Sposób na spędzenie 2 dni z ukochaną..

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Siema :)

Mam pytanko.. możecie mi podrzucić jakieś pomysły na wypad z ukochaną?
Jesteśmy już razem rok więc dużo miejsc zwiedziliśmy. Ona ma teraz ferie i chcieliśmy gdzieś sobie jechać.. zle nie mamy już pomysłów :p
Mieszkamy w Kuj. Pomorskim.

I raczej interesuje nas tani wyjazd.. bez hotelów itd :p Raczej fajne miejsce..
Gdzie tylko zapłacimy za dojazd :)

Macie jakieś fajne pomysły z takim miejscem w naszej pięknej polsce? Góry i morze odpadają. Za daleko :p
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Zależy, co rozumiesz jako 'tani' wyjazd ;)
Jest zima, więc wypad w naturę raczej odpada.
Polecałbym za to odwiedzenie takich miejsc jak Kraków, Trójmiasto, Wrocław.
Może wydaje się daleko, jednak w rzeczywistości jest to tylko kilka godzin pociągiem ;)
A jeśli chodzi o nocleg, to schroniska młodzieżowe ;)

Przydałoby się więcej informacji, jakie miejsce by Wam odpowiadało, gdzie byliście, ile możecie przeznaczyć.
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Tani wyjazd..czyli chcieliśmy się zmieścić w ogromnym minimum..
A znasz fajne miejsce + to miejsce gdzie jest schronisko młodzieżowe?
I czy są wolne miejsca w takich schroniskach w ferie?
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Zależy od lokalizacji..
W Gdyni możesz znaleźć schronisko za 25 złotych. W Krakowie też takie ceny. We Wrocławiu trochę ponad 30zł.
Owszem, warunki nie są idealne, ale jest czysty pokój, zadbana łazienka i zakładam, że nie będziecie tam siedzieć cały czas.

Najważniejsze, abyście trochę sprecyzowali swoje oczekiwania, wtedy można coś wybrać.
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Jak się pracuje to 30zł to jest pikuś.. a jak się nie pracuje to każdy grosz się liczy :p
Chyba jednak bardziej by nam zależało na czymś innym.
Czyli.. wyjazd samochodem.. powiedzmy bardzo wcześnie rano.. żeby rano być na miejscu.
Później cały dzień "zwiedzania" i w nocy powrót..
I nie wiemy w jakie miejsce można jechać żeby było gdzie chodzić i sobie zwiedzać.. żeby się nie nudzić chodzić tylko ulicami :)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Cóż.. skoro Wam coś takiego odpowiada.. ;)
Skupcie się na większych miastach, na tych z historią. Przed wyjazdem poczytajcie trochę o nich, aby wiedzieć, co zwiedzać.
Bo chociażby Gdańsk jest pięknym miastem, to nie wystarczy do niego przyjechać, aby zobaczyć wszystkie jego skarby. Trzeba wiedzieć gdzie szukać.
 

bureczek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
jesli ma być tanio to polecam couchsurfing - poznajesz fajnych nowych ludzi, którzy cię przenocują i pokażą okolicę. proponuję np toruń. wypad na lody, albo na łyżwy, po drodze spacerowanie po rynku, wieczorem np wypad do kina na db komedię (może być złotyśrodek np.) i na piwko po. w toruniu jets tanio:)
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Skoro tak duzo zwiedzacie,to moze w zupelnie inna strone.Zamiast kasy na paliwo itd.zorganizuj cos fajnego w domciu(nastroj itd.)
Wierz mi ja tam wole czasami zostac z facetem w...nie wychodzac z niego przez caluski dzien...
Nacieszcie sie soba!!!
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Drogi trawko,moze i ''nuda'',lecz to zalezy jak ten czas sie zorganizuje...i od temperamentu obojga...
I nie gadaj mi tujaj kolego ''sympatyczny'',ze dwa dni oderwania od rzeczywistosci...,z kobieta(mezczyzna) w .....(jak wspomnialam wyzej sa nuda!!)-tyle ciekawych i cudownych ''rzeczy''mozna robic razem...
Podejrzewam,ze nie jednym sie marzy takowe spedzenie czasu...
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Drogi trawko,moze i ''nuda'',lecz to zalezy jak ten czas sie zorganizuje...i od temperamentu obojga...
I nie gadaj mi tujaj kolego ''sympatyczny'',ze dwa dni oderwania od rzeczywistosci...,z kobieta(mezczyzna) w .....(jak wspomnialam wyzej sa nuda!!)-tyle ciekawych i cudownych ''rzeczy''mozna robic razem...
Podejrzewam,ze nie jednym sie marzy takowe spedzenie czasu...
dziękuję, że mi to wytłumaczyłaś "sympatyczna" koleżanko :D
 
Do góry