Spotkanie - randka - a mróz i brak pomysłow. Pomozcie :)

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Sluchaj mysle ze jednak zapytam po prostu moze nie odmowi :) A myslisz ze wczesniej zapytac lepiej np dzis czy jutro ? Zeby jeszcze nie miala planow? Czy zaczekac z tym...
14 to bedzie wtorek wiec nie wiem czy argument ze nie chce zeby spedzila walentynki sama jest dobry ale zawsze jakis bo nie chce jej mowic ze to podziekowanie za pomoc bo to takie tylko jakby dziekuje nie cos wiecej. Podziekowac jej moge w trakcie napewno to zrobie jesli tylko da mi okazje do tego.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Powiedz wcześniej. Zrobisz jak chcesz ale takie jest moje zdanie.
Dobry powód, pewnie innego nie masz jak na razie, co? :021:
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
powiem wczesniej nie wiem czy dzis zobacze, moze sie zbiore :) ano nie mam innego powodu :( hehe
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Zbierz się i dawaj z tym koksem kolego. Mam wrażenie że uda się Twój plan. A pierwszy pomysł bywa najlepszy.
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
dzieki ze mnie wspierasz to zawsze pomaga :p
Mysle zeby zapytac ja czy ma jakies plany na wtorek ze to walentynki . I powiedziec ze jesi nie to moze bysmy gdzies wyskoczyli razem, ze nie chce zeby sama spedzala walentynki a i ja chetnie spedze je z osoba na ktorej mi zalezy :)
Jak myslisz tak bedzie dobrze ?
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Według mnie jest dobrze. Nawet lepiej jak dobrze.
Szczerość jest podstawą a tak ujęta zrobi wrażenie. Gicior! :023:
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
dzieki po raz 2gi :) Mam nadzieje ze ona tez podzieli Twoje zdanie hehe , zobaczymy :)
Napisze jak juz sie zapytam. dzisiaj to zrobie mam nadzieje bedzie okazja :)
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
tak zrobilem ale chyba nie bedzie ok =/ tzn chyba sie nie zobaczymy...
Pisalismy chwile tak luzno jak zwykle, ale jak to napisalem byla dluzsza przerwa... Za chwile napisalem ze to luzna propozycja jak nie chce to niech mi napisze po prostu chcialbym spedzic ten dzien z kims waznym a i jej zrobic przyjemnosc...

Napisala ze nie zauwazyla tej wiadomosci sorki
No i ze jeszcze nie wie co bedzie robic...

napisalem tam ze ok ale niech wezmie mnie pod uwage . wiadomo ze bylo mi przykro ale gadalismy dalej :) Jak sie zegnalem napisalem jeszcze niech sie nad tym zastanowi bo skoro nie wie co bedzie robic to moglaby juz wiedziec a ja bardzo chetnie zrobie cos dla niej bo moze nie zdaje sobie sprawy z tego ale bardzo mi pomogla jak nikt inny... ja i tak ja jeszcze zapytam taki juz jestem =/ - to tez jej napisalem xE

Nie wiem moze moge byc tylko jej przyjacielem wlasciwie znajomym ktoremu bardzo pomogla...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Jak na moje kaprawe oko, Ty uczyniłeś co trzeba.
Ja bym też oblał test ponieważ postąpił bym identycznie. Oby się namyśliła i było GIT, a nie uważasz że to z powodu tej propozycji, że taka nie spodziewana i dlatego tak?
Hmm?
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Nie wiem byc moze no ale ja sie napewno nie poddam :) Jesli nie bedzie chciala teraz to moze kiedy indziej a jak nie kiedy indziej to moze zostanie mi byc tylko jej przyjacielem szkoda ale chce chociaz tyle,bo zalezy mi na niej...
Ale bede probowal moze sie przekona
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Taka mała sugestia, nie poddawaj się ale i nie narzucaj bo kiszka.
Nawet jako przyjaciel będziesz bliżej niej, jak by nie patrzył. A czy nie o to między innymi chodzi? :daibel2:
 

dior

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czesc :)
Sprawa wyglada tak. Dzsiaj zostawil nas ojciec...tzn moja rodzine, w tym mnie. Przezylem to, bo wiadomo kocham go tzn kochalem, bo teraz juz przestal dla mnie byc ojcem. ale nie o tym.

Bardzo pomogla mi pewna dziewczyna - rozmową. Co prawda przez gg, bo inaczej nie bylo jak ale i tak bardzo mi pomogla, bez niej pewnie od razu poszedlbym sie schlac i skonczylbym gdzies w rowie na tym mrozie a pozniej w szpitalu. Ona mi sie bardzo podoba. Nie dlatego, ze mi pomogla, juz dawno mi sie podobala... kiedys troche flirtowalismy ze soba. ale to pare miesiecy temu pozniej jakos znajomosc sie urwala. ale teraz wrocila.

Prosba moja jest taka.

Chcialbym tej dziewczynie sie jakos odwdzieczyc za to co dla mnie zrobila ale przy tym tez zabrac ja na randke hehe...Problem mam taki, ze jest mroz na dworze po -20, mieszkamy jakies 10 km od siebie, w wioskach. ona w troche wiekszej dziurze =/ ;p No i nie bardzo jest ja gdzie zabrac. Samochodu nie posiadam prawka jeszcze tez nie. Pomozcie mi jakos bo bardzo chcialbym ja gdzies zabrac albo chociaz cos zrobic. a nie mam pomyslow jeszcze mi nie przeszlo to rozstanie z ojcem mimo tego ze staram sie wyprzec to z glowy.

Pomozcie prosze :)
Kolacyjka w domu - jeśli masz wolną chatę.hihi
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Tak wiem nie bede sie narzucal Jesli nie bedzie chciala teraz to nie bede od razu jej zapraszal na cos napewno odczekam jakis czas wiecej rozmowy moze sie zblizymy do siebie :) Tak wiem jesli nawet nigdy nie ebdziemy razem to chociaz chce byc przy niej jako przyjaciel trudno takie jest zycie prawda :)))
A co do kolacyjki to wiesz, nie mam domu na wyacznosc ale jakby bylo zimno zawsze mozna w pokoju jakis grzaniec jakis kocyk i film cokolwiek wczesniej porozmawiac troche tez ale chodzi o to ze ona narazie nie powiedziala czy wgl chce sie zobaczyc niestety...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Znacie się jakiś czas więc coś odpowie na pewno. Musi sytuację przetrawić :026:
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje ze to to bo jest swietna...naprawde wiele dziewczyn znam ze spora iloscia sie spotykalem ale do niej zadna sie nie rowna dla mnie :(
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Wow! to kolegę wzięło ,że tak za żartuję...na AMEN.
Skoro aż taka jest ważna dla Ciebie, to pewnie to wyczuje w końcu i da jakiś znak w odpowiedzi.
:026:
 

na100latek

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wzielo wzielo...ale nie zaluje nawet jak nie bedzie chciala nic ze mna, rozumiesz :) Bo to swietnie uczucie i mam o czym pisac piosenki heheh nawet jesli to nie bedzie szczesliwa milosc :))) a tymczasem posluchaj tego...nie wiem czego sluchasz ale dla mnie ta wersja to mistrzostwo http://www.youtube.com/watch?v=Xukp782iBlc obok pioisenki ktora kocham oczywiscie ktora jest Eminem Spacebound ale to nie na temat...tymczasem dobranoc jeszcze pogadamy :p
 
Do góry