sport - aktywnie czy pasywnie?

koala82

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
taka mala sonda do użytku własnego ;-)

ciekawi mnie wasze podejście do sportu. czy bardziej wolicie aktywnie uprawiać (milo polatać za piłką), czy raczej kibicujecie? - w domu przed tv albo wersja hardcore na stadionie? :)

a jakie jest wasze zdanie o zakładach bukmacherskich?? np. zakłady bwin - z tego co się już zdążyłem zorientować te są chyba najbardziej znane u nas. próbowaliście, gracie regularnie, czy od czasu do czasu? niewinna zabawa (bez kasy) czy to już profesjonalny hazard?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
powiem i tak, i tak ;) lubię pograć w nogę czy w coś innego ale często oglądam w tv szczególnie jak są jakieś większe wydarzenia ;)
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ja gram co tydzien w piatek,sobote i niedziele w pilke.
Oczywiscie lubie tez ogladac mecze zarowno w TV jak i na zywo.
Choc chodze tylko na mecze reprezentacji(mieszkam blisko stadionu slaskiego a tam sa zawsze mecze z najlepszymi przeciwnikami) bo polska liga to dla mnie zal
 

Mquc

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja dłużej niż tydzień nie mogę wytrzymać bez gry w piłkę. Kocham to bieganie za tym czymś okrągłym, co się toczy :zakochany: Oglądać w Tv też lubię, ale wolę pobiegać ;)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
zdecydowanie aktywna forma :D wyjsc, pograc sobie w kosza, porządnie się zmęczyc :D
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Za piłką nie biegam ale uwielbiam oglądać sport w tv pod niemal każdą postacią. Jakiś czas temu chodziłam na mecze siatkówki (liga, LŚ i GP kobiet), czasem na kosza i żużel.

A co do zakładów bukmacherskich to grywam sobie ale tylko dla zabawy na betgun.pl, ponieważ niestety sport nieraz sprawia mi niemiłą niespodziankę ;)
 

JacGrec

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
K-ÓW // UK
Dawniej przynajmniej raz w tygodniu kopałem w piłę,teraz to już raczej tylko kibicowanie(najlepiej przy piwku) :piwko:
 

koala82

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
dziękuję bardzo za odpowiedzi i czekam na więcej :)


edit: a od piwa rośnie brzuch :p
 

maciek11

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Włocławek
Ja wolę oglądać mecze w TV czasem pójdę do kina np byłem jak Polska grała z Niemcami w pierwszym meczu EURO 2008 było super ale wole z rodziną w TV oglądać.
 

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ogólnie sport uprawiam, chociaz piłke norzej raczej wole oglądac ^^ Co do zakładów, jeśli masz pojęcie o piłce norznej, polecam :) mozna szybko i łatwo zarobić, pozdro.
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Kiedys gralem codziennie w pile po pare godzin a teraz to raz na jakis czas zagram meczyk :)
 
Do góry