Spiew

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Śpiewanie jest moją pasją.Lubię to robić i sprawia mi to przyjemność. Niedawno dostałam się do 'zespołu'.
Próby mam ok. 2 razy w tygodniu, a tak to trenuję sama w domu. Lubię wypady na karaoke ze znajomymi, wtedy lubię dać czadu i pokazuję na co mnie stać. Przed publicznością ? Staram się myśleć, że właśnie śpiewam na jakiejś wielkiej scenie gdzieś daleko, to dodaje mi otuchy, głos mi się nie trzęsie i wiem, że mogę śmiało pokazać na co mnie stać.
 

SoulStealer

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Śpiew - coś co mnie pobudza do życia i całkiem nieźle nawet to wychodzi. W ogóle muzyka to coś co kocham; uważam, że bez tego nie da się żyć :D
Śpiewać wolę bardziej dla siebie lub ewentualnie w obecności "mniejszej" publiczności, niż na wielkiej scenie.
Byłem wokalistą w zespole thrash metalowym, niestety zespół rozpadł się. Szkoda :) Mimo to nie szukam nowego zespołu (choćby z powodu braku czasu ostatnio). Ale później... We'll see :D
 

Pani_zimna

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
164
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kędzierzyn-Koźle / Wrocław
uuu...ale długo nikt nie ruszał tego tematu...

Ja też śpiewam.
Jak każdy... to karaoke, to jam session.
Kiedyś śpiewałam w zespole weselnym. Ale postawiłam na edukacje.
Nie byłam w stanie tego pogodzić.
Ha! Właśnie wczoraj wygrałam drinka na karaoke :D :D

Poza tym kiedyś jakiś konkurs wygrałam nieważny.
A teraz się szykujemy na Krakowski festiwal bluesowy.

Lubię to. Ale zawsze kiedy spotyka mnie okazja robienia tego "na poważnie", dla pieniędzy
po prostu wymiękam... boje się, że moją pasję zmutuję w rzemiosło.
Już nie będzie "sztuką dla sztuki".
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Śpiewałam już w chórze, i w dwóch scholach, także kocham śpiew i muzykę. Mój nieodłączny atrybut, gdy jestem poza domem to mp3.
Gitara, taaak, gram XD

Śpiewam na szkolnych apelach, akademiach.
Jeżdżę na konkursy XD

Muzyka ma w moim życiu duże znaczenie.
I codziennie dziękuję Bogu za głos, słuch i podobno... talent.
 

kallog

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię śpiewać. Interesuję się też emisją i higieną głosu i logopedią.
 

Limetka92

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
przeszukałam forum.. i znalazłam interesujący mnie temat:) ja równiez śpiewam czasami, tak dla własnej przyjemności, zdaża mi się nagrywac moje wypociny, śpiewam pod prysznicem, idąc nocą po mieście, jadąc na rowerze, i tylko w tedy gdy mnie nikt nie słyszy:)
chciałam się dowiedziec co sadzicicie o moim głosie, bo o warsztacie wokalnym nie ma co gadac, bo go po prostu nie mam
podaje więc linka, to taki utwór idealny na dzisiejszy dzień-pieśń patriotyczna:D
http://w626.wrzuta.pl/audio/3MVwFb1CUib/ojczyzna
 
Do góry