South Park

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Lagger - masz nagrywarke dvd ? :D

Albo powiedz, skąd to wziąłeś :p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Ogladałem kilka razy ale to nie dla mnie :/
jakoś mi się nie podoba ani nie śmieszy...
-poza tym graficznie jest do niczego..
wlasnie zapomnialem dodac ze kocham takie wypowiedzi. Sluchaj kolego SP ma cie nie zachwycac wypasiona animacja, no le coz najpierw trzeba serial zrozumiec i wikszosc jego zartow. Jak mniemam jestes zwolennikiem idiotycznych wlatcow moch i "smiesznego" czesia....
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Lagger - a po polsku albo napisy przynajmniej? I to wszystko razem zajmuje? :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Świetna kreskówka!
Niektorych odcinkow co prawda nie da sie obejrzec (moze z 5% jest takich), czasem troche przesadzaja z atakami na kosciol (nie zeby mnie to obrazalo ale powinno wszystkim religia dostawac sie po rowno :D)

Co niektore odcinki to istne mistrzostwo swiata i niosace niekiedy fajne przeslania...

imagebh4.jpg
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
O właśnie. Pomijając wiele kontrowersji i zwykle robienie jaj SP nieraz wyszydza pewne zachowania, zwraca na nie uwagę. Może są tam zawarte banalne morały, ale kreskówka ma swój klimat. A czy ktoś owy klimat poczuje czy nie to kwestia gustu. Jak dla mnie-świetne.
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
wlasnie zapomnialem dodac ze kocham takie wypowiedzi. Sluchaj kolego SP ma cie nie zachwycac wypasiona animacja, no le coz najpierw trzeba serial zrozumiec i wikszosc jego zartow. Jak mniemam jestes zwolennikiem idiotycznych wlatcow moch i "smiesznego" czesia....

może i masz racje że trzeba zrozumiec żarty w SP <_<
A z tym trafiłeś dobrze :eek:k: , jestem zwolennikiem, (według ciebie) "idiotycznych" władców móch ............. :lol:

pozdr
:papa:
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no to gratuluje trafnego wybory kreskowki..... :mruga: tylko mi powiedz co jest smiesznego w tej bajce, zaczne gadac przez przepone i bede smieszny jak czesio... :mruga:
 

gurti

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Osobiście uważam że SP jest 1000 razy lepszy niż WM,
moja klasa (liceum) ma teraź bzika na punkcie WM, więc niesteey jestem sam
 

makx5

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
oglądam już od dobrych paru lat SP i jest on ...ZA:cenzura:ISTY! moim ulubionym bohaterem jest cartman! :daibel2: stan i kyle są trochę ciotowaci,a kenny taki zamnięty w sobie :lol:
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Serial fajny, ma swój klimat, politycznie jest niepoprawny i to mi się najbardziej podoba, najeżdżają na wszytskich na demokratów, republikanów itd. Ogólnie wydaję się głupie to, ale czasem ma bardzo mądre przesłanie.
A tak pozatym to w szkole mówili na mnie Kenny. hehe.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Odświeżam temat bo:
1. Przyda się temat w nowym dziale
2. Cholera mnie bierze jak widzę (słyszę) "South Park" i MTV w jednym zdaniu. Prawdziwy South Park nie ma nic wspólnego z tym beznadziejnym tłumaczeniem stworzonym dla dzieciaków jarających się przekleństwami jakie daje MTV! Dla zainteresowanych kilka ciekawych klipów, odsyłam także na www.southparkstudios.pl
Don't Jump, Ike!
More Duct Tape
The Tooth Trade
Gun to His Head
Little Bunny Foo Foo
Kids Against Hell
Jesus Gets Served
We Don't Want Your Aids
The Catholic Boat
Acoustic Guitar Hero
The Sword of a Thousand Truths

PS. W środę Elementary school musical!
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Wreszcie South Park ;) Co czwartek rano oglądam nowy odcinek i chociaż 12ty sezon (11ty tez trochę) mnie zawiodły to SP zawsze będzie najlepszą kreskówką z najśmieśniejszymi tekstami jakie znam :D Niektóre odcinki widziałem po 7 razów,niektóre raz ale postacie, klimat itd są genialne ;)
 
Do góry