Spadająca Gospodarka

arcynewb

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
Szczecin/Reykjavik/Islandia
Cześć dziś chciał bym wykorzystać Doświadczenie Biznesowe tak więc przechodzimy do tematu

Mam aktualnie 1 Sklep spożywczy i 2 Sklep z ciuchami GB

i chciałem Przedstawić jak Gospodarka Upada coraz bardziej

Tu jest mój wy-licznik Zarobków na 1 rok


2005-2006 = zarobki przez 1 rok wynosiły 168.563zł
2006-2007 = zarobki przez 1 rok wynosiły 162.456zł
2007-2008 = zarobki przez 1 rok wynosiły 154.456zł
2008-2009 = zarobki przez 1 rok wynosiły 142.485zł
2009-2010 = zarobki przez 1 rok wynosiły 122.323zł
2010-2011 = zarobki jeszcze nie obliczone bo nie ma końca roku 2010 ale dochody jak na razie wychodzą na 75.54 zł

Tak więc dokładnie zarobki spadły o 20 procent

Klientów mam co raz więcej a zarobki co raz mniejsze Dziwne Ale zobaczyłem błąd w moim zdaniu
Tak więc zobaczyłem dokładniej i zauważyłem że Gospodarka się pogarsza z roku na rok ,mówili że ma się po-prawić ale się nie po-prawiła tak więc obliczenia księgowego wyniosły tak że klientów spada co dzień o ponad 13 osób tak więc widać jak wypłaty się psują i Gospodarka w raz z tym

Myślę ze komuś to pomoże że nie warto teraz prowadzić firm
 

arcynewb

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
Szczecin/Reykjavik/Islandia
Może i tak ale Mam jednak te doświadczenie w biznesie i wątpię że ja mam wpływ na to ceny są ciągle takie same i w-ogóle Nic nie majsterkowałem przy sklepie z cenami i itd... to nie wiem czy jednak mój Intelekt do biznesu spadł
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Może i tak ale Mam jednak te doświadczenie w biznesie i wątpię że ja mam wpływ na to ceny są ciągle takie same i w-ogóle Nic nie majsterkowałem przy sklepie z cenami i itd... to nie wiem czy jednak mój Intelekt do biznesu spadł
I może właśnie o to chodzi. Rynek się zmienia, konsumenci się zmieniają, ich sposób myślenia, podchodzenia do towaru, zakupów, obsługi itp. . Przez pięć lat prowadzenia przez Ciebie biznesu ,Twoje roczne dochody spadają przy wzrostach dochodów konsumentów, czyli coś tu nie gra, prawda? Mógłbym przytoczyć przykłady kilku małych sklepików u mnie na osiedlu , prowadzą je starsi ludzi korzystając ze zdrowego rozsądku itp. A rzeczy które zaobserwowałem to aż mnie bawią bo wykorzystują zagrania które są przedstawiane młodym ludziom na studiach. Szanuje ludzi którzy prowadzą swój własny interes, utrzymujesz się na rynku, świadczy to o tym że masz jednak smykałkę do interesów ale możliwe że nie ulegasz zmiana rynku. ^_^
 
Do góry