Sposób na pięęęęękneeee faaaleee...

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Kiedy czytam w gazetach ,,susz na okragłej szczotce ble ble ble'' a kto umie jednocześnie samemu sobie okrągłą szczotką suszyć włosy i uzyskać wymarzony efekt hollywoodzkich fal?:/ Tylko fryzjer zrobi idealnie.. a czy ktoś próbował robić samemu?:D Ma jakiś sposób na piękne, falowane włosy? ale nie baranki :/

Głównie chodzi o to, aby włosy były geste.. na to też szukam sposobu :/
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ehh ;p pisalam juz o tym ;] duze loki kreci sie na prostownicy (o ile nie jest prostokątna tylko taka jak powinna byc) :) tzn chodzi Ci o takie jakby lagodnie polamane loki ;p? pokaz zdjecie :)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
a jaka powinna być prostownica? ja mam dwie i obie są prostokątami, ale nie takie szerokie, jedno około 5 cm druga z 7 w szerokości; i jak nimi operować? :D
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hm no ja mam taka ze po zamknieciu jest okrągła ;p 5cm to dosc szeroka ;p nie wiem czy cos na niej zrobisz ;p moja ma z 3 i sie da ;p i efekt mam taki jak u fryzjera wiec calkiem ok :)
pokaz mi zdjecie jaki efekt chcesz uzyskac :) bo jesli chodzi nam o cos innego to bez sensu tlumaczyc :))
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
próbowałaś robić warkocz i w nim spać?

nie wiem czy na wszystkich włosach to wychodzi, ale u mnie to chyba jedyny sposób na fale.
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
a niezłe, niezłe też :D bardzo mi się podobają, to jeśli można prosze powiedz jak się je robi :) :)
 

Dollores

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn, Wielka Brytania
uzyj papiloty cienkie ale na kazdy nabieraj dosyc duzo wlosow, nie dociskaj do samej gory, zostaw jakiej 3 cm wlosow od skory glowy, powinno wyjsc podobnie, oczywiscie przed nalozeniem papilotow naloz pianke poprawiajaca objetosc fruzury - jestem zwolenniczka Garniera, potem mozesz spryskac lakierem z tej samej lini, nie za duzo, pamietaj aby nie za blisko, potem lepiej poczekac az wlosy same nabiora ksztaltu, bez suszarki, ktora niepootrzebnie 'zszarpie fryzure' i loki, potem mozesz mi opiwedziec jak wyszlo;p
;)
pozdrawiam, dolly.
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
O świetnie :) Nigdy tego nie próbowałam :) Jasne, jasne. Kupie cienkie papiloty i napisze ;)

Dziękuje :* i również pozdrawiam ;]
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
A tą prostownicą ładne wychodzą?? Mam taką ale nigdy nie próbowałam <_<
 
Do góry