Sposób na wypróżnianie,usuwanie zaparć

sojanatto

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam
jestem tutaj po to aby zachwalic naprawde wspaniala rzecz..Mialem problemy z zaparciami i dostalem od znajomej soje NATTO w garnulacie..nie wyproznialem sie po 4-7 dni..wyobrazacie sobie bol..ja facet i jakas soja??? banal..nie pomagaly ziola,tabletki...ale co sie nie robi dla samego siebie..sprobowalem i po dwoch dniach poprostu szok!!! wyprozniam sie regularnie codziennie rano bez zadnych problemow:)biore po dwie lyzeczki soi w granulkach na wieczor i rano poprostu poezja:)odrazu spadlem na wadze,lepiej sie poczulem:)moglbym zachwalac bez konca bo to jak pozbycie sie "upierdliwego sasiada po latach" ale mysle ze jesli ktos zechce sprobowac,odeziw sie do mnie i poczyta co nie co o tym produkcie.Jest bez recepty i nie trzeba po niego nigdzie chodzic:)sam zamawiam i jestem zadowolony:)ma wszelkie atesty i certyfikaty wiec bez problemy zazywam :)POLECAM GORACO:) A to stronka informacyjna....http://sojanatto.bloog.pl
pozdrawiam i zycze pozbycia sie problemu:)
 
M

mmamba88

Guest
Ja od siebie polecam JELITON, kupiłam go ostatnio w osiedlowej aptece. Bardzo się ucieszyłam, gdy przeczytałam, że działa on mechanicznie, a nie farmakologicznie (czyli nie ingeruje w nasz organizm). A działa rewelacyjnie! Naprawdę polecam, nie porównywalny z innymi środkami.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
W moim wypadku sprawdziła się Chlorella (Meridian). Nie dość, że nie mam zaparć, to jeszcze czuje się dużo lepiej, bo środek ten usuwa toksyny z organizmu. A kiedyś miewałam poważne problemy z wypróżnianiem i brałam różne syropy, granulki, pastylki, ale niewiele to tak naprawdę pomagało...
 

simple_hope

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
38
Punkty reakcji
1
Lazurowa78 napisał:
W moim wypadku sprawdziła się Chlorella (Meridian). Nie dość, że nie mam zaparć, to jeszcze czuje się dużo lepiej, bo środek ten usuwa toksyny z organizmu. A kiedyś miewałam poważne problemy z wypróżnianiem i brałam różne syropy, granulki, pastylki, ale niewiele to tak naprawdę pomagało...
Potwierdzam- chlorella to naprawdę dobry produkt i polecam go jak doskonały, naturalny suplement diety dla osób z różnymi problemami.
 

Gosia Gajewczyk

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
dieta o odpowiedniej ilości błonnika i JEDNOCZEŚNIE picie dużej ilości wody niegazowanej!
gwarantuje regulację wypróżnień
czasem też pomaga olej lniany lub szklanka wody z sokiem z cytryny i miodem
 

Katarzyna i Jerzy

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
w zasadzie naturalne metody do wypróbowania;
- płyny, w zaparciach minimum 3 litry dziennie;, zielona herbata, woda mineralna,
- owoce; figi, pomarańcze, papaja, guana, winogrona, jabłka, suszone śliwki, rodzynki, sok z cytryny,
- warzywa; kiszona kapusta, buraki, szpinak,
- nasiona; owies, płatki owsiane, siemię lniane, orzechy, migdały, słonecznik, łupiny nasienne babki płesznik (Colonc), sezam,
- zioła; napar z mniszka lekarskiego, senes, bez czarny, gorczyca,biała, korzeń prawoślazu, kora, owoc kruszyny,
- więcej ruchu; spacery, gimnastyka, basen.
- problem z lekami przeczyszczającymi polega na rozleniwianiu jelita, które bez leku nie chce samodzielnie przesuwać mas kałowych.
 
Do góry