Sposoby Śmierci I Tortury

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Dokładnie Dami, wszyscy tak tu opisują co i tak, a sami by nie wytrzymali pewnie :} I według mnie jeśli komuś sie temat nie podoba, to czemu miałby nie oznajmiać tego wszystkim ? :>
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kizia & Dami - a czy ktokolwiek tutaj wspomniał o wytrzymywaniu tego fizycznie? Nie? Więc (...) się.

Kizia, słyszałaś o czymś takim jak takt czy kultura osobista? Nie? Więc (...) się.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zły dzień Berials? Nie zrozumiałeś mojego postu najwyraźniej. Temat nijak mi nie przeszkadza - sam podałem kilka pomysłów na tortury. Więc (bujaj) się.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
czytałam kiedyś, jakąś laske w średniowieczu zamurowano żywcem!! :( brrr.....straszne
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
I tak na swój sposób miała szczęście - to kiedyś była norma :). I skoro uważasz to za straszne, to nie czytaj lepiej pierwszych postów w tym temacie :p.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Niektóre idiotki same prosiły o zamurowanie... Sam chętnie bym zamurował kilku(set) użyszkodników z tego forum.

DaMi - nie napisałem nic co by znaczyło że sądze że sądzisz że temat Ci przeszkadza.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
kobietom ktore zdradzily swoich mezow przykladano szczenieta do sutkow :(
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Berials,użyszkodników :D nieźle to wymyśliłeś :D ja też jestem w tej grupie? :bag:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Umieściłbym liste ale później ona trafiłaby do IPN i za 30lat miałbym problemy :D.

Umieściłbym liste ale później ona trafiłaby do IPN i za 30lat miałbym problemy :D.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Kapięle w gorącej smole+wlanie do gardła stopionego żelaza.
Kto jest chętny? :D
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
No dobra... Jak już tytaj jestem (przez przypadek :p) To może i ja napiszę jakiś sposób tortur... I mam nadzieję, że jeszcze tego nie ma:

Za czasów panowania cara Ivana IV Groźnego "kilka tys. mieszkańców Nowogrodu spotkał los wyciągania żeber obcęgami"

Albo "jego ulubioną "zabawką" była metalowa laska z ostrym zakończeniem. Często wbijał ostrze w nogę rozmówcy , aby tylko zobaczyć na twarzy rozmówcy cierpienie"

I na tym moja tzw. wiedza sie kończy xD
 
Do góry