 3 LATA OPUŚCIŁA TYLKO 12 godzin!
Wiadomo - dla przeciętnego uczniaka to jest awykonalne...
Aaa ja dziś "podpatrywałam" (ale nie ściągałam xD) odpowiedzi kolegi przede mną.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
No ale ona teraz w ciązy jest i pewnie temu nie przyszła...
A wogole miała na koniec roku lekki przypadł z ocenami. No ale coz...

A tak wogole to kiedy sa wyniki z matury ?
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
pisemnego z tego co wiem to 30 czerwca.
 
K

klaidua

Guest
Matury są poprawione już pod koniec maja, ale CKE robi statystyki co do zdawalności, poziomu trudności, oceniania poszczególnych typów zadań itp. i dlatego tak długo musimy czekać <_<
 
Do góry